Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 20.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Тема За какво енови  
Автор Stevek ()
Публикувано21.12.05 21:35



Защо е маркиран сектора на скоростомера между 50 и 60км/ч. с жълти диагонални чертички ?





Тема Хаханови [re: Stevek]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.12.05 21:52



Е това винаги съм се чудил, айде сега разбирачите да го кажат...аз като видя че е над този сектор, и избягвам да дрифтирам Бъзикам се, сега дрифта на снега става и на 3-та с 90



Тема Re: Хаханови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626,Gaz24)
Публикувано22.12.05 08:12



това беше разисквано няколко пъти вече...поразрови се в по-старичките теми и ще го намериш.



Тема Re: Хаханови [re: Vili_Hristov]  
Авторdezki (Нерегистриран)
Публикувано22.12.05 17:33



нека ви спестя ровенето- колко е максималната разрешена скорост в градски условия- 50км/ч така 4е да се подсещаш като ги подминеш за тва там е маркирано и не само при МБ а и при всички марки по нови автомобили(1986>)



Тема Re: Хаханови [re: Vili_Hristov]  
Автор Stevek ()
Публикувано22.12.05 23:00



Пробвах да търся но нищо не става и то не за първи път търся нещо знам че е писано за него но не мога да го намеря ... обаче днес май търсачката работи и ще се опитам да намеря темата

И намерих:



но мисля че не е вярно че е свързано с ограничението на скоростта, най малкото защото ограничението не е в във всички страни 50 кмч., някъде даже e по-малко.

Остава да търся в книжката, която е на немски и малко ще ме измъчи ... макар че вече я прегледах и май нямаше коментар за този защрихован сектор.

Редактирано от Stevek на 22.12.05 23:27.



Тема Re: Хаха [re: Stevek]  
Авторdezki (Нерегистриран)
Публикувано23.12.05 12:03



обърни внимание че почва от 50км/ч .Ако намериш в книжката пиши. Само да ти кажа че това съм виждал само на скоростомерите на коли за европейския пазар. тези за САЩ маи го нямат,ще проверя допълнително.



Тема Re: Хаханови [re: dezki]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано23.12.05 12:35



Мисля, че има и друго обяснение - в този диапазон се застъпват всички скорости от 1ва -до 5та (поне на теория)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.