Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 27.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Евтинка кола?нови  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано15.12.05 12:30



Момчета за да не ви занимавам с детайли защо си търся кола, почти същата като тази, която имам, ще ви кажа че разполагам с малко пари, а ми трябва втора кола, едната за плевен, другата за софия, защото за известно време пак ще съм в столицата. Така, говоря за кола до 3000 лв, макс. 3500. И съм се спрял на 3 варианта: Мерцедес 190Е, 124, какъвто и да е модел, или БМВ 520i 12V Е34. Значи мерцедеси 190 има доста до 3000, 124-ки има, но са доста отчайващи...но все пак са 124, а за бмвто, амиии...хареса ми защото е от класа на 124, а го има доста за такава цена. Аааа, 4-ят вариант е пура 280, от старите, като ето този конкретен пример:


За бмвто мога да ви дам за пример това:

За 190-ки и 124-ки няма смисъл да давам примери, всеки знае за какво говоря.

Допитвам се до вас, защото знам че ще ми помогнете, без да се бъзикате че търся талиги и т.н...в крайна сметка лесно може да продам моята за малко пари, и да си взема 124-ка или пура от новичките, но не това е целта, просто ни трябват 2 коли на семейството. Айде пичове, вие сте наред.

Редактирано от Vlado-BENZ на 15.12.05 12:31.



Тема Re: Евтинка кола?нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторBobi_BENZ (Нерегистриран)
Публикувано15.12.05 14:07



Ами карам 124-ка и да ти кажа ако сега трябва да избирам, пак ще се спра на такава, защото доста карам и извън София. Като съвет бих ти препъръчал 124, която до ти е единствена кола. Събира доста хора и багаж, и стои стабилно на пътя. На дълго харчи колкото 190. Разходите по обслужването на такъв автомобил също са близки до тези на 190-то. Ако колата ти трябва само за града, ОПРЕДЕЛЕНО ще се спра на 190-ка ДИЗЕЛ, най-вече заради РАЗХОДА НА ГОРИВО. Не че те упреквам, ама две коли са два пъти данък, два пъти застраховка, два пъти гуми, два пъти повече проблеми. Все пак каквото и да решиш ти пожелавам УСПЕХ.



Тема Мерси :)нови [re: Bobi_BENZ]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано15.12.05 14:57



Значи от сутринта съм застанал и размишлявам, и да ти кажа, и аз стигнах до 124-ката. 190-ка си имам, а бмв никога няма да ми е колата на сърцето. Пурата си е 2800 кубика и е по-стара, разходите ще са големи по нея...ти казваш 1 кола, за да не поддържам две, но бате, просто няма такъв вариант за мен, едната трябва да е в плевен, другата в софия, с една няма как да се оправя. Та избора, като гледам обявите до 3600 лв. е в полза на 230Е, най-много ги има, има и един-два 200Д които наистина като разход са супер, но като знам колко вървят :( А 250Д се оглеждам, но те май са по-скъпички, така че 230Е е може би най-близко до мен. Само че не знам колко харчи, мисля че над 14 няма да даде, или греша? За градско говоря. Мерси че ми отвърди мнението за 124 :)



Тема Re: Мерси :)нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано15.12.05 15:15



моято е 230:
никога на градско не е падала под 10 и никога не се качвала над 16. Обикновено е около 12 на градско. Зависи от задръстването.
На дълго е стигала до 8/100.
Мисля, че ще ти допадне подобна кола
. Аз бих погледнал и 190 2.3Е. 190-ката е удобна кола, ако не возиш хора отзад. На мен лично много ми допада.



Тема Ако щеш вервай.........нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторBobi_BENZ (Нерегистриран)
Публикувано15.12.05 15:16



..........ама на моята усещам как 2000куб.см. са и прекалено малко. На всичко отгоре съм и автоматик. Просто някога ти потрябва малко повече мощност, а няма от къде.Разговарял съм с хора, които карат 2,3 мотор и имат същия разход като моя. А от друга страна имаш вече необходимата мощност. Иначе както казваш ще ти харчи около 14-15л. ако си автоматик. Но съм сигурен че при ръчни скорости ще си на около 12-13л. и то без да преувеличавам.



Тема Да ти кажа...нови [re: Bad_Dog]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано15.12.05 16:06



...и аз мисля че ще ми допадне 230Е, затова ми е яко слабост. А иначе утре отивам да погледна една 200Д, била е такси, но е в плевен, а сега съм там, и няма да загубя нищо просто опит да натрупам в разглеждането. Пък ако ми хареса, може и нея да си взема, заради разхода най-вече...но едва ли, и аз като вас 230Е ми е по на сърце :)
Ако влезете до довечера, кажете ми, случайно ако ми хареса, и започна да я оглеждам, къде да обърна внимание, в смисъл в какво да се вглеждам, аз горе долу знам де, но мисълта ми е слабите места вътре в салона по ме интересува, от техн. гледна точка има кой да я погледне. И другото, има ли въобще смисъл да я гледам, или 200Д е невъзможен мотор за 124-ка?



Тема Какво ще кажете за тази, момчета?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано15.12.05 16:38





Аз лично на тази се спирам, поне по обявите в сайта. Кажете си мнението, салона е претапициране, ръчен кожен салон е, доста грозноват, но тва са малки грижи, за тези пари просто....



Тема Re: Какво ще кажете за тази, момчета?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано15.12.05 22:54



ami ako niama rujdi niakude i dvigateliat e OK vzimai

tova e tvoiata kola

samo ne mi e iasna vrutkata s dvete koli
1 v sofia i
1 v pleven

a ot Sofia do pleven s avtobusa????????



Тема Хахахаха супер си...нови [re: KPAHK]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано16.12.05 00:10



...не е истина как ти хрумна тва :)
Ами не, врътката е че аз си идвам в София да живея за 2-3 месеца, и ще ми трябва кола, а сегашната трябва да си остане в плевен, защото тук се върши работа с нея, и си трябва кола. А аз в софия не ми се седи без кола, тъй като и там ще имам работа. А колкото до 190-ката, викаш моята кола е, а? :)
Единственото което ме притеснява е, гледай го собственика как се е правил на...мен, кви са тия палежи на гумите, да не е взел всичко от тази кола, е тва е което ме притеснява, ама пратих вилката утре ще я видят с брат си, те разбират. :)

Редактирано от Vlado-BENZ на 16.12.05 00:13.



Тема Владонови [re: Vlado-BENZ]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 08:53



Тези джанти на твоя бял лебед да не са от "Чочоне"защото ако е така ги изкам за "Пура"-таА относно 190-ката с пушештите гуми,забрави просто това НЕ е твоята кола




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.