Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 01.07.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема привет от германиянови  
Авторhektor (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 00:08



Мараба отново. Реших да ви споделя малко за А класата ми. След като я покараха няколко хилядарки ето какво ми е мнението за тази кола.
В града не е много маневрена независимо от касата база. Карам я като баба, още на 40 на 4та предавка въобще не я форсира и пак прави 10 на градско за тъпите 102 коня. Има доста кратки 1 и 2 което прави колата малко съката, е знам, че не е хонда или тъпата тигра дето я имах, която на 2 правеше 90, но пак много ръчкане преди да мога да я вкарам в 3 и да набера подобаващо. Много нестабилна на вятър било то страничен или отпред. Когато се слу4и да набера и изфорсирам колата леко се суче предницата. Хубавото, е че дори натоварена колата успява да дърижи висока скорост без да мъча двигателя. Хубавото, е че седя на високо и товами харесва. Вътре ако се наложи да товаря повечко багаж и да дгъвам задните седалки хммммм пак не е изчислено добре. Съпоставена с японката мерца губи в този критерии.
Ами пожелайте ми успех в неделя тръгвам за Осло с мерца и посе слизам към Амстердам. Ще ви дам инфо как се е държала на малко по студенко и слежно



Тема Re: привет от германиянови [re: hektor]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано16.12.05 11:19



Описанието не звучи позитивно А късите скорости явно са типични за Мерцедес, защото и на Ц-класата до трета са доста къси.



Тема Re: привет от германиянови [re: hektor]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано16.12.05 11:29



лек път

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: привет от германиянови [re: hektor]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано16.12.05 11:29



Следващият път си вземи CDI - няма да ти харчи 10/100, а и ще дърпа повече
Между другото, моят 14-год. дизел прави 96 км/ч на 2-ра.

Лек път и си носи вериги!


Цял ден не спиш, цяла нощ не ядеш...как да не каталясаш?


Тема Re: привет от германия [re: hektor]  
Авторxekтop (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 12:17



Исках дизел това ми е мечтата да чуя как мърмори дизелака ама тук са скъпи данъците и застраховките щото смятат че дизела замърсявал повече. Сега разбирам що само пенсии карат тази кола, но мама му харесвам я хмммммммм все още хихихихи



Тема Re: привет от германиянови [re: hektor]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано16.12.05 16:04



и като ходиш - па поснимай малко красоти по пътя. я замък и до него мерц-а ти, а може и бензиностанция до замък и на нея бенца ти...
лек път и умната !



Тема Re: привет от германиянови [re: BlondNigger]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано16.12.05 18:37



Ами вземи я изцеди до прекъсвач, да видим дали са къси скоростите не мисля,че е така е не съм карал такава но ми се струва,че тези 102 коня на това купенце би трябвало да му стигат.Лек и безавариен път от мен




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.