Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 16.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Среща?нови  
Автор sheko (непознат )
Публикувано05.12.05 16:07



Кога ще е следващата серща в София защото неможах да намеря тема с дискутиран въпроса относно срещите... Предполагам че всеки месец се събирате но кога точно се провеждат срещите някой може ли да каже или предварително се уговаряте тук?
Също ме интересува откъде мога да се сдобия със стикер?
Поздрави sheko



Тема Re: Среща?нови [re: sheko]  
Авторdezki (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 23:22



Аз също се интересувам от същото. Съжалявам че пропуснах срещата на еко петролиум миналия месец.Надявам се през декември да се състои нова среща (мерцосбор) на територията на София. Бих предложил да е пак на някоя бензиностанция с по - голям паркинг и през някои от остажа6тите уикенди. Същото се опитах и да напиша и в другия форум но там нещо не се получи(малко е бъгав на моменти). Така че ако имате идеи и предлойения давайте да обсъждаме възможности за среща,щото и тоя месец ще се изтърколи.



Тема аз сугласеннови [re: dezki]  
Автортepминaтopa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 12:56



нема лошо да се видим пак ма нека да е на място с кръгла маса и всеки да си носи значка с името че нещо все още не мога да науча на всички имената некакси комуникацията куца



Тема Re: аз сугласеннови [re: тepминaтopa]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано06.12.05 14:23



Ами така ще е до следващия Велик Мерсосбор!!!

НА предишния - на Паниците - бях направил баджове с никовете на всички активни членове - така си и останаха - синът си игра с тях....

И аз не помня имената на всички, а и има нови лица - виждам по снимките - само дето тоя месец е много къс и е така натъкан с празници и поводи за маси, че май няма да е много удачно, ама...

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: аз сугласеннови [re: Mercedes driver®]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано06.12.05 17:28



И мен ме е срам, че не съм идвал на нито един сбор на клуба
Но всеки път излиза някоя работа която не търпи отлагане!
Надявам се, че ако направим нова среща ще успея да дойда да се запозная с някой от вас. А това с баджовете е доста необходимо неистина евала Mercedes Driver , че си се сетил, дано синът ти да не си е палил огън с тези които си направил:)



Тема Ееее, ура....нови [re: Mimo-2OOE]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано06.12.05 19:19



...аз си мислех че съм единствения който не е идвал на срещите :)



Тема Re: Среща? [re: sheko]  
Авторsheko (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 19:58



Ако искате може да го оставим за следващата Неделя (18.12) за да има време повече хора да се съберем



Тема Re: Среща? [re: sheko]  
Авторdezki (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 20:52



ми добре,мен маи ще ми се отдаде възможност, само предложете час и място. М/у другото един приятел също прояви интерес да се организираме така 2 гласа ЗА



Тема Re: Среща? [re: dezki]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано07.12.05 07:44



за мен знаете, че съм постоянното присъствие, така че: бройте ме "ЗА"




Тема Re: Среща? [re: BlondNigger]  
Авторlpsos (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 11:09



I az sum za Nedelq!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.