Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:52 23.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Zdraveite:)))  
Автор racingboy (непознат )
Публикувано11.12.05 16:44



zdraveite na vsi4ki!
Az ot skoro se registrirah vav foruma i iskam da vi kaja,4e mnogo me kefite!
Imam 190e,91 god(6iroka laistna),2.0bezin!Predi vreme si izgubih kapa4kata na prednata bronq,koqto skriva halkata za tegleneto.Sega kato pogledna kolata si mnogo mi e grozna s tazi dupka na bronqta.
Znaete li kade moje da se nameri takava kapa4ka.Baq morgi obikolih ne moga da namerq.Cveta na kolata e bql,no mislq,4e ako se nameri makar i drug cvqt 6te moje da se boqdisa!
Blagodarq vi predvaritelno!:)



Тема Братле...нови [re: racingboy]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.12.05 17:04



...добре дошъл, и ти ме кефиш, ама няма начин, всички където караме бенцове сме готини :)
За капачката, да ти кажа трудна е работата, аз моята 190-ка тясна лайсна, и бях лееееекинко размазал бронята старата, долу на гифчето се вижда :) и преди 3 месеца я пребоядисах цялата, и намерих в плевен една броня от новите, от широките лайсни, но и тя без капаче
Но да ти кажа, на мен доста си ми харесва без капаче, и даже май да си намеря, няма да го сложа, тази черна дупка е като отвор за въздух на интеркулер



Тема Re: Zdraveite:)))нови [re: racingboy]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 17:06



Здравей,така са широките лайсни трудно се намира този детайл.Да ти кажа и моето капаче лисва така,че те разбирам,само дето за w126 с гладката лайсна е почти невъзможно да се намериВъриантите са три,Балканстар с поръчка,познат или приятел от вън или денонощния магазин/но най много да те прострелят някъде/.Така че ако ведиш някъде дори и с цвят на бира до копувайА ако видиш за Пура свиркай.Успех



Тема Re: Братле...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 17:09



Владо къртиш мивки батка с този гифтПри този дрифт ли размаза бронята



Тема Не...нови [re: ALEXONE™]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.12.05 17:19



...бронята я смазах още когато нямах книжка...а колкото до дрифтовете, като се видим мога да ти попокажа някоя и друга хватка



Тема срещата?нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 17:26



Това значили че ще дойдеш следващата неделя?Да ти скрия топката



Тема Естествено!!!нови [re: ALEXONE™]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.12.05 17:39



Ще дойда, и дано да е снежно, да видите глупавите (аз и Вили) какво правиме :)
Не приятел, бъзикам се, естествено че ще ми скриеш топката, аз съм 70, а ти 180 коня, имали сме 300Е и знам какво може този двигател....нооо, въпреки че ще ми скриеш топката ще ми е адски приятно да се запознаем...а как умирам да видя твоя представител на най-красивата кола на света, си нямаш и на идея!!!



Тема Re: Естествено!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор racingboy (непознат )
Публикувано11.12.05 22:03



Vlado-benz
Ako toq na snimkata e tvoq Me4ok,mnogo hubavo si go nato4il,pozdravleniq!
Haresva mi kak si napravil novata bronq(cqlata bqla),tesnite laistni i ogledalata!A tazi re6etka nikeliral li si ili si q poliral,mnogo hubavo stoi!
Pozdravleniq,mnogo mi haresva,evala batka!



Тема Мерси, приятел!нови [re: racingboy]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.12.05 22:49



Да, моята кола е, само че обувките и сега куцат...на тасове съм...а иначе преди 3 месеца я пребоядисах цялата и реших така да я направя, мисля че наистина се получи добре, всеки ми казваше да оставя лайстните черни , ама аз.... :)



Тема ahaнови [re: Vlado-BENZ]  
Авторterminator (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 13:05



vervai Vlado ima kvo da vidish az mu ia vidiah i ne moga da spia ot togava:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.