Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 14.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема goliam problem s avtomatika  
Автор5OO sel (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 18:14



kolegi ako niakoi znae ne6to da pomaga 4e napravo se ot4aiah dnes kato davam na zadna podavam pove4eko gaz i otdolu se 4uva edno 4at i kolata stoi na miasto i nepomrudva a motora se natovarva i ne vdiga na 2000 oborota i se 4uva edno rumolene ot kutiata a den predi tova mi se stori 4e ima6e niakakvo leko viene ot neia niakoi moje li da mi kaje ot kade da zapo4na poneje poradi finansovi problemi v momenta 6te si ia pravia sam i ve4e sum ia smuknal i sum izvadil balona s turbinite i utre sigurno 6te razvia kapa4kata zad nego no predi tova iskam da popitam dali sum na prav put




predvaritelno blagodaria



Тема Re: goliam problem s avtomatikaнови [re: 5OO sel]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 19:05



Еиии това е много неприятно,но явно автоматиците дават проблемиГледам,че си присал Ник 500 SEL но нерзбирам дали колата е W126 или W140?Съжалявам,че с нищо не мога да съм полезен но от автоматици нищо не разбирам но мисля ,че тук има достатъчно хора който ще се изкажат компетентно



Тема Re: goliam problem s avtomatikaнови [re: 5OO sel]  
Автор 3OO_diesel (непознат)
Публикувано11.12.05 18:14



mislia 4e e skasan kolan :-) ne sam siguren..moje i pompa da e..no zalagam na kolana



Тема Re: goliam problem s avtomatikaнови [re: 3OO_diesel]  
Автор5OOsel (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 22:11



moje li da gubi vruzka s kardana ako e skusan tozi kolan i otpred ili otstrani se stiga do nego



Тема Re: goliam problem s avtomatikaнови [re: 5OO sel]  
Автор espero2OOO (минаващ)
Публикувано12.12.05 00:22



Колега ти пак не си написал кава ти е колата коя година и тн.
От това което си обяснил стигам до извода че наи вероятно си заварил 3та и при включването на задна кутията се е претоварила и съединителите за задна не са издържали и са втасали.
Също не казваш колата напред дали си е вървяла след като ти е изчезнала задна. Почти сигурно е че ако колата е вървяла на пред не са коланите
Ако не можеш да се справиш сам обади се .
0898598196 Ники



Тема Re: goliam problem s avtomatikaнови [re: 5OO sel]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано12.12.05 02:56



Аз някъде преди две или повече години имах проблем с автоматика. Симптомите бяха следните: Около една година карах като между 2ра и 3та се чуваше едно изфорсиране (винаги съм си следил маслото да е в нивата) и малко по малко нещата почнаха да се влошават, първо колата почна да не включва веднага задната скорост, задната се включваше като дам газ и оборотите станат над 3000хиляди и тогава изведнъж се включваше задната и колата естествено тръгваше рязко назад и след този проблем се появи и друг почна да не иска да върви и напред, просто като включа на "D" и нищо не ставаше и тогава я дадох на ремонт и за около 1000 и нещо лева ми я оправиха, помня че бяха сменяли разни неща които били нормалните при развалена кутия и сега си е много добре освен това че като тръгна рязко и пусна педала на газта като пусне на по висока предавка се получава много рязка направо се усеща едно като изхвърляне при смяната. Сега ще използвам темата защото от около месец ми се е появил един много досаден проблем, колата не иска да пали като е на "P" а само на "N" и то не всеки път а трябва 10тина пъти да поръчкам лоста нагоре-надолу и тогава чак пали. Това от какво може да се получава ?




Тема Re: goliam problem s avtomatikaнови [re: 5OOsel]  
Автор5OO sel (Нерегистриран)
Публикувано12.12.05 07:15



kolata e 126 500 sel a na kutiata pi6e 4e e proizvedena 80 godina ne vurvi nito napred nito nazad a samo leko uvli4a i traka ne6to



Тема Re: goliam problem s avtomatikaнови [re: 5OO sel]  
АвторДaнko (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 19:24



Пич я виж начукания номер на кутията като номера на мотора. Намира се от дясно на кутията на кожуха на кутията (алуминивия корпус). Проблема ти е в хидравличния модул в един от клапаните.
Пишеш че си я свалил, но ако не си Провери :
1.На задна какво прави
2.На диресктна какво прави
3.На трета лоста и какво прави
Пиши и ще ти помогна
Ако си я свалил дай имейл да пусна точно къде ти е проблема. Сам обаче на да ли ще се оправиш.



Тема Re: goliam problem s avtomatikaнови [re: 5OOsel]  
АвторДaнko (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 19:27



Виш си буксата отдолу на кутията. Това са едни пластини в пласмаса, атакувани от какво ли не по време на движение и ако се е счупила щипката на пластмасовата кутия всичко е вътре. Отвори, почисти и провери веригата с мултичет мисля че ще се оправи само с почистване. Въпрос на крик или канал. не е нищо друго.



Тема Re: goliam problem s avtomatikaнови [re: Дaнko]  
Автор5OO sel (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 12:11



za sujalenie ne e tolkova prosto kolega ,izleze dosta po slojno s4upila se e purvata kaseta tam s planetarnia mehanizum i sa se poizronili zubite ot par4etata i ima malko naraneno i na malkia purvi4en val .Skusala se e ot tam kudeto vliza na niakolko 4opa v osnovata koito sa zavareni suvsem leki4ko ako niakoi ima takiva 4asti ili znae ot kade moje da se kupiat novi ili po dobre vtora upotreba da kaje nomera na kutiata e slednia:126 271 1701




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.