Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:47 05.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Среща?  
Автор sheko (непознат )
Публикувано05.12.05 16:07



Кога ще е следващата серща в София защото неможах да намеря тема с дискутиран въпроса относно срещите... Предполагам че всеки месец се събирате но кога точно се провеждат срещите някой може ли да каже или предварително се уговаряте тук?
Също ме интересува откъде мога да се сдобия със стикер?
Поздрави sheko



Тема Re: Среща?нови [re: sheko]  
Авторdezki (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 23:22



Аз също се интересувам от същото. Съжалявам че пропуснах срещата на еко петролиум миналия месец.Надявам се през декември да се състои нова среща (мерцосбор) на територията на София. Бих предложил да е пак на някоя бензиностанция с по - голям паркинг и през някои от остажа6тите уикенди. Същото се опитах и да напиша и в другия форум но там нещо не се получи(малко е бъгав на моменти). Така че ако имате идеи и предлойения давайте да обсъждаме възможности за среща,щото и тоя месец ще се изтърколи.



Тема аз сугласеннови [re: dezki]  
Автортepминaтopa (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 12:56



нема лошо да се видим пак ма нека да е на място с кръгла маса и всеки да си носи значка с името че нещо все още не мога да науча на всички имената некакси комуникацията куца



Тема Re: аз сугласеннови [re: тepминaтopa]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано06.12.05 14:23



Ами така ще е до следващия Велик Мерсосбор!!!

НА предишния - на Паниците - бях направил баджове с никовете на всички активни членове - така си и останаха - синът си игра с тях....

И аз не помня имената на всички, а и има нови лица - виждам по снимките - само дето тоя месец е много къс и е така натъкан с празници и поводи за маси, че май няма да е много удачно, ама...

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: аз сугласеннови [re: Mercedes driver®]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано06.12.05 17:28



И мен ме е срам, че не съм идвал на нито един сбор на клуба
Но всеки път излиза някоя работа която не търпи отлагане!
Надявам се, че ако направим нова среща ще успея да дойда да се запозная с някой от вас. А това с баджовете е доста необходимо неистина евала Mercedes Driver , че си се сетил, дано синът ти да не си е палил огън с тези които си направил:)



Тема Ееее, ура....нови [re: Mimo-2OOE]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано06.12.05 19:19



...аз си мислех че съм единствения който не е идвал на срещите :)



Тема Re: Среща?нови [re: sheko]  
Авторsheko (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 19:58



Ако искате може да го оставим за следващата Неделя (18.12) за да има време повече хора да се съберем



Тема Re: Среща?нови [re: sheko]  
Авторdezki (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 20:52



ми добре,мен маи ще ми се отдаде възможност, само предложете час и място. М/у другото един приятел също прояви интерес да се организираме така 2 гласа ЗА



Тема Re: Среща?нови [re: dezki]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано07.12.05 07:44



за мен знаете, че съм постоянното присъствие, така че: бройте ме "ЗА"




Тема Re: Среща?нови [re: BlondNigger]  
Авторlpsos (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 11:09



I az sum za Nedelq!



Тема Re: Среща?нови [re: BlondNigger]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано07.12.05 11:28



Защо съм толкова далече.....
И защо ми е толкова малко вемето.......
Искам да дойда.....

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: Среща?нови [re: sheko]  
Автор 2OOD (непознат )
Публикувано07.12.05 18:55



Уважаеми Колеги , до настоящият момент не съм присъствал на срещите все по различни дървени поводи , и адски съжалявам .Но следя процеса от самото начало при провеждането на първата в Студентски град.Но този път съм решен на живот и смърт да просъствам нема майтап затова уточнете моля за 18 ти ли става въпрос и къде ще бъде събитието.Всичко това казвам с голямо уважение към по горе участниците и към Мерцедес драйвъра.Организатор и един от основните виновници за провеждането на това събитие.



Тема Re: Среща?нови [re: 2OOD]  
Авторsheko (Нерегистриран)
Публикувано07.12.05 19:17



Предлагам да го направим на 18.12 Неделя от 19ч на Еко на бул. България...
Ако някой има по-удачно предложение нека каже



Тема Re: Среща?нови [re: sheko]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано07.12.05 20:47



определено 19 ч е късно - нали се сещаш , че точно тогава цяла софия ще се прибира от родните си места и ще е пренаселено . Мисля си за обед или около обед - а другите какво мислите?



Тема Re: Среща?нови [re: BlondNigger]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано07.12.05 20:51



Даам, имаш право, наистина на обяд някъде ще е супер



Тема Re: Среща?нови [re: sheko]  
Автор 2OOD (непознат )
Публикувано08.12.05 18:59



На обяд е идиалното време , да можем да по огледаме любимите машини и да имаме време да си кажем на спокоиствие по някоя дума.



Тема Re: Среща?нови [re: 2OOD]  
Автор dezki (непознат)
Публикувано08.12.05 19:03



ми хаиде да се разберем така : 18 дек 2005 от 13:00 на еко петролиум на бул България



Тема Re: Среща?нови [re: dezki]  
Автор 2OOD (непознат )
Публикувано08.12.05 19:42



Става според мен е супер , само уточни Екото посока бояна ли е , или някъде около Била беше .Там имаше ОМВ , разни Шелове и т.н.Или на околовръстното.



Тема Re: Среща?нови [re: dezki]  
Автор 2OOD (непознат )
Публикувано08.12.05 19:44



Да бе до техникума по текстил под стодион Раковски, нещо се бях отплеснал извинявай.



Тема Re: Среща?нови [re: 2OOD]  
Авторdezki (Нерегистриран)
Публикувано08.12.05 22:27



вече писах в другия форум за датата и мястото, за часа споменах че коментираме 13:00. Като го утвърдим тук ще пиша и в mercedes-bg.net ,така че тези,които посещават само онзи форум да знаят със сигурност



Тема Re: Среща?нови [re: sheko]  
Автор mnk (непознат )
Публикувано09.12.05 07:44



Миналата среща я пропуснах, защото имах работа. А на 18.12 жената има ЧРД! За по-предишната прочетох в последния момент. А много ми се иска да дойда. Ще се опитам ако е през деня.



Тема Re: Среща?нови [re: 2OOD]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано09.12.05 09:05



Благодаря

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Tozi put bez mene ...нови [re: mnk]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано09.12.05 10:08



"Tozi put bez mene
az se spasiavam - Stiga" , kakto se peeshe v edna pesen na ????rol

sedmicata predi koleda shte hodia malko na "vaorujen turizum" iz balkana, zatova she lipsvam ot 16 do 26


taka che lekata i PRIATNO IZKARVANE



Тема suborнови [re: mnk]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 10:15



shtiah i az da ia propusna ako vesko ne mi se beshe obadil ta se nalogi da doida s maika mi i leliami koito vozeh v toia moment kum drugo miasto:)
Az sum za kakto vinagi!NEDELIA 18.12. ot 13h .....podoziram obache che nema da ima miasto tam na ekoto.....a i tam nema miasto za test drive....odavna mi se iska da pomolia niakoi ot vas deto sa s po razlichni mashini da mi dadat edno krugche...znam che e eretichna misul ma inache triabva da si kupia 126 za da znam kak vosi:)ne che ne sum dostatuchno lud da go napravia:)



Тема Re: Среща?нови [re: dezki]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано09.12.05 10:53



за мен е ок- 18 дек 2005 от 13:00 на еко петролиум на бул България.
макар че може малко да закъснея - на работа съм сутринта. ще се постарая и ще дойда!



Тема Re: Среща?нови [re: BlondNigger]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 12:17



Ей ама то започна да ви харесва да се събираме по честоГледам и мястото даже не сте променили.А на мен ми се искаше, ако има достатъчно сняг да направим един тест драйв на зимните гуми,така с драг нещо с повечко адреналин.Е тези с печките само ще цъкат и зяпат но и те могат да се вкючат.От сега не мога да кажа със сигурност дали ще дойда но съм навитСкивам че ТЕРМИНАТОР има и той мераци някакви та ще гледам да сколасам



Тема Re: Среща?нови [re: sheko]  
Автор Tony Benzoff (MB)
Публикувано09.12.05 20:13



Аиде бе пичове ,аиде да се съберем на РЕЗИДЕНЦИЯ БОЯНА на широкото,да подредим машините да се разтъпчем на широко и на чист въздух,да направим по някое дрифтче,да поразгледаме машините на спокоиствие пък като ни писне ха у някоя кръчма .
Сериозно ви говоря - ХАИДЕ НА БОЯНА.

W115(Uncle Benz),W201(Baby Benz)

Редактирано от Tony Benzoff на 09.12.05 20:17.



Тема Еее, там не съм бил...нови [re: Tony Benzoff]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.12.05 11:38



...как се стига до там? И въпроса е решен



Тема Re: Среща?нови [re: sheko]  
Авторsheko (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 22:00



Айде тогава да си остане срещата за 18.12 13h на Еко на бул. България и като се съберем може да отидем до резиденция Бояна? Аз май се вживях в ролята на организатор ама...
P.S някой може ли да ми донесе 1 лепенка на клуба ако има разбира се аз ще си я платя... thanks in advance
Айде до Неделя значи



Тема Дааанови [re: sheko]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.12.05 22:41



Това май е най-добрата идея...да се съберем на екото, и след тва айдееее, на разходка :)
И аз искам лепенка на клуба ако има още!



Тема az sum za pak...нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторterminator (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 13:11



znachi se razbrahme !:)
niakoi da iska lepenki na terminator?S nadpis zabraneno za paiaci:)




terminatora likvidira na miasto
www.terminators.hit.bg



Тема Re: Среща?нови [re: sheko]  
Автор чoвek (непознат )
Публикувано13.12.05 20:25



Аз съм за



Тема Re: az sum za pak...нови [re: terminator]  
Автор mnk (_W201)
Публикувано15.12.05 07:19



Аз бих искал стикерче на КЛУБ-а , ако е възможно. Има ли условия за да получа такъв стикер и какви са те?



Тема Re: az sum za pak...нови [re: mnk]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано15.12.05 09:38



Условията са да идваш на срещите, винаги, когато можеш :-)
Ако си наглася нещата, ще успея за срещата и ще има стикери за всички

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Уточнениенови [re: Mercedes driver®]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 11:47



Хайде да направим последно преброяване за утре
Аз ALEXONE™ съм там 100%



Тема Re: Уточнениенови [re: ALEXONE™]  
Автор 2OOD (непознат )
Публикувано17.12.05 12:42



Последно 18.12.05 в 13.00 на Екото , аз съм там даже ще доведа и колега от скоро притежател на Мерцедес , снощи го вербовах за каузата.Така , че там сме.



Тема Re: Уточнениенови [re: ALEXONE™]  
Автор 2OOD (непознат )
Публикувано17.12.05 12:44



До Мерцедес Драйвър , уважаеми колега ще се класираме ли и ние за стикерите, ако е по възможностите разбира се , предварително съм благодарен.



Тема Re: Уточнениенови [re: 2OOD]  
АвторVl_19O (Нерегистриран)
Публикувано17.12.05 14:10



Аз няма да мога ще гледам после снимките



Тема Re: Уточнениенови [re: ALEXONE™]  
Автор mnk (_W201)
Публикувано18.12.05 04:47



Ще направя всичко възможно да дойда и аз. След снощния банкет и утрешния ЧРД у дома...

200Д, да не се окаже, че човека който си вербувал да работи за чужда агентура и да играе двойна игра? (шегувам се)



Тема Re: Уточнениенови [re: mnk]  
Автор 2OOD (непознат )
Публикувано18.12.05 09:12



Това е човек които аз убеждавах 5 години да си закупи Мерцедес и се откаже от гаднното Рено Сафран , и накрая го убедих.Наскоро стана притежател на едно купе Е 200 ЦЕ 95 година.Страхотен амтомобил така , че ще го доведа да го интегрирам в нащо общество.С нетърпение чакам да стане 13 часа.



Тема сега да ви видим в този сняг :-)нови [re: ALEXONE™]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано18.12.05 09:52



отсега слизам да разривам снега - да видим дали днес ще бъде развенчан мита, че колите със задно се справят трудно на сняг. приготвил съм си една лопата и се надявам да не правя пъртина от нас до Еко-то на България, защото смятам да ДОЙДА!
:-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.