Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 01.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Среща?нови [re: sheko]  
Автор mnk (непознат )
Публикувано09.12.05 07:44



Миналата среща я пропуснах, защото имах работа. А на 18.12 жената има ЧРД! За по-предишната прочетох в последния момент. А много ми се иска да дойда. Ще се опитам ако е през деня.



Тема Re: Среща?нови [re: 2OOD]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано09.12.05 09:05



Благодаря

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Tozi put bez mene ...нови [re: mnk]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано09.12.05 10:08



"Tozi put bez mene
az se spasiavam - Stiga" , kakto se peeshe v edna pesen na ????rol

sedmicata predi koleda shte hodia malko na "vaorujen turizum" iz balkana, zatova she lipsvam ot 16 do 26


taka che lekata i PRIATNO IZKARVANE



Тема suborнови [re: mnk]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 10:15



shtiah i az da ia propusna ako vesko ne mi se beshe obadil ta se nalogi da doida s maika mi i leliami koito vozeh v toia moment kum drugo miasto:)
Az sum za kakto vinagi!NEDELIA 18.12. ot 13h .....podoziram obache che nema da ima miasto tam na ekoto.....a i tam nema miasto za test drive....odavna mi se iska da pomolia niakoi ot vas deto sa s po razlichni mashini da mi dadat edno krugche...znam che e eretichna misul ma inache triabva da si kupia 126 za da znam kak vosi:)ne che ne sum dostatuchno lud da go napravia:)



Тема Re: Среща?нови [re: dezki]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано09.12.05 10:53



за мен е ок- 18 дек 2005 от 13:00 на еко петролиум на бул България.
макар че може малко да закъснея - на работа съм сутринта. ще се постарая и ще дойда!



Тема Re: Среща?нови [re: BlondNigger]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 12:17



Ей ама то започна да ви харесва да се събираме по честоГледам и мястото даже не сте променили.А на мен ми се искаше, ако има достатъчно сняг да направим един тест драйв на зимните гуми,така с драг нещо с повечко адреналин.Е тези с печките само ще цъкат и зяпат но и те могат да се вкючат.От сега не мога да кажа със сигурност дали ще дойда но съм навитСкивам че ТЕРМИНАТОР има и той мераци някакви та ще гледам да сколасам



Тема Re: Среща?нови [re: sheko]  
Автор Tony Benzoff (MB)
Публикувано09.12.05 20:13



Аиде бе пичове ,аиде да се съберем на РЕЗИДЕНЦИЯ БОЯНА на широкото,да подредим машините да се разтъпчем на широко и на чист въздух,да направим по някое дрифтче,да поразгледаме машините на спокоиствие пък като ни писне ха у някоя кръчма .
Сериозно ви говоря - ХАИДЕ НА БОЯНА.

W115(Uncle Benz),W201(Baby Benz)

Редактирано от Tony Benzoff на 09.12.05 20:17.



Тема Еее, там не съм бил...нови [re: Tony Benzoff]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.12.05 11:38



...как се стига до там? И въпроса е решен



Тема Re: Среща?нови [re: sheko]  
Авторsheko (Нерегистриран)
Публикувано11.12.05 22:00



Айде тогава да си остане срещата за 18.12 13h на Еко на бул. България и като се съберем може да отидем до резиденция Бояна? Аз май се вживях в ролята на организатор ама...
P.S някой може ли да ми донесе 1 лепенка на клуба ако има разбира се аз ще си я платя... thanks in advance
Айде до Неделя значи



Тема Дааанови [re: sheko]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.12.05 22:41



Това май е най-добрата идея...да се съберем на екото, и след тва айдееее, на разходка :)
И аз искам лепенка на клуба ако има още!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.