Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:45 12.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема grajdanska otgovornostнови  
АвторDezki (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 21:28



Kolegi,neznam za vas no az po4nah da se pla6a ot novite ceni na grajdanskata za 2006g . Dokolkoto razbrah kategoriite sa promeneni malko - ve4e nqma da ima klas 1800cc - 2500cc a 1800cc - 2400cc. Tova ozna4ava 4e az s moq 250D turbo trqbva da pla6tam dosta pove4e ot predi(na edin priqtel s BMW728 na skoro mu kazaha 450-490lv za 2006g) 6te se radvam ako ste po-dobre zapoznati ot men i me osvedomite kak to4no 6te se iz4islqva grajdanskata. Preporu4aite i zastrahovatel!



Тема Re: grajdanska otgovornostнови [re: Dezki]  
Авторleopold (Нерегистриран)
Публикувано27.11.05 14:50



Направих си гражданска за 3 месеца в Алианц, там още не бяха на ясно как ще е от нова година но все-пак цените им са по-ниски от другите места. Аз съм с 2.0 литра и ми беше 40лв./3 месеца. На другите места ми искаха над 50.



Тема Re: grajdanska otgovornostнови [re: leopold]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано29.11.05 18:43



na dzi to do 2400 shtebude okolo 137 ili neshto podobno....dobre che sum s 1.8.....ma shteshe da e po dobre da sum pone 2.3 ....



Тема Re: grajdanska otgovornostнови [re: terminatora]  
Автор dezki (непознат)
Публикувано29.11.05 20:28



То се е видяло че няма да правя ГО в ДЗИ при това положение,но дали категориите по кубатура са различни за всеки застраховател или са еднакви за всички?



Тема Re: grajdanska otgovornost [re: dezki]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано29.11.05 21:18



че що? на булката колата е 1.9 и в ДЗИ застраховаката казаха, че е 137 и с отстъпка - 125. това ми се струва сравнително нормално.. само да не вкарат тия новите граждански дето Алианц пеят за тях, че тогава ще стане страшно.... ние с актовете или ще трябва да плащаме двойно на куките, или ще горим яко деба техната мама застрахователна



Тема Re: grajdanska otgovornostнови [re: Чepнorлaв]  
Автор 3OO_diesel (непознат )
Публикувано30.11.05 11:05



koe e normalno..na moeto 300 diesel 113 konia e 516lv..tova li e normalno????..govorim za grajdanska otg..ne za kasko..to si e otdelno..a i zelenata karta kato vklu4im..?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.