Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:51 03.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kak se kupuva nov vnos  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано25.11.05 17:32



FINALY

mai namerih moia BENZ :-)
kolata izglejda mnogo dobre, a ot vutre prosto naistina e PERFEKTNA - niama nikude odrano po salona,tablo i t.n. nito puknato na mahagona

kakto i da e stiga sam ia hvalil

pitaneto mi e :
poneje e vnesena na firma (s faktura) prodavacha mi zaobiasniava che napravo se hodelo v KAT s fakturata bez notariusi,dogovori i t.n.

TOVA VIARNO LI E???

i kvi razhodi po registracia/prehvurliane me ochakvat????

PS. niakoi ako mi kaje za kakvo e kopchenceto s <EC> na klima-avtomat-a shte sam blagodaren, sashtoto spored prodavacha to ne bi triabvalo da bachka :-(,
a ako ne triabva zashto e slojeno tam



Тема Re: kak se kupuva nov vnosнови [re: KPAHK]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано25.11.05 18:34



EC-то на клима-автомата, означава "економичен" режим. т.е. - изключва компресора на климатика.
без номера ли е автомобила?
нисана го купувах нов внос и точно така - с фактурата - в Кат, ама ти трябва да си направиш първо гражданска , мисля. и ако е без номера - не го карай на собствен ход, че всеки полицай те вижда като едни 20-50лв
ха дано случиш! успех!



Тема Re: kak se kupuva nov vnosнови [re: KPAHK]  
Авторvl_19O (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 14:45



Точно така е, аз моя го купих от автокъща нов внос без номера, и само една фактура ми дадоха - с нея в кат и готово



Тема Re: kak se kupuva nov vnosнови [re: KPAHK]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано28.11.05 09:27



ami otnosno nomerata ima vremenni(tranzitni ili kakto se kazvat do 12.2005) a sashto taka ima i Grajdanska za 2-3 meseca, taka che mislia che niama da ima problem s pridvijvaneto

edinstvennia problem koito vijdam e che e adski GOLA ( oshushkana) - niama si nishto - nito gumi,nito muzika,nito alarma a tova si e pone oshte 1k ot gore,
pak za GAZ da ne govorim

kakto i da e shte se pazarim



Тема Re: kak se kupuva nov vnosнови [re: KPAHK]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано28.11.05 11:23



ХА ЧЕСТИТО!!!
Пиши по ВИН какво излиза, да се похвалиш пълноценно
А това, че е гола, да не те притеснява - така ще си я направиш както ти е на сърце, а не по чужди вкусове - въпроса е на пазарлък.
ЧЕСТИТО!!

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: kak se kupuva nov vnosнови [re: Mercedes driver®]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано28.11.05 12:01



HAHA kvo chestito
oshte ne sam ia zavel na serviz da ia preslushat

moje i da se okaje che za nishto ne stava




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.