Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 28.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Гражданска отговорност 2006нови  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано24.11.05 12:44



Здравейте, преди малко ми звънна един приятел който се занимава със застраховки и ми каза, че от днес Гражданските се деляли на коли до 2,5 и над 2,5, като до 2,5 цената е 138лв за година, а за над 2,5-около 500лв.3

Честито на тези които са до 2,5



Тема FAKEнови [re: Mimo-2OOE]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано24.11.05 14:42



mnogo FAKE

tvoia priatel da ne e dilar na JUPIER ili niakoia druga falirala firma

niama takiva gluposti, vij tva s chervenite taloni mi se vijda po viarno

a imam i slednoto pitane:

da li se gledat samo vzeti tochki ili i globi po fishove, shtoto na mene do momenta nikoi ne mi e vzel tochica ama imam pisani fishove (predimno za previshena skorost) koito sam si gi platil de - v danachnoto



Тема Re: Гражданска отговорност 2006нови [re: Mimo-2OOE]  
Автор E42O/2OOTE (дванайсетак 8+4)
Публикувано24.11.05 14:50



Това за съжаление е вярно. На мен за Е420 ми казаха че ще се изръся към 620 лв.!!!



Тема Re: Гражданска отговорност 2006нови [re: E42O/2OOTE]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано24.11.05 15:04



haha i ti ne si sluchil s dilar

nad 2500cc cenata e kam 500-530lv , ta ako shte i 8litrov da ti e motora, kvi 630lv ti iskat ne mi e iasno no ne im gi davai
ako triabva az she te zastrahovam( t.e. zet mi se zanimava s takiva raboti, pak imam i oshte edin poznat deto zastrahova)



Тема Re: Гражданска отговорност 2006нови [re: KPAHK]  
Автор E42O/2OOTE (дванайсетак 8+4)
Публикувано24.11.05 15:08



Ама аз не си мисля да им ги давам, въпреки, че ме зарибява че май и зелена карта влизала вътре /става дума за ДЗИ/, нещо което не съм чул никъде.

А иначе мерси за предложението, може да ти се обадя около нова година да я застраховаме.



Тема Re: FAKEнови [re: KPAHK]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано24.11.05 15:17



Ми не е от Юпитер, баща му е изпълнителен директор на една застрахователна компания. На 01.01.2006г. ще видим "Кой кум, кой сват и кой на булката брат".



Тема Re: FAKEнови [re: Mimo-2OOE]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано24.11.05 15:31



Май по-вероятно е да се потвърди приказката за "..бития - бит, за другия да не споменавам...."

Все пак се надявам, че ако е верна тази статистика, че 78% от шофьорите подкрепят идеята на Алианц, и поне 50-60 % се застраховат там, може да си мислим за някакви по-ниски цени ....

То и сега си мислим, ама :-(

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: Гражданска отговорност 2006 [re: E42O/2OOTE]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано24.11.05 17:44



Ето я комбинираната Граждаска и Зелена карта.







Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.