Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:03 01.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Кранк, днес имаш късмет - ето обещаната информациянови  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано21.11.05 17:26



Не вярвах, че ще го намеря за час човека, та камо ли и телефона му. от няколко дни е пуснал обява и в mobile.bg. ето ти линк към обявата. там има и телефон и обяснения.


ако нещо не е ясно или не можеш да се свържеш с него - на лична ще ти оставя и моя телефон за всеки случай.
успех!



Тема 10kcнови [re: BlondNigger]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано22.11.05 11:00



mai tvoia chovek si pada iako targovec

toia benz go gledah no mi se struva(napravo sam si 100% siguren) che
e predi 10.1992 (dvigatelia e staria, ne 16V), a pak ot tam sledva che prednia kapak e smenian i t.n.

no shte mu zvunna da go razgledam ot blizko



Тема Re: 10kcнови [re: KPAHK]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано22.11.05 14:39



Освен че си мнооого прав за двигателя (който е същия като ни излъже но-поне да не беше снимал двигателя:)



Тема Re: 10kcнови [re: Mimo-2OOE]  
АвторBobi_BENZ (Нерегистриран)
Публикувано22.11.05 14:50



Абе нали по пластмасите на колите има едни щампи, които показват годината и месеца на производство. Поне мойта е пълна с такива. Неможе ли от там на място да се провери тази кола или по VIN. Или аз нещо не съм разбрал за какво става дума .



Тема Re: 10kcнови [re: Bobi_BENZ]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано22.11.05 15:21



Е , то ако се види ВИН-а, всичко е ясно, ама сега гледаме само снимки
Успех!!!!

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема за нищооооо :-) [re: KPAHK]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано22.11.05 20:29



значи - човека ми е колега и досега не съм чувал да е продавал кола.
със сигурност не е сменял той преден капак.
огледай си колата и кажи мнението си. аз дори не съм я виждал. евентуално в събота ще я видя.
знам , че я е купил за себе си и затова ти казах за нея.
ако ти хареса - добре, ако ли не - здраве да е!
нито губя , нито печеля от цялата работа. ще съм щастлив ако и на двама ви направя услуга, нищо повече




Тема Re: 10kcнови [re: Mercedes driver®]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано22.11.05 20:36



Вени, доколкото го познавам човека, няма намерение да лъже. с мен като си говореше, каза, че ще каже всичко , каквото знае за колата.
дори се опитахме заедно да я проверим по vin, но нещо не успяхме, или беше бавен интернета, или не знам какво стана с руския сайт.



Тема info i vapros?нови [re: BlondNigger]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано24.11.05 11:13



e nikoi za nishto ne te obviniava tebe

razgledah ia, po vin izliza info no neznaino zashto kazva che godinata e neizvestna
spored mene e sredata na 92-ra[pak i staklata sa i ot 92-ra:-)]

inache picha naistina e sviasten prigotvil e edna torba chisto novi chasti za smiana koito varvia s kolata, po razbiraemi prichini ne gi e smenil toi shtoto posle niama dokazvane che sa novi

no izglejda dosta pozahabena ot vutre, eto zashto imam slednoto pitane kam sobstvenici na W124:

spored vas na ~kolko hil km she izturkva borda na oblegalkata/sedalkata (predelno mi e iasno che iznosvaneto ne e funkcia na km-rite, a na vlez-izlez) no vse pak dai te niakakvi priblizitelni danni

zashtoto lichno spored mene stava sled 250hil

po moe lichno mnenie cenata i e dosta visoka pri uslovie che niama drugi Xtri osven KLIMA, pri tova sastoianie




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.