Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 11.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема C180 - малко информациянови  
Авторilin (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 00:26



От къде мога да намеря малко информация за тоя модел от 1993г. 120Hp, бензин. И дали цена от 3500евро(без данъци) при 250 000км. е добра. Според продавача е поти като нова



Тема C180 - малко информациянови [re: ilin]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано18.11.05 10:51



ami mnogo zavisi ot sastoianieto i Xtrite

eto ti edno DEMO:


tova dolkokoto razbiram e s vsichko plateno, tvoia moje da doide i ot gore

inache kvo info te interesuva??

C180 dvigatel 4-cilindrov M111.920 1799 kubika 90kW/ 122kc
ot 1993 do sega moje i da e navurtial i 550k km.
che ako e bil taksi daje i poveche

ako go e karala nemska babichka,doctor,pensioner i t.n. moje i da e na 25 000 i prodavacha da ne e zabeliazal



Тема Re: C180 - малко информациянови [re: KPAHK]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано18.11.05 10:57



ako go e karala nemska babichka,doctor,pensioner i t.n. moje i da e na 25 000 i prodavacha da ne e zabeliazal

Добре, това за незабелязването силно ми хареса

Хубав ден :-)

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: C180 - малко информациянови [re: ilin]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано18.11.05 12:04



А въобще тоя модел успешен ли е? Интересуваме малко по-млада кола ,да речем след 97-8 година и на каква цена може да се намери добре запазена(тук или в Германия).



Тема Re: C180 - малко информациянови [re: ilin]  
Автор Mepчo (непознат )
Публикувано18.11.05 22:23



Моделът си е много добър. Идва на базата на 190, като са оправени много от недостатъците му. Има и ред нови неща. Спрян е от производство през 2000 год. От компютъра неможе да се извлече информация за това дали километражът е манипулиран. (Гледай дали гумите на педалите не са много изтъркани, тапицерията и пр.) Ако е от Германия в регистрационния талон са вписани всички собственици на колата. С повече късмет може да издириш предишните (тел. указател) и да помолиш за малко история и на какви километри са я продали. СЕРВИЗНИТЕ КНИЖКИ ОБИКНОВЕНО СА СИЛНО ПОДПРАВЕНИ. Внимавай дали в продажбата не участват араби и "тъмни балкански субекти".



Тема Re: до капитананови [re: Capt.Vimes]  
Авторxekтop (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 00:38



http://www.autoscout24.de/home/index/list.asp?make=47&model=1859&eurofrom=1000&euroto=0&hpfrom=0&hpto=0&yearfrom=1997&yearto=0&radius=0&zip=PLZ&carsperpage=30&country=D&sort=price&Submit1=Suche+starten



не лоши коли има и то за не висока цена



Тема Re: C180 - малко информация [re: Mepчo]  
Авторilin (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 04:15



Благодаря за съветите на всички.

И без аварийно шофиране!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.