Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 18.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема съвет се дири...  
Авторe25OD (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 11:58



Колеги,

моля изкажете мнение по следното ми питане: чудя се какъв ще е ефектът, ако си сложа зимни гуми размер 175/80/14. Щото имам такива, почти некарани (600-700 км само). Иначе, знаете би трябвало да съм със 195/65/15. Само за инфо, при тази смяна височината на гумата остава непроменена!

Мерси!



Тема Re: съвет се дири...нови [re: e25OD]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано18.11.05 12:24



struvat mi se prekaleno tiasni i visoki za BENZ - shte izglejdash malko kato NIVA

da ne govorim za stabilnost v zavoi osebenno pri visoki skorosti



Тема Re: съвет се дири...нови [re: KPAHK]  
Авторe25OD (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 13:04



e, visikite skorosti ne me pritesniavat...az ne karam burzo...
a za visoki - ne sa po-visoki ot 195/65/15, absoliutno sushtata visochina e...+/- 1mm...



Тема Re: съвет се дири...нови [re: e25OD]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 13:17



Ако са наистина на 80 височина трудно ще се продадат защото на Гоф и Пасат ще са им високи.Според мен на теб ще са ти точно само визията ще е равлична и ако това не те дразни като мен го слагай и си ги карай



Тема Re: съвет се дири...нови [re: ALEXONE™]  
Авторe25OD (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 13:28



100 sa na 80, vse pak az sum gi kupuval:)

175/80/14 e zavodskiat razmer gumi za W115 prosto:) Edinstveno se chudia tova, che sa po-tesni kakvo vlianie bi okazalo...?!?
kakto kazah, az sum mnogo spokoen shofior...sledvam maximata "mercedes se kara bavno, za da te vidiat!"
:)



Тема Re: съвет се дири...нови [re: e25OD]  
АвторBobi_BENZ (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 13:28



Ако решиш да ги слагаш ще трябва да имаш джанти 14-ки с дупки за 5 болта. Такива можеби ще ти е трудно да намериш. Другото което ме притеснява е дали главината ще се побере в по-малка джанта.



Тема Re: съвет се дири...нови [re: Bobi_BENZ]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 13:44



Ами то 124-ката не е ли с 14-ки оригиналдъ ако си имаш джанти го слагай и се не бой даже за сняг гумата прябва да е тясна не сте ли гледали WRC състезанията на сняг



Тема Re: съвет се дири...нови [re: Bobi_BENZ]  
Авторe25OD (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 13:52



moje bi triabvashe da utochnia: takiva djanti imam min. 14:) 4 na edinata 115ka, 4 s letnite gumi za neia i 4 na drugata 115ka...+ 2te reservni, estestveno...

ta vuprosnite zimni gumi sa si na djanti, ochevidno mercedesovi i mislia, che sa za sushtite glavini i t.n. neshta...pone vidimo sa...



Тема Re: съвет се дири...нови [re: ALEXONE™]  
Авторe25OD (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 13:56



mi ne sa, moje eventualno 1-te da sa, no po-kusnite serii ne sa...

shtoto v knijkata si pishe: letni gumi: 195/65/15; zimni: 195/65/15. T.e. ne pishe, che moje i po-tesni...tova me pritesniava...

ot druga strana, po-tesnite gumi bi triabvalo da oblekchat natovarvaneto vurhu servoto i vuobshte kormilnata uredba...?



Тема Re: съвет се дири...нови [re: e25OD]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано18.11.05 15:47



kTO KAZAH VISOKI imah vpredvid ne che shte se promeni obshtia diametur na gumata a che samire gumi sa visokoprofilni

t.e ako shte gi karash v dalbok sniag dobre no ako shte gi karash na suho i ti se naloji da vleznesh v zavoi s goliama skorost ne ti zavijdam

inache niama nikakuv problem
moita 190-ka v momenta e s 14" jelezni djanti s zimni gumi no razmerut im e
185/70/14




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.