Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 08.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: za test-aнови [re: Caмo Дизeл]  
Автор 3OOCE ()
Публикувано15.11.05 19:51



Само LASSA. Много са добри за Мерцедес дизел.Наистина съм много доволен и дори преди 2 дена си купих 4 нови 195/65 15 по 108лв. + 8лв. за 4 нови винтила ,за да ми признаят гаранцията



Тема Проучваненови [re: 3OOCE]  
АвторDiesel Power (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 11:10



Днес ще ходя да гледам Vredestein-а, а утре може би и Gislaved и ще напиша впечатления, цени и т.н.



Тема Re: Проучваненови [re: Diesel Power]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано17.11.05 11:12



Виж и Maloya Cresta, също са много добри на прилична цена.

Само Дизел


Тема ADAC тестовенови [re: Diesel Power]  
Автор DLCl (може и по-добре)
Публикувано17.11.05 12:12





Аз лично не смятам, че след първите 5 си струва да се гледат тестовете. Звучат ми твърде дипломатично. Аз гледам секцията за 195/65 R 15.

Относно зимни гуми пробвайте ако можете BF Goodrich Winter - с опелчето се бях родил с тях на всякакви терени и настилки. Банско без вериги съм качвал зимите. Но само за изпробване ако ви дадат.

Но сега ще се вгледам в Гудиър 7цата и скоростните индекси. Мерцедес е все пак....

Ааа да - и да ползвам повода да кандидатствам за членство в клуба.
C 180 Kompressor

"No" simply means begin again at a higher level!

Редактирано от DLCl на 17.11.05 12:15.



Тема Re: ADAC тестовенови [re: DLCl]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано17.11.05 12:22



Welcome on the board :-)

НАй-добре е да прегледаш темата за срещата - ако си от София, разбира се.
ЗА съжаление аз няма да мога да присъствам :-(

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: ADAC тестовенови [re: DLCl]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано17.11.05 13:44



Абе с резултати от тестове мога да те затрупам. В много от тях резултатите направо си противоречат. Освен това, проблема е, че някои гуми се представят много добре по тестовете, обаче качеството им не е на високо ниво. И това обикновено си проличава чак на втората или третата година.
Затова нещо се разкъндардисах от Гудиъра и ще взимам Michelin Alpin 2.

Само Дизел


Тема Re: ADAC тестовенови [re: Caмo Дизeл]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 14:21



Абсолютно съм съгласен. Даже си мисля, че по презумция се внимава какво се пише за големите производители и по подразбиране се прехвалват (къде от страх от съдебни дела, къде от финансови съображения, къде от това, че те специфицират тестовете...)

Мишелин съм карал преди време (~3 години), но по мое усмотрение бяха по-зле от Гудиър ултра грип (5 май беше по онова време най-новото). Но това беше много отдавна. АДАК обаче много ги плюят като гледам :(

Иначе за летни Мишелин са без конкуренция. Даже сега съм с такива.



Тема Re: ADAC тестовенови [re: DLCl]  
АвторDiesel Power (Нерегистриран)
Публикувано20.11.05 14:13



Е, за мен търсенето приключи. Спрях се на Vredestein Snowtrac 2 - 147 лв. бройката. Доволен съм даже ги тествах снощи с едно турче София - Чирпан - София и държат без грешка дори на заледените участъци на магистралата. През по-сериозната зима ще видим дали ще се докажат.



Тема Re: ADAC тестовенови [re: Diesel Power]  
АвторALEXONE™ (Нерегистриран)
Публикувано20.11.05 18:14



Аз лично кара с Lassa SNOWAYS II втори сезон и съм доволен от съотношението Цена и Качество, гумите са с усилен борд и много издържливи на удар което ги прави идеални за нашете кратери.Преди това карах Fulda Cristal Rottego 225/55/15 от който също съм доволен


Макар и със закъснение ето нещо полезно.

ЛЕГЕНДА:
Колкото повече "*"-звездички, толкова по-добре.
Цифровите оценки:
1 - отличен
5 - слаб

По материали на




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.