Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:59 02.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема комби срещу седаннови  
Авторxekтop (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 18:06



Колеги имам питанка. Защо българския шофьор не обича кобитата, особено ако става съпрос за голям клас автомобил дали е Мерцедес, БМВ.........?
Когато съм си в БГ все гледам за комбита, но уви в Сф. сигурно се броят на пръсти. ТУК е уникално, аз започвам да се влюбвам и то се карат комбита като например новите 5-ци или 7-ци БМВ, Аудитата също, а Мерцедесите еееееееееееееех. Като ходя на работа има една Е класа паркирана, говоря за очилакрите лелееееееееееее цяла крава може да се побере вътре огромнооооооооооо. Та според вас коя е причината да има толкова малко комбита в БГ?



Тема Re: комби срещу седаннови [re: xekтop]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано04.11.05 18:20



Ами да ти кажа, и аз съм за комбитата...особенно Аудитата...и Мерцедес не са лоши, но ако имам едно А6 и едно А6 комби, или А4 (новата и старата), винаги ще взема Аванта...просто толкова красиви комбита няма никъде :)
А за Мерцедес...не знам, аз мечовците ги приемам по-сериозни коли, и някак си Е-класа комби не бих взел.



Тема Re: комби срещу седаннови [re: Vlado-BENZ]  
Автор E42O/2OOTE (дванайсетак 8+4)
Публикувано05.11.05 08:18



Аз обичам комбитата, 124-ката ми е комби, но има някои модели комбита на МВ, които са ужасно грозни - например на старата С класа /то не че на новата са много хубави/.
Съгласен съм с Владо - комбитата на Ауди, гледани отзад, са много красиви като дизайн, нашите не могат да се мерят с тях. Но красотата не е всичко, една кола трябва да се купува по доста повече критерии /ама май така е само на книга/.
А 124 комбита в София е пълно, учудвам се, как колегата не ги е забелязал. То и аз почнах да им обръщам внимание след като купих моята .



Тема Re: комби срещу седаннови [re: xekтop]  
Авторxekтop (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 09:56



За Аудитата сте прави много красиви и интересното, е че RS модификациите излязоха в началото само в комби варянт. Това, което си мисля е че когато българина е поспечелил малко пари по един или друг начин и реши да си вземе някой по-луксозен модел автомобил, комбитата не са варянт за показване на по-висок стандарт.



Тема Re: комби срещу седаннови [re: xekтop]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано05.11.05 10:45



Ау, мерси - по тая логика не съм български шофьор, щото обичам комбитата.

АКО ЕДНА КОЛА МОЖЕ ДА Е КОМБИ, ТО ТЯ ТРЯБВА ДА Е КОМБИ!!!!!

Сигурно не си видял да се продават комбита, щото ги изкупихме :-)

Комби - че какво му е на комбито - вози си перфектно, позволява ти да се разпростираш вътре , както ти е кеф, можеш да си спиш (или да не спиш) отзад сам, с още някой или повече:-), можеш да натовариш нещо , което в седана не се събира(е , можеш и нищо да не товариш)

Наточените комбита - life-style car- еми хубаво - оттам са тръгнали, от ОООО -тата. Може да е красиво, аам аз лично не мога да си го позволя да дам 2кЛева за смяна на агренажен ремък на всеки 60 000 км, и за това например не карам ОООО - не че се сменя на комбитата само де :-)

Предишната ми кола беше комби, сегашната е , и следващата пак ще е
Прав си, че за леваците не е престижно да се появиш някъде с комби, но това е от ограниченост, според мен.

Предишната кола беше тунингован Пасат5 комби - ми то на външен вид - бонбон и половина - красиво направено - KAMEI - отгоре до додолу. От какво да се срамувам? Да не карам чувалите с картофите отзад?

Оттам иде работата - представи си зелено Жигули - комби, и пиперките до тавана, представи си жълт пощаджийски ИЖ, представи си ....

Айде , да не задълбавам, ама за леваците това са комбитата...

Та така...

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: комби срещу седаннови [re: Mercedes driver®]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано05.11.05 11:16



Хаха, готини сте привържениците на комбитата, ревностни сте!
А колкото до престиж...бате, говори ми една Е50АМГ комби от 210-ките като на павел няма ли да е престиж, или Audi S4, или още по-добре RS4



Тема Re: комби срещу седаннови [re: E42O/2OOTE]  
АвторDiesel Power (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 15:09



Е това за старата Ц-класа комби го приемам направо, като лична обида. Ревностен фен съм на комбитата, не само защото са по-функционални, а защото действително се срещат по-рядко от седаните /тук визирам конкретно Мерцедес а не Субару например/, за всички останали причини да караш комби моля погледните поста на Mercedes Driver



Тема Re: комби срещу седаннови [re: Vlado-BENZ]  
Авторxekтop (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 16:03



Не бе не ме разбирайте погрешно аз се кефя на макс на комбитата ма то май си е от възрастта хихихих остарявам. Идеята ми беше, а и въпроса, който зададох е да се уверя че правилно мисля, а то, е че българина не смята комбито за "престижно", а тук виждам май повечко комбита от колкото седани аааааааааааааааа новата Е класа комби аууууууууууууууууууу



Тема Re: комби срещу седаннови [re: xekтop]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано05.11.05 16:28



що пък да е от възрастта? на мен първата ми кола беше комби, втората беше седан, а сега съм с двувратка... да не би да се подмладявам?
или може би се вдетинявам ;-)




Тема Re: комби срещу седаннови [re: BlondNigger]  
Авторxekтop (Нерегистриран)
Публикувано05.11.05 18:43



КОлега подмладяваш се . Деца хмммммммм всички сме деца то това е чара




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.