Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 18.10.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Тема търся кутия за 200е  
Автор 2OOce (непознат )
Публикувано07.11.05 17:17



търся кутия за 200е. с късата ос .денферен маховик, каквото и да значи.5 скорости. Задната е на мястото на втората скорист.Кажете някоя морга дето моге да я има.



Тема Re: търся кутия за 200енови [re: 2OOce]  
Автор 2OOce (непознат )
Публикувано07.11.05 17:28



номера на кутията е 124260880171741306247929. до коя цифра трябва да съвпада номера че да е същата кутията. казаха ми до десетата ама не сам много сигурен в източника си



Тема Re: търся кутия за 200енови [re: 2OOce]  
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано07.11.05 17:50



1242608801 Това е номера като фабрична част и най вероятно планката няма за я намериш /алуминиева/ паднала е или е свалена целенасочено.
71741306247929 Това е точния тип на твоята кутия, както двигаделя си има номер 102.... нещо си, така и кутията си има. Най добре е търси по втория номер. Също така трябва да знаеш че последните осем цифри може да не са като твойте защото е произведена само една такава кутия и тя е твоята. А те са ти за ориентир ако всички части от твоята кутия са индентични /като търговски номер/ с намерената от теб кутия значи 100% става.
За това ти трябва номера на типа намерената от теб кутия, епс, и окло 1 час и можеш сам да прецениш.
Успех



Тема Re: търся кутия за 200енови [re: 2OOce]  
Автор 3OO_diesel (непознат )
Публикувано09.11.05 11:17



kakav e problema na tvoiata kutia?..moje da se opravi....lager na parvi4nata os?..vie li?..izklu4va li?..mufi li ima za smiana...sinhronizatori li? ..kaji kakvo to4no pravi....za6toto takava kutia 6te kupi6 za okolo700-800lv vtora raka i neznae6 v kakvo sastoianie e



Тема Re: търся кутия за 200енови [re: 3OO_diesel]  
Автор2OOCE (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 14:17



като купих колата изключваше трета скорост.Дадох я на едни майстори.Като я отвориха се оказа че е за смяна муфата и зъбното колело на четвърта скорост-беше спукано.Намерих втора употреба зъбно колело и муфа.Смениха ги, но продължи да излючва от скорост, по рядко но пак изключваше.след смяната се появи и виене- когато е на скорост и то когато намаляваш скоростта,когато ускорявам го няма това виене.Минах около 8000 км и въпросното виене се увеличи значително. Третата също почна да изключва на всяка дупка.Освен това ми казаха че и петата също имала много износвания.Та зради това реших да сменям кутията ама наистина били много скъпи.Имам и друг проблем в момената-съединитела не отделя??? Казаха ми да сменя долната помпа,смених я не се оправи.Смених и горната , пак не се оправи.Иде ми да ги очистя.Интересното е 4е като напомпя повечко се оправя.Което ме навежда на мисълта за въздух в системата.Обезвъздошавах 100 пъти и не става. феродовия диск е на 8000 км.И ми казаха че трябва да свалям кутия да видят какво става. Та заради това искам и да сменя и нея с това сваляне. А между другото челото на долното цилиндърче което бута вилката беше много асиметрично износено.... ако имаш никои съвет казвай че ми писна да стоя без кола.Като ми отваряха кутията преди между блоковете не сложиха хартиени гарнитури а силикон.да не би да се променят луфтовете на кутията все пак гарнитурите дават някаква дистанция която я мяма при силикона??



Тема Re: търся кутия за 200енови [re: 2OOCE]  
Автор 3OO_diesel (непознат )
Публикувано09.11.05 18:02



..iavno v tazi kutia ka6ata e goliama mai mnogo sa rovili v neia i nai-dobre 6te e da tarsi6 vtora raka..no s garancia...makar 4e ka4vane i svaliane sa si pak za tvoia smetka ako ne e 4itava




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.