Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:23 28.09.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Искам .....нови  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 10:47



190, двулитров или 1.8, бензинов, след 1990, с ел.пакет и клима...и перфектен естествено . За какви пари може да се намери такъв един мерчо?



Тема Re: Искам .....нови [re: Aз]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано04.11.05 10:55



taka kato sam razglejdal obiavite m/u 6k i 8k
spored mene po-dobria variant pak za gore dolu tolkova pari e 124-ka



Тема Re: Искам .....нови [re: KPAHK]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 11:45



Над 6 на мен лично ми се струва множко, ама то и никой не ме кара на сила да купувам. Ама все пак, доста добри алтернативи има за над 6, поне аз така си мисля. Някой да сподели ако е виждал скоро продадена 190 с тези екстри, за какви пари и състояние е ставало дума.



Тема Re: Искам .....нови [re: Aз]  
АвторDiesel Power (Нерегистриран)
Публикувано04.11.05 13:46



Колегата е прав, оглеждай се за 124



Тема Re: Искам .....нови [re: Aз]  
Автор E42O/2OOTE (дванайсетак 8+4)
Публикувано05.11.05 08:26



Скоро един приятел търсеше 190 за жена си и ходи да гледа в Правец една запазена двулитрова, ел. пакет, клима, автоматик, 1991, но му поискаха 7 400 и той се беше смял 5 минути. Но после не можа да намери нищо по-хубаво и се върна след 3 седмици, ама колата беше вече отлетяла. Сега булката му кара Поло за 3 к.



Тема Re: Искам .....нови [re: Aз]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано05.11.05 10:48



Внимавай много!!!

НЯМА НИЩО ПО-СКЪПО ОТ ЕВТИНИЯ МЕРЦЕДЕС!!!

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Така е....нови [re: Mercedes driver®]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано05.11.05 11:09



...както Паеката по-горе каза, наистина за 190 много изглеждат тези пари, но те просто изглеждат много...с моя приятел Вили преди седмица гледахме една 190Е за 6400, перфектна почти, 90-а, с клима, готина кола...и той ми каза, понеже знае че аз какъвто и да е мерцедеса, все ще го похваля, и ми вика: Да не се обидиш, ама за тая кола толкова няма да дам....вярно, и аз така си помислих, ама...братле, това е, хубавия мерцедес е скъп, независимо че бил "морално остарял"
Иначе няма да се нарича мерцедес



Тема Re: Така е....нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626,Gaz24)
Публикувано05.11.05 11:23



тъй си е, и мен ми харесват... но като я поогледахме с Влади въпросната, вярно че добра година, стандартен пакет, май даже климата и беше допълнително слаган, Но не беше кой знае каква като кола, виждал съм къде къде по читави от тази и то за същите, че дори и за по-малко пари...
Просто човече, ако не си на зор... не бързай оглеждай се и ще излезе твойта кола на която няма да устоиш да не я купиш
И terminatora преди време какво търсеше, пък я виж сега какво кара



Тема Re: Така е....нови [re: Vili_Hristov]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано05.11.05 16:32



Или с други думи... твоята кола те чака някъде, иска да я намериш. не бързай. като я намериш - сам ще го разбереш.
И при малки съмнения дали някоя кола е твоя - не е твоя!
не прави компромиси!



Тема Re: Така е....нови [re: BlondNigger]  
Автор E42O/2OOTE (дванайсетак 8+4)
Публикувано06.11.05 09:48



Прав си, това е истината - когато погледнеш ТВОЯТА кола, ще разбереш веднага, че ТЯ е твоята. Аз огледах около 20 S класи W140, и лоши, и хубави /особено една ПЕРФЕКТНА, дето беше паркирана въху килим в гаража!!!/, без да ме грабнат дълбоко. А на първата обява за 210, като отидох и я видях под един навес, застинах - така си я представях МОЯТА кола. И след 1/2 час се бях разбрал със собственика.
Затова чакай, гледай, събирай още пари и тя се появи!

Редактирано от E42O/2OOTE на 06.11.05 09:49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.