Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 28.09.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има ли нещо ценно за крадене в двиг на 190-ка?нови  
Автор19Oka (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 17:36



Здравейте,

Имам 190-ка 1992 г. с ABS и всички екстри. Има ли нещо ценно, което да се краде по двигателя. Снощи предният капак е отварян, но от огледа не установих никакви липси. ABS-ът много лесно може да се откачи, но си е там. Акумулаторът също е хубав, но не е пипан. Какво може да са търсели? Има ли нещо важно, което да е откраднато и да не се вижда при общ оглед?



Тема Re: Има ли нещо ценно за крадене в двиг на 190-ка?нови [re: 19Oka]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано01.11.05 18:58



Има скъпи неща, дето се свалят набързо, но по-скоро да не са опитвали да крадат колата? Или да са те пробвали как си с алармата, че да си те имат предвид за напред?

Само Дизел


Тема Застрахована енови [re: 19Oka]  
Автор19Oka (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 08:31



Това ми се струва абсурдно. Колата е застрахована и копие от полицата стои в жабката. Ако някой я свие ще има много бой да яде после от застрахователя. Нали затова си плащаме реката, наречен "Каско". Единствено може да открадне някаква част, но гледах, че нищо не липсва...



Тема Re: Застрахована енови [re: 19Oka]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано02.11.05 08:45



На Е200 крадат някакъв електронен блок стоящ на левия калник! Отварят предния капак през левия мигач и го гепят! Само за информация този блок нов бил струвал около 5000лв. ,а на старо към 1000лв. и то с чакане, нямало ги никъде втора употреба! Колата после не можела да пали лесно почти невъзможно



Тема Re: Застрахована енови [re: Mimo-2OOE]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано02.11.05 11:01



Тоя блок ще да е с кюлче родий вътре? За 5000 лв нов двигател ще вземеш...

Само Дизел


Тема Re: Застрахована енови [re: Caмo Дизeл]  
АвторALEXONE (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 11:53



Ти не чакай застрахователите да ти платят нещо иткраднато от под капакът



Тема Re: Застрахована е [re: Mimo-2OOE]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано02.11.05 13:11



Така е на всички мерцедеси от рода на 190, W124, w126 го има това нещо (забравих как се казва) и то стои на левия калник между фара и блока на АБС и представлява горе долу това:


На ударената ми кола 560SE това нещо са го откраднали и ново струва 2700евро а на старо просто го няма а без него колата не може да запали.




Тема Re: Застрахована енови [re: 5OOsel]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано02.11.05 13:49



Щом има такова търсене, аз мога да ги намирам за цена, около 1000 лв, дайте да внасяме

Колеги, това е Ignition control unit и струват около 150-300 Евро. Какви са тия басни за хиледарки, не знам.



Само Дизел

Тема Re: Застрахована енови [re: Caмo Дизeл]  
Автор19Oka (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 20:25



Благодаря за инфото. Колата пали без проблем и работи перфектно и явно това не е крадено. Трябва да си прегледам и застраховката покрива ли частична кражба. Стандартното каско не покрива...



Тема Re: Застрахована енови [re: Caмo Дизeл]  
АвторALEXONE (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 20:54



Само Дизел написа:
"Щом има такова търсене, аз мога да ги намирам за цена, около 1000 лв, дайте да внасяме
Колеги, това е Ignition control unit и струват около 150-300 Евро. Какви са тия басни за хиледарки, не знам. "
На този линк който си дал такава част не откривам. Но приветствам идеята Тези който имат възможност да ни помагат при намирането на оригинални части от чужбина на разумни цени




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.