Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 28.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ABSнови  
АвторTERMlNATORA (Нерегистриран)
Публикувано24.10.05 20:32



ВИДЯХ ЕДНА 190 С АБС ....НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ДАЛИ АКО СИ НАМЕРЯ НЯКЪДЕ УСТРОЙСТВОТО ЩЕ МОГА ДА ГО МОНТИРАМ, НЯКАКВИ СХЕМИ ИЛИ ИДЕИ...ЩОТО САМО ТОВА МУ ЛИПСВА НА МОЯ 190 ТА ДА ГО НАПРАВЯ НЕОТРАЗИМ~!
АбЕ И ДРУГО СИ Е ПО ДОБРЕ СЕ СПИРА ИМАМ ЕДНА ТАЛИГА С ТАКОВА И МНОГО ПЪТИ МИ Е СПСЯВАЛО ЗАДНИКА И ДЖОБА....



Тема Re: ABSнови [re: TERMlNATORA]  
Автор 3OOCE ()
Публикувано24.10.05 23:51



Ами може, но ще трябва да ти се сменят главините с такива със сензори за АБС(не съм сигурен, дали могат да се сложат сензори на твоите главини),от тях да се прокарат едни чудесии до АБС машинката(която е отпред до двигателя) и да се сложи и тя на място. Ще ти трябват още добър сервз, търпеливи майстори и до 1000.лв за всичко това. Ако още си навит, мисля че на околовръстното има такъв сервиз



Тема Re: ABSнови [re: TERMlNATORA]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано25.10.05 07:56



че за какво ти е да монтираш след като си имаш?!??!?!?!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: ABSнови [re: Ascona83]  
АвторALEXONE (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 10:07



Драги ми колега, ти оправили Гърменето та за ABS си се заоглеждалМи то трябва да го имаш стандартно вграденоИначе това си е скъпа Екстра допълнителен ABS блок, управление, тръбопроводи и датчици яка разправия



Тема Re: ABSнови [re: Ascona83]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано25.10.05 10:11



Ами той си има и му върши чудна работа , ама е на друга кола, доколкото разбрах

Ride to live-live to Ride
MB E250 S124
Clio 1.4Energy


Тема Re: ABSнови [re: ALEXONE]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано25.10.05 15:29



Montaza na ABS e NEVAZMOZEN, e ako si sglobish sam edna 190 ot nacaloto do kraja togava stava



Тема Re: ABSнови [re: 4 Matic]  
Автор HeпoзнaT (kein Wichser)
Публикувано25.10.05 16:16



Е чак пък невъзможно не е. Щом ЕСП системи се продават за слагане на коли, който нямат фабрично, значи няма да е много трудно и АБС да се монтира. Мисля, че и двете системи се предлагат от Бош, само цената не ми е ясна

Zylinder: Statussymbol, das man nicht mehr auf dem Kopfe, sondern unter der Motorhaube trägt.


Тема Re: ABSнови [re: Mercedes driver®]  
АвторALEXONE (Нерегистриран)
Публикувано25.10.05 20:41



Той ТЕРМИНАТОРЪТ сложи LPG на 190 тката и се справи с пукотевицата под капакът с октан коректора и оцеля без да убие някой майстор та един ABS ЩЕ МУ СЕ ОПЪНЕ



Тема Re: ABSнови [re: Mercedes driver®]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано26.10.05 07:30



Ако не се лъжа неговия е като моя с 1.8 двигател, а при тях абс-а се слага стандартно, не е екстра. До колкото знам след 91 няма мерцедес без абс, а за 190 започват да го слагат стандартно с 1.8 двигатля. Много силно ме съмнява да няма абс на неговата, по възможно е да е махнат или изключен.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: ABSнови [re: Ascona83]  
Автор HeпoзнaT (kein Wichser)
Публикувано26.10.05 11:49



Ascona83, не си прав! Аз съм карал 190 1.8, който имаше първа регистрация 20.02.1993, но правен за Италия. Колата имаше всевъзможни екстри като ел. стъкла, климатик, заводска аларма с дист. за централно заключване и още много неща, но нямаше! абс. И никога не е имал. Явно зависи за кой дилър (коя страна) е правена. Имах снимки някъде на тази ако ги намеря ще ги пусна

Zylinder: Statussymbol, das man nicht mehr auf dem Kopfe, sondern unter der Motorhaube trägt.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.