Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 22.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Продавам: 190 2.6 Auto/Abs/Kli '92  
АвторЦekoв (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 16:12



Продавам си прекрасната кола за 6000 лв., да и се радва някой. За кола до 8000 лв. такъв автомобил няма! Повече и снимки - на мобиле-то.

http://www.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11126081506703411&f1=details



Тема Re: Продавам: 190 2.6 Auto/Abs/Kli '92нови [re: Цekoв]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано04.10.05 17:57



Kolega, hubava e kolata i naistina e 92godina
Kolegi obarnete vnimanie na razlikite!!!



Тема Re: Продавам: 190 2.6 Auto/Abs/Kli '92нови [re: 4 Matic]  
АвторЦekoв (Нерегистриран)
Публикувано04.10.05 21:31



Мерси

Количката е бомба, поддържал съм я и много съм я пазил.
Имайте предвид че е автоматик, така че пилене на гуми и трошене на скорости и диференциал - няма да ви е лесно :-)

По-долу са подробности, които никого на задължавам да чете. Каквото и да кажа все пак - има си много късмет - с колите и жените е така :-)

Сменил съм с нови части следното:

Гумички на клапани, гарнитура на капака на главата (щото сълзеше), капачка на делкото, под палеца има една джаджа дето се троши - 30 лева, ама новата е железна, амортисьор на двигателя - 50 лв. - по двигателя толкова.

Кабели с лулите - нови, релето на ABS-а. Втулки пар. хебел, втулки на стаб. щанга, другото не е мръднало - и не се пипа засега :-) На кардана има едно каре гумено 100 кинта май беше. И гърнетата, средно и задното е готино - спортно (май малко вдигна разхода ама карай).

Нищо не тропа и не се чува по нея, но който иска да върти ръчка - да си вземе друга кола. Тази е за кеф :-) Правил съм много модификации, щтото оригинално климатик нямаше. Монтиран е перфектно, щтото му седях на главата 10 дена на майстора. Съответно ремъка е сменен 62 лв. от CDI - ми тази дължина пасна, сега к'во да се прави. Монтирал съм датчик в купето, до духалката за краката - 40 лв. който мери температурата и си включва климатика и го изключва, при кик-даун - прекъсва веригата за да има мощност и да не товари компресора на климатика, почти като оригинален е. Е доста се позабавлявах :-) над 10 000 съм дал за цалата кола, ама к'во от това :-)

Чупиха ми стъклата, пукаха ми гумите, крадоха ми лайсни, но вече съм се погрижил и за това :-) има всякакви сънародници... а шаренкото дразни :-)

Който я вземе има да кара - не остана нищо за правене, така че взимам следващата да я правя.

Всичко съм сменял от манящина, с изключение на водата ... тая кола и върви по вода :-) цялата система се строши едно по едно, ама сега е чисто ново ...
Смених водната помпа (Австралийско изпълнение заради една дулка за охлаждане на автоматика) 230 лв. И нов радиатор 415 лв. Термостат (забравих колко беше, и метална капачка на термостата - щтото оригиналната е пластмаса и протече.

В града 15 газ. Автомат, 2.6, климатик ... все пак - ами 8 дизел по-малко ли е?
А това си върви :-)

Който я вземе трябва да смени въздушен филтър 26 лв., свещи, реглаж на газта след това задължително, за да върви и да харчи малко - 15 лв., накладки предни !!! 50 лв. оригинални, за да не купува дискове после.

Всички масла са проверени и след 3000 км. трябва Мобил 10/40 да се смени.

Антифриза, заради смяната на радиатора, помпата, термостата - е нов, LIQUI MOLY ... т.е. не се пипа друго няма.

Ако се чудите защо я сменям ... приятелите ми казват че съм луд, ама от това няма спасение - кара ми се нещо друго



Тема Re: Продавам: 190 2.6 Auto/Abs/Kli '92нови [re: Цekoв]  
Автор AMG (член)
Публикувано04.10.05 21:38



Бива си я колата,голяма игра4ка е паднало с тоя климатик,иска ми се и аз да си сложа на моита ама не смея



Тема Re: Продавам: 190 2.6 Auto/Abs/Kli '92нови [re: AMG]  
Автор Vili_Hristov (Mazda 626,Gaz24)
Публикувано05.10.05 08:23



Супер колега, количката си изглежда читава и без да я хвалиш толкова... все пак това е Мерцедес който е гледан с очите си... Поздравление за което и успешна продажба



Тема Re: Продавам: 190 2.6 Auto/Abs/Kli '92нови [re: Цekoв]  
АвторBиkтop (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 11:04



На това само ел. стъкла дето няма му е кусур.
Иначе изглежда перфектно. Колко харчи изнъградско в лв. по новите цени?
На лизинг даваш ли го?



Тема Re: Продавам: 190 2.6 Auto/Abs/Kli '92нови [re: Bиkтop]  
АвторЦekoв (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 17:15



Ами 13 литра извън града при 160 км. по магистралата с клима on то с клима и без под 13 не вярвам да падне ама сега тиа 6 цилиндъра кой да ги храни

За лизинг е гадно, и аз мислих да си купувам на лизинг, ама се отказах. Кофти условия. Ми 6000 не е много пари все пак ... аз искам да си купиа за 20 000 следващата ... ама май ще почакам няколко месеца, че не ми достигат



Тема Re: Продавам: 190 2.6 Auto/Abs/Kli '92нови [re: Цekoв]  
АвторЦekoв (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 12:04



Ето колеги, по-добре се вижда снимката тук

http://cars.bg/advertisement_view.php?car_sid=2141



Тема Re: Продавам: 190 2.6 Auto/Abs/Kli '92нови [re: Цekoв]  
АвторBиkтop (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 13:42



Е значи не го продаваш веднага, или?



Тема Re: Продавам: 190 2.6 Auto/Abs/Kli '92нови [re: Bиkтop]  
АвторЦekoв (Нерегистриран)
Публикувано06.10.05 16:15



Продавам го веднага, но може да съм малко без кола




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.