Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 19.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Отзиви за ЕС класа 350 дизелнови  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 12:15



Колеги, разгледах една ЕС класа 350 дизел, 6 цилиндъра, 95 година, тъмно сива, с разцепената лайсна, с всички възможни екстри, дори с нови гуми. Ето това е истината. 124-ката може да е стабилна, но това чудо е невероятно - излъчва мощ, класа, сигурност. По думите на собственика гори около 12 л. градско и около 10 на дълъг път, а цените на частите били като на 124-ка.

Моля, дайте малко коментари и мнения (по принцип), че почти съм решил да продавам 124-ката и да яхвам този звяр.



Тема Re: Отзиви за ЕС класа 350 дизелнови [re: Aнreл]  
АвторALEXONE (Нерегистриран)
Публикувано25.09.05 18:50



Защо пускаш нова тема нали я разнищихме вече





Тема Re: Отзиви за ЕС класа 350 дизелнови [re: ALEXONE]  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 18:47



Вярно е, но тук става въпрос за конкретен модел, а не изобщо за S класа, та ми се щеше някой да сподели впечатления от първа ръка. А в старата тема май се отплеснаха повече по въпроса за газовите уредби



Тема Re: Отзиви за ЕС класа 350 дизелнови [re: Aнreл]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано26.09.05 19:01



Ами точно за конкретния модел също стана дума, че 350 Д е набеден за най-несполучливият дизел на фирмата. Говори се за какви ли не проблеми, като пукане на глави, износване и тнт.
От друга страна знам и хора, които са доволни от двигателя, така че както се случи.

Само Дизел


Тема Re: Отзиви за ЕС класа 350 дизелнови [re: Caмo Дизeл]  
АвторALEXONE (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 19:47



Според мен 300 24 V мотора е доста по надежден и добър като характеристики така съм чувал нямам лични отзивиНо то с дизала е много относително как е каран и подържан



Тема Re: 124 е 200 за продажбанови [re: Aнreл]  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано26.09.05 20:07



Благодаря колеги,
Ще взема да рискувам и да обявя 124-ката за продажба. А колата си заслужава. Ако някой проявява интерес, да се обажда.



Тема Re: Отзиви за ЕС класа 350 дизелнови [re: Aнreл]  
Автор maistorabg (GSIманияк)
Публикувано26.09.05 20:55



Е не чак толкова евтина подръжка.
Наскоро сменяхме шарнири 140 камъка единия/на 124 не знам точно колко са но са по евтини сигурен съм/



Тема Re: 124 е 200 за продажбанови [re: Aнreл]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано27.09.05 11:48



kaji za 124-kata ti. godini, kubatura , ekstri... imam poznati tyrsjat v momenta



Тема ia da chuem za 124kata!нови [re: maistorabg]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано27.09.05 22:10



iskame podrobnostti i snimka!po vuzmognost!



Тема Re: 124 е 200 за продажбанови [re: Aнreл]  
АвторAнreл (Нерегистриран)
Публикувано29.09.05 21:23



Колата е добра. По документи е регистрирана 96 год., въпреки, че на някои от стъклата има 93 и 94. Бензин, 2000 кубика, новия мотор - 136 коня. Централно заключване, климатик, кожен салон (даже вчера си сложих подлакътник, но за жалост не успях да намеря същата кожа, та се наложи да го тапицирам с плат, но добре се върза), парктроник, аларма, ел. стъкла и огледала, ел. шибидах, ново CD с 4 колони, кар кит заедно с GSM - Nokia 6310i, лети джанти. Тъмно синя на цвят. Общо взето е това. Снимки не съм правил, но май е най-добре да се види на живо. Цялата текуща подръжка е правена в сервиза на Румен Дунев, а както знаете там компромиси не се правят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.