Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 23.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема TUV в БГ?нови  
Авторxekтop (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 01:00



Здравейте отново от Германия. С тези цени на бензина се замислих за газова. Отидох в сервиза и онези ме изненадоха яко. За газова - бутилката вградена в мястото на резервната гума 36 литра изчислиха, с инжекция щяла да бъде, компютъра да регулирва разхода и тн. вече ги забравих всичките щуротии аааааааа и уретбата е Bosch, та това удоволствие ще ми струва 2300 евро. Тези пари се избиват след 30000 км. Ако сложа газова извън германия TUV-джиите няма да я признаят. Но дочух, че в БГ имало фирма, която има лиценз за издаване на TUV, а и името на фирмата е същото. Някой да е чувал за такава фирма ?

мерси



Тема Re: TUV в БГ?нови [re: xekтop]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано14.09.05 08:36



Колега, за фирмата не съм чувал нищо, ама може ли да споделиш нещо повече за тая газова инсталация на бош? Много силно ме вълнува, ако има нещо сайт на който миже да се види за какво става дума ще съм ти блгаодарен :)

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: TUV в БГ?нови [re: Ascona83]  
Авторxekтop (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 10:24



ОК колега ще поразтърся дали нещо няма да мога да открия ама на финала ще взема да се изръся па като си идвам в БГ ще ви я покажа а пропо сетих се че и входа на газта се инсталирва при входа за бензина а не на борнята както е в БГ



Тема Re: TUV в БГ?нови [re: xekтop]  
Автор HeпoзнaT (kein Wichser)
Публикувано14.09.05 10:26



Разбира се, че ще я признаят. Ако не ги признаваха нямаше половината Берлин да кара с газови уредби, сложени в Полша. Даже ми се върти в главата, че на един позат цялата процедура му струваше 1100 евро (уредбата+ вписването+ транспортните разходи и престоя-2 дни в Полша) на Пасат ´94. Пък и помисли- не е логично сложените в Бг да ги признават, а другите не...

п.с. ето ти телефони на 2 фирми в Бг:
Тюв Норд България ЕООД ул. Д-р Вълкович №8 032 - 62 42 43,
Тюф Рейнланд Консулт - България ЕООД ул. Иван Вазов №16, ет.4 02 - 987 93 19



Тема Re: TUV в БГ?нови [re: HeпoзнaT]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано14.09.05 12:33



Кой е този бонбон в подписа ти? Я се похвали :-)

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re: TUV в БГ?нови [re: Mercedes driver®]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано14.09.05 12:46



Рекламно лице на Мишелин, не виждаш ли?

Продължавай да вървиш...


Тема Re: TUV в БГ?нови [re: xekтop]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 13:08



Е като сложиш уредбата, път, хотели, бакшиши, разправии, ремонти (от Българските газаджии добро не се е чуло), зелена карта, каско в БГ и т.н пак ще ти излезе над 2000 евро.
Според мен ако ти идва много бензина го продай и купи дизел. По-изгоден е от газта и има по-голяма мощност и ресурс. Това по мои сметки разбира се.

//тези дни ще подам и аз молба за членство в клуба



Тема Re: TUV в БГ?нови [re: Mercedes driver®]  
Автор HeпoзнaT (kein Wichser)
Публикувано14.09.05 13:15



Ееее, Вени, стига де, просто една весела картинка е това. Като му дойде времето наистина да се хваля, ще го направя подобаващо- ще спретна дори екстра клубна сбирка и представяш ли си с такива орисници какъв МБ маняк ще стане като порасне...



Тема Re: TUV в БГ?нови [re: HeпoзнaT]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано14.09.05 13:23



Пожелавам ти да му дойде времето, когато му е времето :-) и тогава съм абсолютно сигурен, че ще се хвалиш ( щото е КЕФ несравним )

А иначе, аз така, само питам, нали разбираш, майна?

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re: TUV в БГ?нови [re: Mercedes driver®]  
Автор HeпoзнaT (kein Wichser)
Публикувано14.09.05 13:41








Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.