Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:07 21.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: TUV в БГ?нови [re: DLCl]  
Авторxekтop (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 15:02



Ами за славата на БГ газаджиите съм чувал. Инак дизел в Германия е скъпо да имаш. Преди писах за това тук. Застраховките са по-високи и данъците. Все още смятат тук, че дизела замърсавъл много повече от бензина, а даже сега измислиха нов допълнителен филтър за дизелите и адска паника е тук. Инак ако ги нямаше тия простотии около дизела веднага една А 190 дизелче щях да купя.
Мерси на "Непознат" за инфото ще проверя. Относно за логичното мислене отдавна съм се отказал, защото дори и в Германия си правят каквото им хрумне. За Полша видях малко интернет страници с цени и тн. за германци, но си мисля те нали "са" в еврото и може би са взели " великите" немски стандарти и претенции на TUV-джиите.



Тема Re: TUV в БГ?нови [re: xekтop]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано14.09.05 16:03



това с газовата и tuv - добре си го замислил, но дали само тези го имат ? и дали няма да ти резнат главата точно по тази причина, че само те го имат?
в българия по принцип много работят с италиански и турски газови уредби. за турските - не знам, но тези от италия със сигурност трябва да са придружени със съответния сертификат, че отговарят на европейските норми.
като идея - поразрови се в нета кои са вносителите на ланди, ренцо и тартарини за България. освен че повечето от тях имат сервизи, би трябвало и да могат да ти дадат документ , че уредбата отговаря на изискванията за Германия, а пък специалистите им са квалифицирани и са я монтирали според стандартите ;-)
или за по-лесно - погледни клуба за автогаз и попитай момчетата . има доста светнати момчета там
успех



Тема Re: TUV в БГ?нови [re: BlondNigger]  
Авторxekтop (Нерегистриран)
Публикувано14.09.05 16:55



Мерси ще ги питам пичовете а и до колкото разбрах пълненето на газта щяло да става от същото място както и при бензина, а идея нямам как става



Тема Re: TUV в БГ?нови [re: xekтop]  
Автор AMG (член)
Публикувано14.09.05 17:02



просто ще ти сложат чашката за зареждане до гърловината на резервоара,а не че ще се сипва в бензина и газта :)



Тема Re: TUV в БГ?нови [re: AMG]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано14.09.05 18:49



и като допълнение - може да е и с "подвижна", отвиваща се чашка. какъв е стандартът в германия?. иначе съм съгласен - 124-ките дори имат место до гърловината на резервоара за поставяне на чашката за газ. не и при купетата за съжаление




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.