Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 07.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема РЕШИХ ГОЛЕМИЯ ПРОБЛЕМ !ПОЧВАМ МАЛКИТЕ .нови  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 12:23



Да не кажте че издребнявам.....ма нямам подходящ крик за моя змей.От къде да си намеря оригинален?
А и в Италия явно е варовита водата щото ми са се запушили пръскачките а и охлдителната течност е пълна с едни боклуци не е истина.КАжете кво се прави в тая ситуация.А и чистачката ми има нужда вероятно от ново перо.
Иначе колата е супер!Не е истина просто.Заслужава си парите до последната стотинка.И още толкова бих дал,абе кола един път!
Някой знае ли от къде мога да намеря гуми на едро щото сега ще ми трябват около 10 броя зимни
А .. и май ще ми е необходим бус за бачкането някакви съвети!Исками се да не е много скъп до около 6хлв по старичък ма да влачи!мислех си за някое комби 124 под 90 година ма не знам дали ще ми е удобно за машините.



Тема Re: РЕШИХ ГОЛЕМИЯ ПРОБЛЕМ !ПОЧВАМ МАЛКИТЕ .нови [re: terminatora]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано09.09.05 13:06



За гумите на едрно знам едно местенце дето продават на едро, малко е забутано ама сигурно за 10 броя ще ти дадат отстъпка, за съжаление нямам телефон и ще ти обяснявам:
Като търгнеш от надлез надежда към гробищата по ул.202(голяма права с мантинела по средата, рейс 79 върви по нея) има един пешаходен сфетофар на тец софия, там от дясната ти страна има вход с бариера, влизаш там и завиваш при първа възможност на дясно и караш само направо ще видиш скалд с гуми за камиони, но продават и за леки коли.
Честито за решения проблем

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: РЕШИХ ГОЛЕМИЯ ПРОБЛЕМ !ПОЧВАМ МАЛКИТЕ .нови [re: Ascona83]  
АвторS-klasica (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 16:26



Абе аз вчера нацепих един трап и пръснах и двете гуми.
Та на зор реших да копувам ама с 120лв - се чудех какво , та откъде се взе един печ та ми вика искашли гуми нови Гуд Иар за тия пари с баланс и монтаж - е вие какво си помислихте че ще му откажа ли и ми вика карай след мен. Караше Мерцедес С200 и ме заведе в един слад - ама огромен хангар.
И като ги изкара ми светнаха очите та ги взех и отидох в същия сервиз сложиха ми ги и си платих с кеф.
Остана още една сама и му казах като намери другата да ми звъне - ще си взема още.
Та ако искаш да го питам за 10броя , но ми дай размери



Тема Re: РЕШИХ ГОЛЕМИЯ ПРОБЛЕМ !ПОЧВАМ МАЛКИТЕ .нови [re: S-klasica]  
АвторTERMlNATORA (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 22:32



BE ZA MERGANA
185/70/15
I ZA RABOTNITE
165/80/13



Тема Re: РЕШИХ ГОЛЕМИЯ ПРОБЛЕМ !ПОЧВАМ МАЛКИТЕ .нови [re: TERMlNATORA]  
Авторleopold (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 09:28



Mojesh da otidesh vav skladovete na champion po patia za lozen vav liavo. Firmata se kazva Rudi96. Tam ima gumi na edro, chistacki i vsiakakvi konsumativi (filtri, nakladki i t.n). Az si zeh chistacka champion ot mr. brikolage za 18lv. :) Mai neshto biaha obarkali cenata. Uspeh!



Тема Re: РЕШИХ ГОЛЕМИЯ ПРОБЛЕМ !ПОЧВАМ МАЛКИТЕ .нови [re: TERMlNATORA]  
АвторS-klasica (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 09:52



Е ми колко за МВ и колко за 13цоловите?
Да знам какво да го питам, че аз довечера ще ходя да проверя за още две гуми ако е в сила промоцията .
Че да си обут с чисто нови Good Year(не знам как се пише) си е чиста далавера за 60лв/бр с монтажа.



Тема za gumiteнови [re: S-klasica]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано10.09.05 10:02



za koi grad stava duma???ti ne beshe li ot plovdiv???

ako toia sklad e v sofia zvunni mi da otidem zaedno 0898/400755




Тема Re: za gumite [re: KPAHK]  
АвторS-klasica (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 11:13



V Karlovo sam !!!!



Тема Re: za gumiteнови [re: KPAHK]  
АвторS-klasica (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 11:16



Eto mi GSM 0888051992



Тема Re: РЕШИХ ГОЛЕМИЯ ПРОБЛЕМ !ПОЧВАМ МАЛКИТЕ .нови [re: S-klasica]  
Авторterminator (Нерегистриран)
Публикувано10.09.05 19:09



4 za mb
8 za 13 kite




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.