Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:06 03.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Parvo rabotis z aSLAVA . posle tja raboti za tebe.нови  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано08.09.05 12:38



Ste ni ostanat samo hubavite spomeni, skoro....za edna marka avtomobili deto prez 60te, 70te i 80te godini zdravi , nadezdni i izdarzlivi koli proizvezdase.

1. Izliza Facelift na E - klasse BEZ SPIRACKATA CUDO SBC
2.Prodazbite na Mercedes stadat otnovo s 7% spriamo minalata godina, prodazbite na BMW se pokacvat s 23,5% za sastia period ot vreme
3. Osven W210, sasto i W201 pocnaha JAKO da GNIAT, SRAMOTA, edin FIAT 96godina razdjasal ne mozes da vidis

4. Ot licen pogled trjabva da vi kaza, ce starata 7-ca E32 i starata 5-ca sa tocno tolkova zdravai kolkoto edna stara S-klass i edna E-kalsa, samo, ce novite 5-ci E 39 ne gniat kato W210 !!!!!!!!!

Ta skoro mai, verno ste podkarame BMW i ste si gledame muzeini snimki za edna otdavna otminala slava



Тема Re: Parvo rabotis z aSLAVA . posle tja raboti za tebe.нови [re: 4 Matic]  
АвторS-klasica (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 13:18



Аз за какво карам кола мой набор мислиш.
1-во има ли от новите автомобили от средния клас - дето след 5-10 години ще става за каране.
2-ро с тия пластмаси като ти се разтропат - направо ти идва да се хвърлиш от нея.
Електроники простотий 1001на .
За мен старите S-класи си остават здравата истинска кола - която си е спечелила девиза "Мерцедес и всички останали"
Преди малко гледах най-новия модел S - е ми разлика от новата Мазда освен по герба почти не открих.



Тема Re: Parvo rabotis z aSLAVA . posle tja raboti za tebe.нови [re: 4 Matic]  
Авторskoti (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 16:08



Mnogo dobre i tochno si go kazal.
Za suzalenie nestata sa tochna taka,koeto e mnogo zalko za lubimata ni marka.



Тема Re: Parvo rabotis z aSLAVA . posle tja raboti za tнови [re: S-klasica]  
АвторDLCl (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 17:51



Заблудил си се.
И аз се подлъгах няколко пъти, но отдели 30мин на кола и се загледай по-внимателно във всеки сантиметър. Разликата е огромна в полза на Мерцедеса.
Но мазда също са дръпнали и са много по-напред от Опел/VW. Малко изостава от Ауди.
(имат и проблеми с дизелите -миналата седмица имаше предаване по Н24-кошмарно).
А БМВ са по-добри ако ги окомплектоваш за над 5000 евро отгоре на цената на мерцедеса. Дотогава са със същото качество.



Тема za slavta i vsichko ostanaloнови [re: skoti]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано09.09.05 10:47



otnosno W201 che zapochnali da gniat -Viarno e i moia ima dve rujdichki po 3-4sm na vejdite i e izgnil praga okolo ednata dupka za krika -
tova e za 20g tolkova
za razlika ot drugite marki koito veche niamat 20 godishni modeli v gvijenie ili v nai dobria sluchai sa kurpeni celite po 5-6 puti

stiga tolkova za W201 shtoto sam pristrasten

sega za novata produkcia na BENZ -
palna tragedia

az poneje sam fen na kombita i van-ove mnogo se kefih na B-Class i napravo biah umopomrachen dokato vchera spria edna B-Class pred ofia i kato ia razglejdahme s kolegite vseobshtoto mnenie beshe che bilo facelift na 307, estestvenno az ne se saglasih dokato na spokoistvie ogledah snimchici na PC-to, ami che to dizaina verno e otkradnat 1 kum edno

kvo da vi kaja Mercedes zapochnaha iako da kopirat razni smeshni navremeto firmi koeto e mnogo jalko. Da ne govorim za novata S-class deto e smeshen hibrid m/u ford focus ot pred i Hyndai elantra(staria deto ima taksita) ot zad.

ADSKI JALKO. dobre che durjat Crysler che da gi ima oshte 4-5 godinki na pazara, che inache s taia produkcia da sa falirali oshte minalata godina

NEPRIATNO NO FAKT



Тема Re: za slavta i vsichko ostanaloнови [re: KPAHK]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано09.09.05 13:15



Ami az specialno za W210 sam super razocarovan, bih si kupil pak W124 ama v nikakav slucai W210

Te se pookopitiha malko, sled 2002 godina pocnaha da pravat pak perfektni koli, ama za da se varne doverieto na klientite se iska vreme. Staria ML, predi FACELIFTA ot 2002godina bese absolutna tragedia, kato izleze FACELIFTA bjaha pomeneni 1125 CASTI v kolata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E, sled 2002godina e opredeleno vece dobar.
Novite sasto sa perfektni.

E, zasto trjabvase da pravat W210 ? Reshiha da pospecelat povece paricki, kato se oslanjat na slavata na W124



Тема Re: za slavta i vsichko ostanaloнови [re: 4 Matic]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано09.09.05 15:10



W210 не е чак толкова лоша колкото я описваш. Mайка ми има такава Е320 Elegance 1995г. и колата си е много хубава няма никакви забележки и няма никъде ръжда и си върви много хубаво. Абе мисля си че който и да е мерцедес ако се поддържа като хората не може да се скапе и човек да почне да се оплаква че е му е скапана колата.




Тема Re: za slavta i vsichko ostanaloнови [re: KPAHK]  
АвторS-klasica (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 17:37



Eми моя е около 30 лета - какво да ви кажа беше засуркван в праговете и беше почнала ръждата да работи та аз си поръчах прагове от неръждавейка 3мм. Като почна един майстор да реже се видя в чудо а аз се облещих - общо 7 диска хварлихме да ги изрежем . Тоя майстор ми каза че такова чудо до момента не е виждал. А и вътре бяха с нещо като пяна са обезшумяване на купето ми каза че било.
А сега ми кажете това не е ли яка кола.
Нова не знам как е ама се надявам да разбера ако някой е не даволен от неговата да се обади ще ги трампим- ако е и след 2000год - няма и да ми доплаща



Тема Re: za slavta i vsichko ostanaloнови [re: 4 Matic]  
Авторskoti (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 22:07



Da be, sto taka si tolkova razocharovan ot W210 ?
Pitam stoto imah predi vreme takava i ne sum imal problemi



Тема Re: za slavta i vsichko ostanalo [re: 4 Matic]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано09.09.05 22:47



Миналата есен бяхме с баща ми във Франкфурт и видяхме едим МЛ(преди фейслифта) на добра цена. И на баща ми много му хареса колата-голяма, просторна, удобна. И много му се искаше да я вземе. Обаче като видяхме фактурите от ремонтите по нея се хванахме за главата - то какво ли не и беше сменяно. И не я взехме.
А 211 как са?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.