Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 05.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема bari wait shte pochaka i ramshtain sushto!):  
Авторterminator (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 23:11



GURMIA!
OTNOVO!
OTNOVO BE IZKAZANO PREDPOLOGENIE 4E SA KABELITE SHTOTO BILI BREMI... I MENTE...SLOGIH EDNI BERU IZPOLZVANI NO ZDRAVI I PAK GRUMNA...SEGA PUK MOGELO DA E OT NIAKAKVA BUBINA.....
NE E LOSHO NIAKOI DA ME OTURVE SHTOTO AKO NE STANE SKORO POCHVAM DA SE OTCHAIVAM!
I NIAMA DA SE HVALIA POVECHE!



Тема Re: bari wait shte pochaka i ramshtain sushto!):нови [re: terminator]  
АвторS-klasica (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 11:11



еми ела да ти дам един як Дизел и да нямаш вече ядове- вярно че е по - скъпо от газта , ама нервите колко ти струват , ами майсторите??

Само Дизел!!!!



Тема Re: bari wait shte pochaka i ramshtain sushto!):нови [re: S-klasica]  
Авторterminator (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 12:01



veche sum sklonen da se suglasia!]
problema e che veche si ia imam taia kolica ,ucelih ia mnogo hubava ,naglasih si ia kato kuklichka i ne shta da se razdeliam s neia!
za sledvashtata shte si pomislia seriozno!



Тема Re: bari wait shte pochaka i ramshtain sushto!):нови [re: S-klasica]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано02.09.05 12:03



Пък ако дадеш и някоя връзка за по-тънка нафтица - цена няма да имаш

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема are stiga s taia propagandaнови [re: S-klasica]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано02.09.05 12:52



az ot 3 godini i kusur sam s gaz i sam hodil samo vednuj pri gazadjiite deto mi ia slagaha zashtoto neshto prekusvashe na gaz
posle se okaza (te mi go otkriha) che ednata svesht beshe schupena na dve

mnogo interesno na benzin ne se oseshtashe prekusvaneto
iavno benza mnogo mnogo ne mu puka dali kara na 3 ili 4 cilindura kato e na benzin

tova e - niama gurmene, niama treshtene niama nishto

iavno nai golemia problem si ostavat maistorite (...i na tiah da im *ba ma****a)



Тема Re: are stiga s taia propagandaнови [re: KPAHK]  
Авторterminator (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 13:54



ti bratche si svetul luch v mraka she znaesh....po logikata shtom moge tvoita kola da bachka moge i moiata....
samo che kakvo e mamka mu!
nne sa sveshti dva puti gi smeniah
ne sa kabeli edin put gi smenih shtoto sa skupi...sega sum s edni drugi ne sa novi ma sa originalni i pak gurmi
ne e palec i kapachka novi sa BERU
imalo niakakva bubina////nishto ne znam po vuprosa...?
mogelo da sa mu nagoreli klapanite ma tova 6tialo da se razbere kato svalia glavata..zatova mogelo da prehvurlia iskra
zashtitnata kapachka na kapachkata i paleca zadurgala vlaga i zatova!!!!
abe ne znam!
pomagaite
az megdu vremenno karam na gaz shtoto oborotite nali gi opravihme s kompensatora i tia mai gurmi samo kogato ia natisna malko po nanagornishte ....toest do 2 h oborota ne gurmi ....shte vurga pe obraznia markuch da ne go izgubia i shte karam....che to na benzin ne se izdurga...



Тема edna ideiaнови [re: terminator]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано02.09.05 16:30



markuchite za gazovata kak ti minavat kam debitomer-a???

moite obikaliat celia vazdushen filtur, malko sa dlujki
no kogato mi gi slagaha mi obiasniha che tochno po toia nachin se predpazvalo da ne gurmi gazovata, estestvenno ima edno neudobstvo che kogato pravkliuchvam avtomatichno /Ruchno ot benzin na gaz (shtoto az vinagi si ia palia na benzin) triabva da ia forsiram inache gasne

ta tvoite ako sa gi zabili napravo ot izparitelia kam debitomera moje za tva da stava taka

nai dobre zvunni ako iskash da se vidim niakude i da otvorim kapacite i da sravniavame

tel.0898/400755 -sasho



Тема Re: edna ideiaнови [re: KPAHK]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 21:39



mersi sashe utre shte zvunna da se vidim na po bira ako imash vreme i da razchoplim temata!!!!



Тема Re: are stiga s taia propagandaнови [re: terminator]  
Авторleopold (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 23:45



Az imah problemi sas elektricheskite istorii (bobinata beshe ot druga kola) no nikoga ne mi e garmiala, prosto gasneshe i raboteshe super nestabilno. Garmeneto e po-skoro ot tova che niakoi klapan ne zatvaria i ti vrashta vazplamenena smes, ili ot centrovkata (pali smesta predi da sa zatvorili smukatelnite klapani) no iavno sled tolkova diagnostici edva li e centrovka. moje da imash pregorial kplapan ili da ne sa regulirani kato horata. Moia savet e da otidesh pri dunevci shtoto sled dadeni kam 200 lv po diagnostici kakvi li ne vkliuchiterlno takiva deto praviat samo mercedesi otidoh tam, choveka samo zakachi centralnia provodnik pogledna ekrana, pogledna kolata i kaza "pich taia bobina dava 1/2 ot iskrata i kato ia gledam vaobshte ne e ot taia kola". Hodil sam pri tiah i kogato imah rende 19, pak diagnostikata beshe tochna i barza. Tova e ot men, znam che ne triabva da se pravi reklama ama kato sam dovolen kakvo da pravia



Тема Да ти кажанови [re: terminator]  
Авторvl_19O (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 13:13



сещам се нещо и то е : Когато я взе твоята кола тя беше на бензин нали? - ако тогава, преди да си я пипал си е работила добре, без да гърми и т.н. всички тия приказки за свещи, кабели, неплътни клапани и други подобни приказки са просто глупости, и проблема е само в газта!

Поздрави и успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.