Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 09.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема DA SLOGA LI GAZOVA UREDBA?нови  
АвторSKORPlON (Нерегистриран)
Публикувано13.08.05 21:06



MOM4ETA,MAJSTORI, MANJACI I VSI4KI RAZBIRA6TI OT MERCEDESI I KOLI IZOB6TO! SAPRUGAT MI TARSI GAZ-UREDFBA VTORA UPOTREBA, ZA DA NI IZLIZA GRADSKOTO UG PO-EFTINO. AZ SAM REZERVIRANA KAM GAZTA-OSVEN,4E E PO-EFTINA NI6TO DRUGO NE I E PO-DOBRO. V MOMENTA SME NA BENZIN- OKAZVA SE SKAPO, NO E PO-SIGURNO. MOLJA, DAJTE SAVET!O4AKVAM SERIOZNO DA MI OTGOVORITE. BLAGODARJA PREDVARITELNO!



Тема Re: DA SLOGA LI GAZOVA UREDBA?нови [re: SKORPlON]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано14.08.05 10:29



хич не се замисляй - слагай газова уредба, ама не се занимавай с втора употреба, че ще ти се накъсат нервичките, а и няма да излезе много по-евтино от нова.
освен че е евтино... какви други преимущества трябва да има газовата ? може би се износва по-малко двигателя, и е по-безшумен, но това все още е въпрос на спорове (нищо че за мен е вярно).



Тема Re: DA SLOGA LI GAZOVA UREDBA?нови [re: BlondNigger]  
Авторskorpion (Нерегистриран)
Публикувано14.08.05 13:19



blagodarja na blondi... otnosno vtorata upotreba sam na tvoeto mnenie.



Тема gazova DA no pri koi?нови [re: skorpion]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 13:49



nema spor slagai gazova NO ne moga da te mislia kude i pri koi !az veche cial mesec sled kato sum slogil gazova na 190 MB produlgavam da karam na benzin i nikoi ne moge da pomogne a vsichki sa razbirachi.....ne vurvi i ne vurvi!pri tova gurmi i izpliuva tam edin markuch....abe ugas!a pri tova e nova ne se zanimavai s vtora ruka izobshto



Тема Re: gazova DA no pri koi?нови [re: terminatora]  
Авторskorpion (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 22:53



terminator, blagodarja za mnenieto, no da znae6, 4e ne si me uspokoil. zapo4vam da se zamisljam- to, ako e trjabvalo mercedesite da sa masovo na gaz- germancite tapi ne biha gi napravili dizeli ili benzini! ili pak kato mi e skapo - da si vzema trotinet. i taka ne stava. 6te 4akam o6te mnenija-i bez tova ne barzam, to i trudno se namirat.



Тема Re: gazova DA no pri koi?нови [re: skorpion]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано16.08.05 09:59



определено не бързай!!!
сега всички майстори са наточили теслите и освен че казват да дойдеш след края на август , определят едни цени... не ти е работа.
порови се малко и в клуба на АГУ. и там има доста идеи за четене, ама при кой майстор ще си... аз съм си избрал едни майстори и само при тях си ходя, ама ето - не успяха да помогнат на терминатора, а съм сигурен, че са добри!
какато се казва - "мога да ти оправя колата за 5лв, мога и за 10лв, а мога да ти я оправя така, че никой повече да не може да ти помогне"



Тема Re: DA SLOGA LI GAZOVA UREDBA?нови [re: SKORPlON]  
АвторBappнa (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 23:23



При мен положението е много добре откакто си сложих газова уредба и то метан.Няма никакви гърмежи нито пък оборотите ми да се менят.Проблема е че няма много метан-станции в страната и когато тръгна на път правя предварителен маршрут за да мина през някоя метан-станция.Според мен си заслужава инвестицията.Колата ми е МБ 124ТЕ.



Тема Re: DA SLOGA LI GAZOVA UREDBA?нови [re: Bappнa]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано17.08.05 09:07



И сега в багажника вместо трима можете да спите само двама, а ?

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re: DA SLOGA LI GAZOVA UREDBA?нови [re: Mercedes driver®]  
Авторskorpion (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 14:00



kade na majtap, kade na seriozno- razgovora varvi. sega mi kagete kakva marka gazova uredba da tarsja.



Тема Re: DA SLOGA LI GAZOVA UREDBA?нови [re: skorpion]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано17.08.05 14:25



Стига бе, аз съм най-несериозния тука, че съм и на дизел....(по 1.70 литъра)....

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.