Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:19 18.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ne6to mi lipsvate ei....POMOOOOSHT!нови  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 22:38



abe kude ste be narode !?az tuka kakvi bitki vodia da podkaram taia kola na gaz ama nikoi osven blondnigera ne se priteche na pomosht!
daite nekoi chitav maistor ili po tochno prosto mi daite maistor ....che veche minah prez 7!i eto kakvo kazaha te
1.svali si stupkovia motor kisni go v koresilin i tova shte stabilizira oborotite(napraveno ,samo che oborotite sa sushtite samo klimatika se opravi i sega ne okazva vlianie vurhu oborotite)
2smeni si kabeli sveshti kapachka palec(napraveno ma kolata pak grumna i izpliu kvadratnata guma otdolu deto e mushnata v stupkovia motor i dvigatelia tam niakude si)
3edin mi kaza che mi bil razvalen niakukuv datchik chieto ime ne zapomnih...ma ne mu viarvam
4 drug che triabva da svalia predpaznata kapachka na razpredelitelnata kapachka shtoto tam se zadurgala vlaga(podminah taia zaruka s prezrenie-taia pr4edpazna kapachka e tam ne sluchaino)
5proverih da ne se e oburnala klapata ne se e!
6aa ponege sum s vakumen izparitel shte i sloga elektricheski ma se sumniavam che tova shte spre gurmeneto

abe izobshto....(pochvam da se panikiosvam ...i).....
POMOSHT!
hEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP



Тема Re: ne6to mi lipsvate ei....POMOOOOSHT!нови [re: terminatora]  
Авторskorpion (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 23:06



terminator, sega vidjah neistovija ti zov za pomo6t. az sam skorpiona, na koito ti ljubezno se otzova. da me izvini6, no sled tolkova avtomobilni doktori- siguren li si kakvo to4no kara6 i izob6to- varvi li ti kolata? ne znam ti ot kade si, no az sam ot provans i moga i bez kola, 6toto , ako postapja kato tebe-garancija, 4e njama da se mradne. tvoeto saob6tenie e malko humoristi4no, makar da ti e struvalo dosta, vzemi go publikuvaj pone- belkim se zasramjat ina4e tolkova razbira6tite majstori. izvan majtapa- imame edin prijatel, kojto e mnogo mnitelen, ta toj hodi vav firmata, kadeto se prodavat novite marcedesi/4e ne moga da se setja imeto i sega/ ta tam sa go obslugili- ama e skapo-ve4e 3 godini si kara. a, da balkankar ili ne6to takova.



Тема Re: ne6to mi lipsvate ei....POMOOOOSHT!нови [re: skorpion]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 23:10



be s udovolstvie shte otida do balkan star !tova sum go ostavil za nakraia!podoziram obache che niama da me vzemat shtoto kolata si vurvi ok na benzin!problemite sa i s gazovata.....



Тема Re: ne6to mi lipsvate ei....POMOOOOSHT!нови [re: terminatora]  
Авторskorpion (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 23:28



vig kakvo-daj da si gi karame na benzin. te i bez tova nali skoro taka 6te ni vdignat zaplatite, 4e i na kerosin 6te minem. tova da ni e problema1



Тема Re: ne6to mi lipsvate ei....POMOOOOSHT!нови [re: skorpion]  
Авторe2OO (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 10:08



проблема ти е в т6.Вакумен изпарител се слага на карбуратор а твоя нали е инжекцион.Аз от известно време проучвам нещата за АГУ и мога да споделя някои наблюдения: монтирай АГУ в сервиз със собствена апаратура за проверка работа на бензин/да няма оправдания после/ и собствен газанализатор за настройка на АГУ-да не разкарват колата насам натам а и теб после.Монтирай нова уредба с гаранция за нея и за монтажа.Предварително си избери марката и вида според колата-всеки ще ти препоръча нещо и накрая ще полудееш и не знаеш какво да сложиш.Но с две думи ако искаш да нямаш главоболия слагаш газ инжекцион,следва ел изпарител с ламбда контрол/има си и свой стъпков мотор за газта/задлжително дигитален а не аналогов./контрол/,следва ел изпарител с симулатор;след това другите комбинации не ти ги препоръчвам



Тема Re: ne6to mi lipsvate ei....POMOOOOSHT!нови [re: e2OO]  
Авторe2OO (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 10:23



за вакумния изпарител на Алфата ми първо сложиха нова уредба Ренцо Ланди с вакумен изпарител=нова.Не вървеше нямаше мощност падаха оборотите гаснеше.Сложих оригинални плочки от Италия на газ- върви повече отколкото на бензин но пак играеха оборотите.Сложих ел изпарител нов Тартарини и всичко заспа.А и аз минах през газаджийските простотии-сменяй свещи, кабели и т.н.Така че според мен махай тоя вакумен изпарител и слагай ламбда контрол със стъпков мотор /компромисно решение по цена/.Нали слагаш нови неща да не се лъжеш с 2 злоупотреба



Тема Re: ne6to mi lipsvate ei....POMOOOOSHT!нови [re: terminatora]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано16.08.05 12:46



За съжаление колега с удоволствие няма да отидеш в балкан стар, защото там политиката на сервиза е да не се приемат коли с АГУ.
Аз имах проблем с оборотите и отидох в един сервиз в горна баня и за 50 лева си взех регулатор за обороти и мога да твърдя че при загряла кола всичко е наред. Ей сега търся сайта им иди и при тях все пак!!!
Не мога да намеря линк към сайта им, но мисля че ако се разровиш в АГУ клуба ще намериш нещо за сервиз ЕВРОПА, май се казваше...

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: ne6to mi lipsvate ei....POMOOOOSHT!нови [re: e2OO]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано16.08.05 18:39



това за ламбда контролера е хубаво, ама нали се сещаш, че и терминатора като мен няма ламбда сонда. или се лъжа? щото аз нямам, поне не монтирана на колата. наскоро ми дадоха един контролер тартарини, а ми и подариха ламбда сонда една, та ако тръгне това чудо на техниката - ще се похваля... само да намеря време да го монтирам де



Тема Re: ne6to mi lipsvate ei....POMOOOOSHT!нови [re: Ascona83]  
Авторterminator (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 21:05



purvo na purvo utre shte ia vidi edin chovek na kogoto viarvam i posle otivam pri gazagiata onia deto mi natrese vakuumnia izparitel da go smeni s elektronen ili kakto i tam da se kazva i posle shte tursia onia gagi dopulnitelnite......problema e :
-Zashto gurmi taia pushtina !?ne samo v oborotite sa i problemite.....
ma utre ing.pavel shte si kage tegkata duma toia chovek e mnogo dobur dano utre da se dokage .....
Eiiii opravia li ia edin put shte cherpia che se chustvam taka che li nekoi e bolen v semeistvoto.....e i ne suvsem shtoto tia si bachka na benzin chudesno tichka si kato biasna taia moia kola ...samo che si papka ot skupia benzin ...napravo vzeh da i sipvam ot toia s podobritelite i se zamisliam za 98 to kato e garga da e roshava....be mai se useti kato sipah 95 tam neznam kakuv power beshe:)



Тема Re: ne6to mi lipsvate ei....POMOOOOSHT!нови [re: BlondNigger]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано17.08.05 08:12



Аз също нямам, но знам че на някой модели с 1.8 има ламбда сонда!
Проверява се много лесно, като се погледне отдоло...

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.