Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 07.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема stupkovia motor bratia i vruzkata mu s klimatika!нови  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 21:42



ta stupkovia motor ,onaia dzvuchka pod tavata na vuzdushnia filtur,nali znaete che imah iadove s klimatika ....oborotite padaha na 50 % kato go vkliucha...NE E NORMALNO BRATIA i 20 % ne e !moshtnostta moge da pada no oborotite si zastavat na miasto.....svalih edinia markuch ot taia gaga (te sa dva)i prusnah v otvora s kontakten sprei....na purvo vreme nishto ne stana no na sledvashtiat den zabeliazah s izumlenie i radost (vervaite mi):)che klimatika bachka na 6!Obache moge da go svalia celia shtoto mai ne e otpusnal napulno i mi kazaha dolnata mu chast da se nakisne v koresilin....ili gaz ....Kolata mi vse oshte ima iadove na gaz 5 gazagii smenih i celia nabor kabeli i kapachki smenih(bremi,beru,i bosh)no gazta igrae s oborotite kato livurpul s cska:).....ne stiga tova mi i gurmi....tova napravi i predi smianata na novite kabeli i sled tova......poslednoto e che da sum svalel plastmasovata kapachka nad kapachkata stoto zadurgala vlaga....i zatova bilo....a onia deto mi slaga gazovata vika che sa bili mente....
abe zagazih go....
gazagia da si dnes....ili puk da ne si...opasno si e niakoi moge da te zastrelia kato kuche!

terminatora likvidira na miasto
www.terminators.hit.bg



Тема Re: stupkovia motor bratia i vruzkata mu s klimatika!нови [re: terminatora]  
Авторvl_19O (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 23:33



Крайно време беше да спре да ти дава ядове тая кола... аз само като чета, и всякаква мисъл за газ ми се изпари Хайде дано вече всичко да е ОК, и оттука нататък само каране Аз утре мисля да отворя една тема и да споделя абсолютно всичките си впечатления дето натрупах за около месец



Тема Re: stupkovia motor bratia i vruzkata mu s klimatika!нови [re: vl_19O]  
Авторterminator (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 09:09



be az sum si karuk ...ma ne tova e prichinata prosto niama kudurni maistori.....
moge li nikoi da ne moge da mi kage na kakvo se dulgi daden fakt kato naprimer igrata na oborotite na gaz ili gurmeneto ....



Тема Re: stupkovia motor bratia i vruzkata mu s klimatika!нови [re: terminator]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано11.08.05 09:46



Виж сега , Асене - тези неща е трябвало да станат и си минават по реда. Идва един момент, в който вече всичко е изгладено, и ти се размазваш от кеф зад волана, купуваш си светложълти кожени ръкавици без пръсти и се движиш с 40 км макс, за да можеш по-дълго да се кефиш от пътуването, а в колата mr.Barry White тихо ти нашепва......
О-о-о--о.....

Този момент неминуемо идва и ти желая искрено да дойде бързо при тебе

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re: stupkovia motor bratia i vruzkata mu s klimatika!нови [re: Mercedes driver®]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано11.08.05 11:07



ааа от къде да си купя такива ръкавици?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: stupkovia motor bratia i vruzkata mu s klimatika! [re: Ascona83]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано11.08.05 16:29



Физическото им наличие не е задължително - въпроса е да се чувстваш, че си с такива

А иначе карането с ръкавици не е много удобно, особено ако пушиш. Моите си ги бях купил още преди да взема книжка - от мерак

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re: stupkovia motor bratia i vruzkata mu s klimatika!нови [re: Mercedes driver®]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано12.08.05 09:17



Мога да те уверя че са ми много необходими:
Нямам климатик и когато карам по магистрала ръцете ми толкова се потят че почва да капе вода от дланите ми докато държа волана. Вероятно на всеки му се е случвало да изпита дискомфорта на хлъзгавото кормило, а при 150 км/ч изобщо не е хубаво!
Пуша, но мисля че ако са без пръсти ще се справя
Освен всичко това е гъзария
може и да са черни мойте

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Ръкавици или воланнови [re: Ascona83]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано12.08.05 10:07



Честно казано, гъзария си е . НЕ съм виждал по магазините, но ако мерна, неперменно ще свиркам.
А ако ти се потят ръцете, защо не пробваш да си облечеш волана с кожа - истинска, а не някакво ПВЦ.

На предишната кола се пробвах - първия път стана не много красиво, но адски приятно - беше някаква кожа за якета - доста тъничка. Изгоря на слънцето за две години, но беше страшно опъната по волана.

Втория път, след дълго заничане по списания и тапицирани волани, се подготвих - направих си кройки на местата, където трябва да се обикалят спиците на волана, намерих си по-дебела кожа и стана рядко пинизчийско. И много приятно за каране - просто допира с кожата е несравним с нищо. Така я продадох колицата, а хайвана,дето я взе, не обърна никакво внимание на моя шедьовър.
Ако решиш да правиш такова нещо, мога да ти обясня много подробно поредните стъпки. Аз също ще си шия , но не ми е останало време - а си е времеемка работата - поне 3 -4 часа, но си заслужава.
Другия вариант е да снесеш стотина кинта - в София знам, че тапицират, но пък поне един ден трябва да караш без кормило или да не караш - волана се сваля.

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re: Ръкавици или воланнови [re: Mercedes driver®]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано12.08.05 10:24



едно време баща ми си сложи кожа и помня че беше готино и удобно, ама ръкавиците някак си по ме кефят
Ще се разровя из магазинте за ръкавици и ще видим какво ще открия.
Другия вариант е да се купят едни хубави ръкавици и да им се отрежат прустите

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Ръкавици или воланнови [re: Ascona83]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано12.08.05 10:32



Мисля , че в Метро бях виждал ръкавици от този вид - отдолу са с кожа иимат едни възглавнички на дланта между палеца и показалеца, а отгоре са с с мрежа и са без пръсти - бях си взел такива за картинга, но някъде изчезнаха. Аз нося пръстен и ми беше много неудобно, като ги свалям - закача де. Ама гъзарийка си е - мръсен, потен, бавно сваляш ръкавиците и ги хвърляш в шлема....
Или в магазините за спортни принадлежности - за велосипедисти, например.

Но - кожата си и кожа, ако не успея сега, за другата пролет ще се кефя на кожен волан - hand-made

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.