Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 13.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 300 Dнови  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано25.07.05 20:46



Kolegi , ako njakoi eventualno ima interes, v avtokastata ( deto mia kolite ) ima W 124 300 D Automatic, 03.1993, na orginalni 300.000km v dosta dobro sastojanie, ne e udrjan ili prebohjadisvan, ima Airbag, el.predni stakla, zentralno,ABS, el.Luk, salona e na kvadratceta( znaete go ot Sport Line) i mahagona e ot tamnia, v citavo sastojanie e, moze da se vzeme za okolo 3500euro

Ako njakoi ima interes da pise........ cveta e kafenikafmetalik, ima servizna knizka, osven tova e bil karan samo sas sintetika pocti ot samoto nacalo( v knizkata e otbeljazano)

[image]http://photos.fotango.com/cgi-bin/public_gallery_item.cgi?id=287902&index=&key=[/image]


Тема Re: 300 Dнови [re: 4 Matic]  
АвторRS 4 (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 21:03



Колега, 3500 струва Audi A4 TDi 95год. на 100.000kм, а не тоя варел



Тема Re: 300 Dнови [re: RS 4]  
Автор JarJar_ (ЧовекОтТълпата)
Публикувано25.07.05 21:36



А бре RS4: оки, че не те кефи колата и/или цената, обаче не мога да разбера защо е нужно да говориш пълни глупости! Това че на някое ауди километражът показва 100 000 км, нали се сещаш, че е поне на 300 000, така че ако има да казваш нещо смислено-давай, ако пък не, тогава стига спамил!

П.П. А бе ебаси писна ми от разбирачи, както се казва в един български филм, който много тачя:-" И ние пушим КЕНТ и ядем бонбонки ТИК-ТАК", така че ако ги съпоставя тези два автомобила, които са различна генерация(Аудито е доста по-ново като концепция), трябва да ти кажа: АУДИ-то е поне две класи надолу от мерцедеса.
П.П2 Към 4MATIC Дай нещо за връзка, че искам да обсъдим нещо!



Тема Re: 300 Dнови [re: RS 4]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано25.07.05 22:25



По големи кенефи от Ауди няма казвам го от опит защото съм имал за няколко месеца S6 и това е супер скапана кола и много неудобна абе сигурен съм че другата ти любима марка е БМВ и VW...




Тема Re: 300 Dнови [re: JarJar_]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 22:30



NEPODGOTVENI DA NE SE OBAGDAT!AUDITO SI GO KUPI AKO ISKASH I ZA 1000 TVOIA RABOTA....OSTAVI NI NIE DA SE MUCHIM I DA KARAME VARELI......
AAA PRIATEL SLUCHAINO DA MIESH I NIAKOI 124 ILI E KLASA OT PORIADUKA NA 2.6 BENZINKA,2,8,3.0, MA DA SA SEDAN A NE KUPE!:)MOGE I 190 AKO E 2.3,2.6 ILI NIAKOI MG.........TO AZ SI KUPIH EDIN"VAREL"(190)TA PONEGE S TAKAVA KOLA NIKOGA NE BIAH HODIL NA MORE(TO IZOBSHTO HODIL LI SUM S KOLA NA MORE??)TA AKO SI NAMERIA CHITAVA 124KA SHTE SI IA KUPIA.....PROBLEMA E CHE 190 NEMA DA SI IA DAM...TA SHTE GO MISLIA DA IA VKARAM V RABOTA TUKA.....SHTE BUDETE SVIDETELI NA PURVATA FIRMA SAMO S MERCEDESI V SOFIA:_)))samo che si tursia i niakoi talant za da mi izgotvi proekt za firmeni oboznachenia...vse pak MB ne moga da go napleskam s folio!

terminatora likvidira na miasto!
www.terminators.hit.bg



Тема Ha Haнови [re: 5OOsel]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано26.07.05 08:37



Евала брато...виж, че S6 и S4 са скапани коли не мога да се съглася...че имат кофти поддръжка да, но мен 4-ката ми е любимата кола която съм карал. Но да ми сравняваш А4 с 124-ка пич...нещо май си объркал класите...смешко!




Тема Re: 300 Dнови [re: terminatora]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано26.07.05 08:50



Терминаторе, талантът го има, ама е на море - жената на Мерцедес-драйвъра(нали тя направи стикерите). ама е от пловдив :-(
ако ли не, има и друг вариант - на приятелче жена му, ама сега за лятото са в бургас и... не знам дали комп-а е с тях, та да работи.



Тема Re: 300 Dнови [re: RS 4]  
Авторe25OD (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 09:47



samo ti si mislish, che e na 100,000 km.



Тема Re: 300 Dнови [re: 4 Matic]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано28.07.05 18:10



Колега кви парички ще стъпи в бг тая кола?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: 300 Dнови [re: Ascona83]  
Авторst16me (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 18:47



Абе незнам какви пари ще ти струва но знам , че няма да ти е по-евтино от возенето на ГАЗ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.