Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:50 21.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Помогнете ми за избор на коланови [re: kiara]  
АвторStefo (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 16:37



Това е луксозна, голяма и тежка кола, което ще рече, че няма такова ускорение като по-малките коли, излезни с мъжа ти на магистрала и ги пуснете с кадета, мила му маичице как ли ще се държи тоя кадет на 220 км/ч зад тебе? Не ми се мисли, за градски условия малко шибано, голямка е ама извънградско спи на пътя и няма мърдане, здрава, тежка и стъбилна, нека ти е честита!



Тема Re: Помогнете ми за избор на коланови [re: kiara]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано26.07.05 17:49



честита и безаварийна да ти е!!!
айде че на тези наши сбирки само аз с купе... да не пропуснеш да дойдеш, ей!!! вземи и мъжа ти с кадета - ще го пуснем с Павел с неговия скромен Е420

а ако искаш да му показваш коя е по-кола - опъни го от тук до морето ти с купето а той с опела - бъди сигурна, че ти ще си готова да почнеш подвизите веднага, а той ще е като разглобен от път



Тема Честитооооо :)нови [re: kiara]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано26.07.05 18:19



Евала, избрала си колата на живота си, вярвай ми...
сега малко ще се отклоня да ти разкажа една история за едно момиче, моя позната. Та те с мъжа си решиха да си купуват кола, и бяха луднали по един Фиат Купе, спортния...и мания голяма...аз като им се развиках, накарах, и викам айде с мен по пазарите...и взеха една 200Е, 91-ва, страшна, нямаше екстри, но перфектна...и така, гледаш как женката се влюби в колата...и сега карат 2 бенца...този и една С220 с АМГ тунинг....
Така, тва трябваше да го кажа, за да оборя всичките ти съмнения дали тази кола е за теб...за теб е
Започвам сега подред: за Опела..той за да те бие, трябва да е 2.0 или GSi...ако е друг двигател...значи ти си се изложила
Второ: за CLK-то...значи много хора смятат че то е наследник на С124, тоест твоята машина...но не е така...защото твоя е на базата на Е-класа, а CLK-то, нищо че изглежда като четириочката, която е Е-класа, то си е на базата на W202, което е С-класа...по-нисък клас машина е просто, по-малък.
А за удобство и комфорт...не искам да говоря, голямата кола си е голяма...както казваше един пич тук, голямата жена е като голямата пи**а : понякога пречи, но повече помага

PS: Ааа, ако не можеш да биеш мъжа си с мерца, дай ми го за една гонка на мен




Тема Re: Помогнете ми за избор на коланови [re: kiara]  
Авторkiara (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 09:47



kadeta e s dvigatel ot calibra
Inache q kajete nqkoq duma za sabiraniata Vi -koga kude sa
kojata mom4eta iska li nqkakva specialna poddrujka kato preparati i takiva neshta



Тема Re: Помогнете ми за избор на коланови [re: kiara]  
Авторcт16мe (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 09:56



Виж сега отпусни малко. И аз съм карал Опел и др. коли нямат аналог с МБ. Та споко аз като купих моята и аз бях като теб въпроси та въпроси и човека дето ми я продаде ми каза спокойно това е МБ и бише прав. Искам да кажа че малко компромиси са направени при тези коли и са доста здрави . Случея за кожата - има на пазара най-различни шпрейчета за кожа. Вземи си едно и си пръскай не че има кой знае какъвефект на поне ти ще си спокойна.

За срещите- аз бях на една и много ми хареса . Всички са много свежи и приятелски настроени. И стикери дават.



Тема Честито :)нови [re: kiara]  
Автор vl_19O ()
Публикувано27.07.05 10:27



Ха честито и от мен! Значи перфектна кола е това, изобщо не се притеснявай за това че опела е бил по бърз - все пак мотора на калибрата е поне 115к, а кадета е мнооого лек но на дълъг път няма шанс. Освен това мисля че още не си свикнала да я караш - мен самия един приятел с голф ме дръпна няколко пъти в началото, не и бях свикнал, обаче сега...просто вече няма нито шанс, нито желание да се дърпаме
Да си я караш с кеф, безаварийно и това е!



Тема Кофти ми е да го призная...нови [re: vl_19O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.07.05 10:41



...но горе където зададох въпроса, аз си ти отговорих...с този двигател Кадета и на дълго разстояние ще те бие...в смисъл по-бърз е, няма какво да се лъжем...но дотам свършва предимството му, в завоите може и да влиза, но е лек, и ще се чувства напрегнат, с 124-ка знам как е, като тухличка влизаш в завоите, спокойно...така че




Тема Re: Кофти ми е да го призная...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор vl_19O ()
Публикувано27.07.05 11:04



Да де, само че ако смее да вдигне с кадета 180 на магистралата ок но ми се струва че няма да му държат много време нервите така относно влизането в завоите (то и излизането е мнооого важно ) определено също не е толкова устойчив



Тема Re: Кофти ми е да го призная...нови [re: vl_19O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.07.05 11:26



Ами аз точно това казах...на завоите мерца е перфект, обаче тези с опелите (не говоря за мъжа на киара), са луди брато, затва приемам, че ще вдигна над 210, не 180




Тема :-)нови [re: vl_19O]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано27.07.05 11:28



kakto pishe v naruchnika na pilota:

"vinagi se opitvai da izravnish broia na izlitaniata s broia na kacaniata"

v sluchaia vlezane i izlizane ot zavoia




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.