Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 21.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Помогнете ми за избор на коланови [re: BlondNigger]  
Авторkiara (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 14:51



sega takmo ogledah i dvete
e klasata i to ako mnogo se zagledash ima razlika po kapaka
specialno ot vun ne e koi znae kolko po razli4na
vutre po salona sa malko poveche razlikite
sega i dvete sa ot edin i sashti chovek taka che edva li shte luje-kazva che e klasata harchela malko po malko
motora bil po nov
Vqrno li e
obache toi i iska 13000 leva i kato si platq vsi4ki razhodi otiva kam 14 500-gruba smetka
zatova shte ostane drugiq mai
300 leva shte stignat li za nqkoe cd da sloja vutre ?
kojata iska li nqkakva specialna poddrujka
blond niggar mojesh li da slojish oshte edna dve snimki na tvoia da go razgledam pak



Тема Re: Помогнете ми за избор на коланови [re: kiara]  
АвторStefo (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 16:49



Ще ти пусна сега снимки на моя да ми кажеш дали ти харесва, по мое мнение недей да се хвърляш в тунинг на такъв автомобил, тунингова се изключително трудно и трябва да бъде много качествено с вкус и много добре подбрани елементи, не всичко му стой добре, дори и най малкия непреценен детайл ще ти прецака цялата визия. Прави като мене, събираш абсолютно всички възможни снимки, който можеш да намериш на тунинговани мерцедеси и си харесваш от тоя по малко от оня по малко, ама така, че да се съчетават детайлите и да не става много натруфено и грозно, леко, финно с финес ;) Сега ще ти дам моя сайт да видиш моя, там има снимки от както го купих до момента, виж сама промените, не са много големи и значителни обаче според мен доста се подобри визията сега.. в сравнение с преди.. А по въпроса ти дето питаше за Е-класата и за стария, значи ще ти дам пример само, моя е чист карбуратор 1989 година (на сайта пише 1992 и на документите така пише) и газовата уредба ми струваше 250 лв, до сега съм я избил сигурно 10 пъти. не слизам от него дори и до тоалетна ходя с него :) Днес даже му оправих и климатика и сега остана само да го напълня и сичко е ОК :) За 300 лв ще вземеш прилично CD, търси предимно качестени, Pioneer, Clarion бих ти препоръчал, не се хвърляй по другите марки щото са по красиви примерно, за мен едни от най-качествените и хубави плеъри са на Pioneer, Clarion може би ги превъзхожда но в горния клас, на по скъпите, имаше промоция скоро в electron.bg нов Pionner май 4 серия за 315 лв с mp3. Тъмните стъкла дето питаше стават за 10 мин (поне аз за толкова ги правя) за предпочитане по лекичко фолио не е нужно да си в тунел вътре, или като седне някой отзад да не може да види нищо вечер. Аз имам голям мерак да затъмня леко и предните както са ми задните в момента, но се искат много разрешителни, простотии, прокуратури и незнам си кво, а не искам да ми пишат актове за щяло и нещяло (само тва ми липсва). Търся си специалист да ми затъмни цялото задно стъкло, става много готино само, че аз лично не мога, трудно ми е и разсипах 2 топа с фолио вече отказах се.. Ако има нещо друго което те интересува засега питай, за тва сме тука всичките да си помагаме малко или много, и като го вземеш .. аз пия бира да знаеш :П ЕТО сайта с СНИМКИТЕ:





Тема Re: Помогнете ми за избор на коланови [re: Stefo]  
Авторkiara (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 17:32



Blagodaria na vsi4ki za otzovchivostta i za vuzpitanieto koeto imate i normalno-mercedes karame samo tarikatite guzarite,estetite,krasavicite i krasavcite
obikolih i ogledah za chasti-ami savsem ponosimi sa i nakladki i vsi4ko
samo da vi pitam-s angrenajen remak li e ili s veriga



Тема Re: Помогнете ми за избор на коланови [re: kiara]  
Авторkiara (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 17:34



I oshte
kakvo smenqm sega
masla i filtri navsqkude ako e s remak i nego
drugo neshto?
a i s klimaticite kak stoqt neshtata trqbva li nqkakva poddrujka ili konsumativ?



Тема Re: Помогнете ми за избор на коланови [re: kiara]  
Авторkiara (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 17:36



OOOOOOOOOOH eto pak zabravih
posledno obeshtavam
Kolko shte mi vzemat v kat da polucha nomer 05 05
i kak stava tova



Тема Re: Помогнете ми за избор на коланови [re: kiara]  
АвторStefo (Нерегистриран)
Публикувано23.07.05 17:59



Видя ли моя? Ох леле, голяма гъзарка си ти, по голяма и от мене даже ;) за 0505 струва 30 лв ама незнам дали ще ти го дадът, те ся пак са ги спрели не дават платени номера, аз щеше да взимам ма се задоволих с тоя трябва да имаш някоя и друга връзка в КАТ, 30 лв струва. Частите както ти казахме всички са на поносими цени, НО поддръжката според мен донякъде излиза по евтина, защото не е се тая да мениш всеки ден части по някои 20 годишен голф, дори и да са по евтини и да мениш чат пат нещо по мерцедеса, голяма рядкост да смениш част.. доколкото знам са с верига, поне моя, ама мисля, че всички са с верига, ПРЕДИ да го вземеш задължително минаваш прегледите дето ти казах, и мениш задължително масло, маслен филтър и въздушен филтър, накладките ако са на свършване също може да ги смениш и виж как е маслото в скоростната кутия, то също е за препоръчване (то се мени доста рядко и изкарва доста километри, поради което почти не го менят ). За климатика по принцип се пълни с газ, нарича се фреон, бавно свършва и трябва да внимаваш къде и как ще го пълниш ако се налага (най-добре първо питай колко ще ти излезне) щото скоро слушах разни суми от типа на 200 лв, 100 лв, и т.н. аз моя го напълних за 20, за съжаление един от маркучите ми е спукан и изтече, и сега в понеделник ще го карам на ремонт, след което на ново се пълни, тва е общо взето имаш ли други въпроси?



Тема Re: Помогнете ми за избор на коланови [re: kiara]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано23.07.05 18:49



ето повечето от снимките събрани на едно место.





Тема Re: Помогнете ми за избор на коланови [re: Stefo]  
АвторKRASi (Нерегистриран)
Публикувано25.07.05 10:31



:) 0505 надали не е зает вече, струва 50лв по принцип. Отиваш в административната им сграда /говоря за КАТ - Дървеница/, на 3-тия етаж при началник /не помня вече какво/ се качваш и си избираш номер, а той ти казва колко парички струва. На пропуска на първия етаж полицая ще те упъти.
Климатик заредих преди месец - 60лв. /бяха останали 150гр, при кило норма/.



Тема Re: Помогнете ми за избор на коланови [re: kiara]  
Авторkiara (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 13:34



Колеги,
От вчера колата е реалност
Благодаря на всички,който помогнаха да не се прецакам.
Значи обаче такава мъка беше вси4ко,4е ми идваше да се откажа
Най ме ядосаха в кат-с това иди ми дойди ми-мотаене и пак мотаене
взех по стария и го закарах на сервиз при един познат-одобри я
от там в кат,като по пътя ме спряха за без номера-20 лева ми заминаха подкуп
там идиотщината вси4ки сте я прежижели така,че няма да ви обяснявам
смених вси4ки консумативи и два лагера и некладки-просто да съм си сигурна

за газта ще по4акам 4е там където ми препоръ4аха ме записаха за другата седмица,а какво ще кайете за метана

мъжът ми ме ядоса малко-с кадета който имах ме изпревари с лекота:(
зна4и малко е бавен бенц-а,ама каква стоика

качих се в едно цлк-ами 4е то е видимо по-тясно от моя



Тема Re: Помогнете ми за избор на коланови [re: kiara]  
Авторst16me (Нерегистриран)
Публикувано26.07.05 14:12



Айде честито . Ще трябва и ти да почерпиш. На следващата среща заповядай. Ще бъде интересно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.