Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 17.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Вода в багажника на МВ 190  
Авторипk (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 22:08



Забелязах че ми влиза вода в багажника и то като че ли от стоповете.Искам да ги сваля и подмажа с ъс силикон.Но на пръв поглед не можах да установя как се свалят стоповете.Има ли някаква тънкост ?



Тема Re: Вода в багажника на МВ 190нови [re: ипk]  
Авторterminator (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 23:41



be kakva ti tunkost,,,ima edni plastmasovi peperutki i krushkite sa dolu....celite stopove ne znam i a niakoi ot po opitnite da kage
ne viarvam da treche ot stopovete te sa vertikalni



Тема Re: Вода в багажника на МВ 190нови [re: ипk]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано12.07.05 00:54



Аз пък вчера забелязах че на едната ми пура влиза вода в багажника от към задното стъкло, има една хромирана рамка и гумено оплътнение и като се притисне самото стъкло към купето си личи че има хлабина и от там при дъжд ми се събира малка локва в багажника от дясната страна която е докарала ръжда.... Иначе целия стоп би трябвало да се сваля с винтове които го държат към купето при мене са около 6 на всеки стоп и с подходящ инструмент се сваля много лесно стопа. Ако проблема не е от стоповете може да е като при мен от задното стъкло или от гуменото уплътнение което уплътнява капака на багажника.




Тема Re: Вода в багажника на МВ 190нови [re: ипk]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано12.07.05 08:23



Мдааааа и в мойта 190-тка протече, някъде от към задното стъкло или от тая решетка на задната колонка дето под нея има отвор за вентилация на купето. Ще се маже със силикон и това е

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема drug variantнови [re: Ascona83]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано12.07.05 11:05



kakto niakoi beshe pisal naskoro

Uplatnenieto na antenata moje da sazdava podoben problem



Тема Re: drug variantнови [re: KPAHK]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано12.07.05 11:36



Аз нямам антена, нямам и дупка на калника, или е задното стъкло, което е доста съмнително, или е оня отдушник поне при мен де.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: drug variantнови [re: Ascona83]  
Авторипk (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 12:49



Че ми влиза от стоповете е 100% защото както ми е суха колата като взема да я заливам с вода по задното стъкло и задния капак като отворя багажника се виждат струйки вода която се стича от стоповете.За смяната на крушките е лесно само се врътват двете пеперудки и имам достъп до крушките но иначе не открих как целия стоп да сваля и подмажа с силикон.По антената няма да влиза вода защото там е сухо.Задното стъкло е добре уплътнено и там нямям да капе.Само от двата стопа е защото при дъжд и при миене като отворя багажника са мокри двата ъгъла под самите стопове.Тия дни ще мъча да реша проблема и ще ви пиша.С поздрав Коцев.



Тема Re: drug variantнови [re: ипk]  
Авторипk (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 19:53



Стана момчета .Тази вечер го реших проблема.С двете пеперудки се свалят лампите и се откриват 6 броя гайки .При мен бяха много хлабави но ги развих и стопа се раздели на две части едната вътре а другата отвънка.намазах хубаво със силикон външната част и отново завих гайките но с тръбно ключе и ги стегнах хубаво.Така че сега пробвах и не влиза вода



Тема Re: Вода в багажника на МВ 190нови [re: ипk]  
Авторипk (Нерегистриран)
Публикувано19.07.05 17:34



Ех момчета ако някой ви каже че не ми влиза вода в багажника вие не му вярвайте.В неделя като го отворих и вдигнах капака наад резервната гума о боже гумата плува във вода.Вчера отново два пъти го свалям пустия му стоп отзад мазах го с два вида силикон и като наливам вода отстрани в улейчето то та отива на стопа и по неустановен от мен път влиза вътре във стопа и от него направо при резервната гума.Елементарна работа на пръв поглед .Огледах хубаво стопа за спукано но няма.Гуменото му уплатнение е здраво и добре уж уплатнява пък го напластих и с силикон и стегнах но уви.Ако някой е патил и знае да каже.Пък и вие си проверете хубаво багажниците.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.