Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:01 28.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема SPESHNO!нови  
Авторe25OD (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 11:12



Pichove,
speshno imam nujda ot 5-10 nai-vajni suveta otnosno W124, 200TE, uj 1993ta god. S edin priatel shte hodime da ia gledame DNES v 18:00h eventualno toi da si ia kupi.
Ta, kajete kvo da i gledame, po-spetsialno za dvigatelia. Loshoto e, che ne znam koi dvigatel e tochno, ta kajete za koito se setite, puk az na miasto shte vidia.

merci predvaritelno...



Тема Re: SPESHNO!нови [re: e25OD]  
Авторe25OD (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 11:21



vsushtnost tova e kolata:

Mercedes 124 200 TE
http://www.mobile.bg/cgi-bin/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11104996400557701&f1=details

i oshte neshto, ako niakoi ot vas znae niakoi da prodava chitava 124ka kombi, niama znachenie diesel ili benzin, neka kaje:)



Тема Re: SPESHNO!нови [re: e25OD]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано08.07.05 11:41



Ами гледай, да е регистрирана 6+1 места и да има допълнителните седалки в багажника, за да му минава горивото за разход на фирмата, ако има такава .
Ако има нивомат, дали работи нормално, друго - за ръжди и удари - е ясно . Тема за заяждане е неработещ люк ( скърцащ, течащ), елстъклата - скърцане, скърцаща седалка на шофЬора, състояние на тапицерията, неработещ климатроник, ръжди - естествено, сменяни стъкла, - абе Терминатора трябва той да пише - нали знае за всички бенцове на пазара :-))

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re: SPESHNO!нови [re: e25OD]  
Автор cvi4a (6644)
Публикувано08.07.05 11:41



parvo 6te ti kaja da ja poglednete za udar za6toto kapaka i farovete sa smenjani 100% (moje i da sa smenjani i bez udar no...), posle se ka4va6 i ja kara6 na tvoi poznat maistor da ja "preslu6a" tova e zadaljitelno- kompresia i t.n. (az sam patil i znam). dokato ja karate na maistor 6te vidi6 kak se darji na patja. Uspeh i da kaje6 kakvo e stanalo
PS: savetvam te da otide6 na maistor

MB 200E '89 C6644PX


Тема Re: SPESHNO! [re: e25OD]  
Авторst16me (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 11:43



Знам я тази кола. Аз ходих да я гледам също, но не ми направи осбено впечатление.Определено колата има козметични забележки, които не са фатални. Аз го облъчвах за бартер собственика ама той не се нави. Доколкото знам се занимава с кетъринг и колата я ползва като бус. Аз като я гледах в багажника имаше стъпки. Мога да кажа, че собственика е типа водачи - троши и хвърля. Обявата е поне от 9 месеца. Имайте предвид, че аз също съм бил кандидат и може да съм преднамерен.



Тема Re: SPESHNO!нови [re: st16me]  
Авторcт16мe (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 11:47



Друго се сетих, че и висеше кората на двигателя оттдолу. Това е във връзка с удара отпред и сменените фарове.



Тема Re: SPESHNO!нови [re: st16me]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано08.07.05 11:49



НА външен вид е Е-класа - не знам дали тогава е имало такива - ако няма лъскавите вложки в дръжките на вратите, а е с този капак и фарове, със сигурност е преправяна - ЗАЩО???
Сега се сетих - липсата на щора отзад е голям минус - поне за мен.

ПОДЪЛЖАВАМ ДА СИ ТЪРСЯ ЩОРА ЗА БАГАЖНОТО ОТДЕЛЕНИЕ!!!

Ако има , обаче , тя вероятно е набръчкана и виси като недобре опъната - долу цената!!
И ходенето на читав майстор е задължително- особено , ако предишния собственик е от тези съсипници и мърлячи, които не понасям.

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re: SPESHNO!нови [re: Mercedes driver®]  
Авторe25OD (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 11:56



spomena po-gore za nivomata - da se vidi dali raboti dobre.
OK, no kak da go razbera dali raboti dobre?:)



Тема Re: SPESHNO!нови [re: e25OD]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано08.07.05 12:15



НЕ трябва да има никакви течове по амортисьори, сфери и маркучи. При натоварване от трима човека в багажника при запален двигател не трябва да има видимо потъване на задницата.При пробно пътуване не трябва да имаш усещане , че се возиш в нещо друго , различно от мерцедес.

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re: SPESHNO!нови [re: Mercedes driver®]  
Авторe25OD (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 12:24



iasno, shte se probvam:)
a po printsip nivomata kato poddrujka kolko struva, primerno godishno...ako moje da se kaje de...v smisul, che niamam ideia kak i dali se poddurja dopulnitelno...smiana na maslo ili neshto drugo, ako e nujno...
tova pitam, shtoto moia chovek 100% shte me pita i triabva da mu kaja, toi se kolebae mеjdu S124 i Aуди 100 Авант...аз, естествено правя кански усилия да е мерцедес...не е лесно, той принципно залита, при това много, към 100-цата:)

danke!:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.