Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 22.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема E I AZ SUM VE4e EDIN MERCEDELIST!  
АвторTERMlNATOR19O (Нерегистриран)
Публикувано06.07.05 23:49



VASH SUM !Nai posle e vzeh!chak dnes shtoto vchera kat ne raboteshe ne che utre niama da hodia da smeniam talona no pone e moia notarialno!
STRIASHNO!:)_KAKTO KAZVASHE EDNO PLEMENICHE!~MERCEDESA E UBIISTVENA KOLA! MOGETE DA MI VIKATE DART VEIDUR TAKA SE CHUSTVAM PONE!kara se strahotno (e malko ne sum sviknal ama predstoi)
loshoto e che veche imam nekoi zabelegki neshto mi sviri izodzat ne mnogo silno no postoianno sigurno e niakoi lagera kato ia secna po riazko na trugvane iztropva niakude ot zad sigurno e neshto svurzano ia s gurne ia s kardan....a i benzinovata pompa se chuva za razlika ot motora....triabvalo niakakuv filtur da i se smeni tova viarno li e kolegi(ei taka veche moga da vi naricham )
a birata ia imate !na sledvashtata sreeshta kasata bira e ot men!



Тема Re: Честито...колега!!!нови [re: TERMlNATOR19O]  
Автор Capt.Vimes (пристрастен)
Публикувано07.07.05 01:56



Прав и безавариен път.
За съжаление не мога да ти помогна за забележките, но вярвам, че тук има достатъчни компетентни хора за това.



Тема Re: E I AZ SUM VE4e EDIN MERCEDELIST!нови [re: TERMlNATOR19O]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано07.07.05 08:36



Ейййййй разгеле!!!!
Честито, безавариен път и милиони килметри безпроблемни ти желая!!!
Не е лошо някой снимки да положиш че нямам търпение да я видя!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!

Редактирано от Ascona83 на 07.07.05 08:37.



Тема Re: E I AZ SUM VE4e EDIN MERCEDELIST!нови [re: Ascona83]  
Авторst16me (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 09:04



Айде честито. Според мен е нормална в началото да имаш забележки-иначе онзи в Италия защо ще я смени?. Относно филтъра хубаво е да си го смениш. Това би трябвало да си го направил веднага с маслото . За другите ти забележки нещо за виене разбрах не е добре но да си го види майстор а иначе е възможно да ти потропва кардана на това не е проблем.



Тема ЧЕСТИТО!!!!нови [re: TERMlNATOR19O]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано07.07.05 10:47



ЧЕСТИТО, АСЕНЕ!!!!

Със здраве да си я караш!!

Безаварийно пътуване и равни пътища ти желая от сърце.

Карай си я и ке КЕФИ!

ЧЕСТИТО ПАК !

Терминирай ги на място

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема А ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!!!нови [re: Mercedes driver®]  
Автор vl_19O ()
Публикувано07.07.05 11:14



Без проблеми да си я караш,лесно и безаварийно и все да и се кефиш! За забележките-ми какво да се прави...не са нови коли, но пък са МЕРЦЕДЕС...
Пък на следващата среща, бира ще има и от мен



Тема Re: А ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!!!нови [re: vl_19O]  
Авторterminator19O (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 15:02



BLAGODARIA NA VSICHKI!
be izobshto ne mu mislia ! ako i ima neshto shte ia opravia ...tova s chukaneto ne chuka vinagi.....che vie vie ma shte ia opravia ...sega sum se zael da vidia dali harchi normalno....masloto ne sum go smenial shtoto onia kaza che go e smenial skoro a i naistina masloto e po dobro ot tova na korsata kristalno bistro e.....ma shte go smenia za sobstveno uspokoenie...kagete kakvo da i sipia (karana e s polusintetik) vuzdushnia filtur i e sveg taka da se kage...kakvo drugo da i pravia....mai osnovno karam i se kefia samo muzika si niiamam o6te a mi se slusha RAmshtain kato karam:):)to samo tova i otiva na taia kola MANIA VI KAZVAM!



Тема Re: E I AZ SUM VE4e EDIN MERCEDELIST!нови [re: TERMlNATOR19O]  
АвторMPower (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 15:03



Cestito!

Skoro ste razberes kakvo znaci star Mercedes



Тема Re: E I AZ SUM VE4e EDIN MERCEDELIST!нови [re: MPower]  
Авторst16me (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 15:18



Много по-добре отколкото като собственик на БМВ.



Тема ЧЕСТИТО, ТЕРМИНАТОРЕ!!!нови [re: terminator19O]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано07.07.05 16:57



И аз да ти пожелая да е безаварийна!!!
да са ти прави пътищата, а дупките да ги прескачаш!
Да те слуша колата и да те радва само, ама и ти да си я гледаш с мерак!
За рамщайн - не се тревожи! предполагам , че ще си вземеш MP3 плейър за колата, а аз си мисля, че им имам дискографията на mp3-ki. Ще ти ги запиша. кво не прави човек като мен за добра компания и половин бира :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.