Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 26.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: А ЧЕСТИТО И ОТ МЕН!!!нови [re: terminator19O]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано07.07.05 17:28



виж, аз съм сменил доста коли и ми е правило ВСИЧКИ консумативи да се сменят ВЕДНАГА, за да си сигурен за ресурса им. Маслото не трябва да е кристално чисто - в него има детергентни присадки ( май-така се казваха) които имат за цел да мият - значи масло , което е карано дори малко, не трябва да е с цвят на ново. От филтъра няма да спестиш кой-знае колко, така, че сменяй, вкл. и горивни филтри.
Успех.
Музиката е за най-накрая - за финалния кеф...

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re: E I AZ SUM VE4e EDIN MERCEDELIST!нови [re: MPower]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 22:21



6te izviniava6 MPower No TOVA PROZVUCHA GROZNO!
STAR E naistina i kakto se kazva vsichki nie vser niakoga se sbluskvame s gorchilkata na realnostta (edva li ne4ia kola e minala ez poddrugka i periodi4ni podmeni na vuzli i 4qasti)NO ne be6e tuka miastoto na podobna Zlostna"bih kazal replika koiato si prozvu4a po bulgarski!
az sum si ia vzel taia kola s iasnoto suznanie 4e 6te si ia pravia kato se s4upi!naro4no si vzeh po star model....mogeh i da si vzema kato na kolegata 420 ka ma kakto se kazva ne sum dorasul ne tolkova finansovo kolkoto psihologicheski....
taka de vsiaka gaba da si znae giola...
Nishto ama nishto ne moge da mi spre "viatura s chiato pomosht naduvam platnata na galerata"!
A da otgovoria i na moia soulmate Blondnigerut:) Choveche !Tova e istinata!Dobrite priateli i dobrata kompania !Vsi4ko drugo niama znachenie:)Nai vagni sa priatelite spored Don Korleone!I si mislia che si zaslugava malko napuvane da spechelish oshte niakolko!
Aide chao vi che malko se otplesnah pian sum ot bira i dobra vozia!:):)



Тема Re: E I AZ SUM VE4e EDIN MERCEDELIST!нови [re: terminatora]  
Автор Capt.Vimes (пристрастен)
Публикувано08.07.05 04:29



Хм, каква е тая работа с психологията? Дай ми на мен пари за нова E 320 CDI пък да видим ще имам ли някакви задръжки Всъщност сега като написах тези две изречения май взех да се сещам какво имаш предвид

П.С. Ако се чудиш какво е това мнение написано рано, рано сутринта просто прочети последното изречение на твоето мнение



Тема Re: E I AZ SUM VE4e EDIN MERCEDELIST!нови [re: TERMlNATOR19O]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано09.07.05 16:13



Честито и от мен

Дълго и безаварийно! И да се слушате ей,

Само Дизел


Тема Честито брато!нови [re: TERMlNATOR19O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.07.05 11:19



Евала, аз пък май моята ще я продавам, вече се заглеждам по пурички, ама евтини, преди фейслифта, под 6 бона някви...не съм перфекционист, влече ме 280SE двигателя
А иначе за тва където като я резнеш на старта и ти пука, при мен винаги е така когато има проблеми с втулките на щангите...като ми пука, знам че там е проблема, сменям и карам...то май тва е единственото което съм сменял толкова често...ама много се развалят от ръчните, така че леко с изпълненията

Ааааа, бе леко леко, ама като си взех книжката онзи ден, като на въже държан, гаааааз




Тема Re: Честито брато!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано10.07.05 14:15



Гледах вчера или онзи ден че в НСО ще има разпродажба на пури 280 и разни 124ки, ровери, сонати и на мерцедесите май началната цена беше към 5000лв. Може да отидеш на оглед ако си харесаш нещо...




Тема razprodajbaнови [re: 5OOsel]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано11.07.05 11:02



Haide chestito i ot mene
Lekata i bezavariina


i da slojish snimki ei :-)

a kude moje da se oglejdat Benz-ovete??



Тема Re: E I AZ SUM VE4e EDIN MERCEDELIST!нови [re: TERMlNATOR19O]  
Автор HeпoзнaT (kein Wichser)
Публикувано11.07.05 12:53



Терминаторски, айде честито и продължавай да ги тепеш на място, сега поне имаш колата за тая работа...

п.с. Извинявам се, че чак сега пиша, ама това пусто време...



Тема Re: Честито брато!нови [re: 5OOsel]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 23:52



kude taia razprodagba ?ot kude da nameria info!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.