Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 28.09.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема namerih 190 POMAGAITE S INFOнови  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 17:59



kakto vsichki znaete az strashno si padam po 124 kite OBACHE namerih edna strahotna 190 1.8 dvigatel i prosto ne moga da i ustoia ....taia kola prosto nema zabelegki tova koeto durpa e che dvigatelia e maluk 1.8 ama inache raboti dobre i utre kato mu premerim kompresiata shte znam dali e dobur....masloto mu e svetlo kato toku shto smeneno(tova mi e malko sumnitelno,korsata mi e s maslo na 5 hiliadi i veche e leko cherno ta ne znam) ne e udriana sus sigirnost (pone niama kit nikude)zapazen salon niama nikude napukano,klimatik,nekakvo stereo tam...abe mnogo e got
proizvedena e 93 ili pone ne mogah da nameria kude go pishe....kolko li ne tursih?
eto go vina: WDB2010181F995308
SHTE porovia nazad vuv foruma che ne pazia sitovete koito ste davali za proverka

iskat i 7700......svaliha s trista ugovorki na 7400...malko e skupa ama puk si e i hubava....
kagete kakvo mislite shtoto sum go kazval i predi kazvam go i sega :)
DA NE VI PLACHA POSLE....da ne otvariam prez den nova tema:)



Тема Re: namerih 190 POMAGAITE S INFOнови [re: terminatora]  
Авторterminator (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 20:11



abe info si imam blagodarenie na vas sum edna hodeshta enciklopedia samo opita mi lipsva...."ei tova tova ne mi e iasno":)
kolata si e super utre na miasto sum siporuchal da dopidat edni pichove deto praviat diagnostiki taka che shte opecha rabotata.....




Тема Re: namerih 190 POMAGAITE S INFOнови [re: terminatora]  
Автор kay_ ()
Публикувано30.06.05 20:14



Еми щом ти е харесала, какво се чудиш!
Ще си позволя да ти дам един съвет - освен компресията на цилиндрите, виж колко градуса е разтягането на ангренажната верига, за да разбереш действителните километри на колата. Ако това те интересува естествено. Има таблица по която се смята 1 градус разтягане на веригата на колко хил. км отговаря. За ходовата част нищо не те чух да споменаваш, явно всичко е ок!
Успех!



Тема Re: namerih 190 POMAGAITE S INFOнови [re: kay_]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 20:26



hodovata shte ia gledame utre ako e rekul gospod tova za remuka ne biah go chuval blagodaria



Тема Re: namerih 190 POMAGAITE S INFO [re: terminatora]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 20:30



i kude da nameria taia tablica ne beshe losho niakoi da mi kage predi utre...
makar che dvigatelia dori studen raboti strashno ravnomerno bez nikakvo tresene....ma shte vidim ....
to probega e boga rabota po 10000 na godina gore dolu ....to i na kilometraga pokazva tolkoba 160000km za11 godini .....mislia che moge i da sa realnite .ne che viarvam



Тема Re: namerih 190 POMAGAITE S INFOнови [re: terminatora]  
Автор kay_ ()
Публикувано30.06.05 20:41



Иде реч за ангренажна верига! Това замерване на мен ми го направиха в сервиза на Мерцедес "Велмар" на Боевградско шосе срещу караулката на КАТ. Там до колкото си спомням пълна диагностика на колата и двигателя струваше 20-30 лв. В това число влиза и компютърно замерване на двигателя. Вързват един лаптоп към двигателя и той си изплюва всички записани проблеми. Но все пак ти си решаваш, кои да ти огледа колата. Аз лично в този сервиз ходя само за диагностика. Ако все пак попаднеш там търси лично Генади!



Тема Re: namerih 190 POMAGAITE S INFOнови [re: kay_]  
АвторTERMlNATORA (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 20:47



BIH OTISHUL naistina i toia ogled utre shte mi struva 35 leva....ma kolata e bez nomera i ne mi davat da ia mrudna ot kushtata.....!
pone po vin suvpada
Краткая версия

VIN WDB2010181F995308
Модель 190 E 1.8
Номер шасси (кузова) 2010181F995308
Номер двигателя 102910 10 104249
Номер коробки передач 717412 06 145936
Номер заказа 0 2 543 16908
Приблизительный
год выпуска 1992
Производитель оптики BOSCH
Производитель стеклоочистителя BOSCH
Дилер Италия (543)
Обивка салона Ткань черная (061)
Цвет кузова
199 сине-черный металлик (с 01.01.1983)
© Mercedes-Benz Club Russia. Информация предоставлена сайтом мбклуб.ру
Коды опций
330 Центральная консоль под панелью приборов с полками (с 01.10.1989 по 31.10.1993)

341 Дополнительные фонари (с 01.09.1982)

428 Механическая пятиступенчатая коробка передач (с 01.01.1970)

451 Тахометр (с 01.12.1972 по 31.10.1993)
Тахометр

466 Центральная система замков (с 01.04.1970 по 31.10.1993)

508 Подогреваемое левое зеркало и электрически регулируемое и подогреваемое правое зеркало
Обогреваемые правое и левое наружные зеркала (с 01.01.1990 по 31.10.1993)

570 Складной подлокотник спереди w202/210 ящик для мелочей с подлокотником (с 01.04.1970)
Складной подлокотник спереди w202 ящик для мелочей с подлокотником

583 Электрические стеклоподъемники передних дверей (с 01.04.1970)

593 Атермальные стекла по периметру, обогреваемое заднее стекло, однослойное с ленточным фильтром
Атермальные зеленые стекла по периметру, обогреваемое заднее стекло, закаленное, тонированная полоса (с 01.01.1972)

620 Система контроля вредных выбросов в выхлопных газах
Автомобиль оборудован катализатором (с 01.03.1985)



Тема Re: namerih 190 POMAGAITE S INFOнови [re: TERMlNATORA]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано30.06.05 21:24



мдааа - добре звучи колицата!!! ама черно... без клима... да ти покажа ли как моята се бори климатика да охлади? Ужас е лятото!
ей!!! ти не си писал нищо за събирането в събота.
ша дойдеш ли? би ми било драго!



Тема Re: namerih 190 POMAGAITE S INFOнови [re: BlondNigger]  
Авторterminator (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 22:43



te tova ne go biah vidial che v vin a ne se spomenava za klima.....ma na kolata mai ima pone taka si mislia ne che mnogo razbiram ima si dvete vrutki deto da duhat ....kvo triabva da ima drugo puk i taka si ia prodavat s klima,......!!!?
mi shte doida ama neshto sum propusnal mai shtoto mai ne znam nishto po vuprosa.....sega shte pregledam
mnogo mi se iska da doida s 190 ta ama sum se zarekal da ne burzam...shte ostavia kaparo ako ogleda e spolochliv i shte si pomislia dva dena !
i na men shte mi e priatno da vi vidia shtoto zvuchite simpatiagi...nema takava atmosvera po drugite klubove ...niama go blagorodstvoto...koi shte kage che sredata ne opredelia suznanieto(kolata e sreedata:))ili obratnoto



Тема Re: namerih 190 POMAGAITE S INFOнови [re: terminator]  
Авторtamakasuga (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 23:16



Някои от колите за Италия нямат климатик според ВИНа а в действителност са с такъв сложен от дилъра/някой сервиз по точно/.Такава е мойта скромна информация.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.