Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 19.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моля за съветнови  
Авторjud (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 12:54



Имам MERCEDES 190E - сладурана, ама вече не се издържам на тоя скъп бензин. Четох във форума, че няма проблем да я карам с газова уредба. Обаче коя е най-добрата и къде да ми я монтират специалисти. Ако някой може да сподели нещо от опит, ще съм много благодарен. Ако не може във форума да ме насочи защото прави реклама моля на
judist@mbox.contact.bg


Благодаря на всички които ще дадат съвет или просто ще споделят от опит нещо.



Тема Re: Моля за съветнови [re: jud]  
Автор19OE (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 15:59



Kolega az imam 190E 91g 122h.p predi tri meseca slojih GAS Landi-renzo i sam mnogo dovolen (estestveno ne darpa kato na benzin).Ve4e sam q izbil za okolo 5000km.Gradsko har4i 13-14l a izvan gradsko 9-10.5,ima malki otklonenia v zavisimost ot gazostanciqta ot koqto zaredq.
Ne se kolebai gas4icata mu e maikata.



Тема Re: Моля за съвет [re: 19OE]  
Авторjud (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 16:04



Благодаря за мнението, ако можеш дай някакви координати къде да закупя AGU и кой да ми я монтира!?



Тема Re: Моля за съветнови [re: jud]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано24.06.05 16:31



Аз съм с 1.8 и БРЦ газова, мога спокойно да твърдя че колата ми върви по-добре на газ, ама това е щото нещо е скапан инж-а. Разхода ми е като на колегата 190Е.
Не е реклама:
Доволен съм от газаджиите на бул.Арсеналски, малко след басейна Спартак(посока към хотел Хемус) има пешаходен сфетофар, точно на него са.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Моля за съветнови [re: jud]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано24.06.05 16:59



с две ръце съм за газта. трета кола карам на газ и съм доволен. на две от колите ми газовите са слагани в радиал на околовръстното и Пушкин. по-скъпо вземат, но... все мисля , че има защо. А и не правят компромиси с качеството.
за разхода ми - като на колегите - градско между 13 и 15. на дълъг път - между 9,5 и 10,5. имай впредвид , че нося 46-ти номер обувки и ми е тежък крака. разлика бензин - газ усещам само като съм на климатик, иначе на газ си ми работи много добре. центровката ми се прави да върви, а не да е икономична... и си ми върви като на бензин.
В момента ми казаха, че има недостиг на хубави уредби, че народа се е втурнал да се "газира" масово. никакви компромиси с изпарителя!!! само марков и то не турски, за да си нямаш ядове после!





Тема Re: Моля за съветнови [re: BlondNigger]  
Авторjud (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 19:04



Благодаря на всички, ако кажете и по някоя марка за изпарителите ще е супер. А иначе, нямам намерение да се скъпя, щото знам после какво става.
То с всичко е така, марката си е марка. Няма нужда да обсъждаме например - марката на автомобилите си.... няма да се кача на друг автомобил.



Тема Re: Моля за съветнови [re: Ascona83]  
Автор eagletoti (непознат)
Публикувано24.06.05 20:40



Газта му е майката.Слагай без да се замисляш.Плюс това 190-ката е много лесна за газ и работи много добре.За колегите-мойта е автоматик и харчи около 14 градско и 9 извънградско.Много съм доволен.



Тема Re: Моля за съветнови [re: jud]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано24.06.05 21:21



ловато е най-лесната за поддръжка марка, мисля. добри отзиви съм чувал и за ланди (така ми звучеше), БРЦ - супер отзиви, виале - супер отзиви, но да не ти дойде време за ремонт... ужасно трудно се намира майстор да я нагласи после. сигурно има и още известни, но... от мен толкова

Редактирано от BlondNigger на 24.06.05 22:33.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.