Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 28.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Новата S класанови [re: ADH-Honda]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 11:04



Честно казано не ми харесва външно. Имам чувството че дизайна е на руската школа, баси как са я вирнали. За капак задния спойлер се скосява нагоре, много грозно. Къде отиде скриването на горната част от колелетата в калниците, толкова характерно за лимузините на МБ. За мен най-красивата е W140, такова тежкарско излъчване има, просто неповторима. Все пак за кола от най-големия клас това е важно, мисля. А тази, новата ще и свикнем, ама не е там работата, една кола не те ли грабне от пръв поглед другото е компромис.



Тема Re: Новата S класанови [re: S]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано28.06.05 12:08



Абсолютно си прав че W140 e най хубавата S класа другите са някви малки и незабележими то дори Ауди и БМВ правят новите им модели A8 и 7ма серия доста големи а мерцедес правят някви "корейски" изпълнения




Тема Re: Новата S класанови [re: 5OOsel]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 15:56



Да, така е , колега, и ти си прав. Дори и Фолксваген направиха Файтона си огромен, разбраха , че размера ИМА значение, ама защо дизайнерите от Щутгарт се "покорейчват" не знам, но не ми харесва тая тенденция



Тема Абе майни ти....нови [re: S]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано28.06.05 16:47



...хем съм съгласен с вас, хем не...щото пичове, ако се вгледате в тази новата на снимките по-горе...доста могъщо излъчване има, леко ми напомня на 140 ако трябва да съм честен
Но и старата, в смисъл 220, като четох едно време АутоБилд, при сравнение беше с 7-цата и новата А8, и победи мерца, защото казват: независимо по-малките размери, по-стария дизайн (нали тя излезе първа, чак след тва бмв и ауди пуснаха новите си модели), мерцедес доказва че неоспоримо води в традициите в правенето на луксозни лимузини...абе кво да ви кажа, Мерцедес Влюбееееен




Тема Re: Новата S класанови [re: ADH-Honda]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 19:39



тор



Тема Re: Новата S класанови [re: ADH-Honda]  
Автор Capt.Vimes (пристрастен)
Публикувано28.06.05 20:53



Не е лоша, но просто не може да ме грабне от пръв поглед, може би на живо ще бъде различно. А б-класата и м-класата си ми харесват.



Тема Re: Новата S класанови [re: тop]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано28.06.05 22:59



кравешка или конска че имам фиданки, нуждаещисе и от двата вида?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Новата S класанови [re: S]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано28.06.05 23:15



Колеги лично аз бих карал и тухла произведена в заводите на мерцедес, но това си е мое мнение. Според мен опита не е върха на успеха но трябва да си припомним че все пак се возим във колата, а изгледа и отвън остава за завистливите очи на останалите. Спроед мен по-лошото е че любимата ни компания се е подвела по всеобщата практика за намаляване на цената за сметка на качеството и опитите да има участие във всички пазарни сегменти, което налага влагането на нови средства за развойна дейност в нови модели, отсъствали до сега в продуктовата гама на фирмата. Та точно този стремеж към завладяване на нови пазарни сегменти(А-класата и съответно новата Б-класа) налага някой ограничения на вече завладените сегменти. Надявам се в скоро време мениджърите на мерцедес да споделят моето мнение и да се насочат към удовлетворяването на досегашните си клиенти и да оставят малко въздух и за другите компании. Надявам се вие тук да приемете текущите дизайни и решения, които явно не са най-добрите, не като грешки и несполуки, а като крачка към бъдещи успехи и нови изделия отговарящи на името и историята на компанията.
Най-гадното в цялата работа е че ние само си пишем тук за коли в които може и никога да не се качим пък да са наши ... мечти мечти, не защото не сме заслужили с труд, усърдие и интелигентност, а заради 240 палячовци в онази омразна бяла сграда пред паметника с коня!!!!
Аз харесвам модела, ако имах възможност бих искал да съм собственик на този "покорейчен" модел.

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Новата S класанови [re: Ascona83]  
Автор Capt.Vimes (пристрастен)
Публикувано29.06.05 01:57



А А- и Б-класата няма ли да донесат повече приходи на фирмата, съответно повече средства за развойна дейност? И Порше разширяват гамата си. А и нали навремето не са приемали добре 190, а днес ако не бъркам наследникът му е най-продаваният модел на Мерцедес? Не е важно дали ще са 5 или 10 модела, важното е да са са измислени и направени добре, а не да ми дават дефекти(ей на сега нашата Ц-класа трябва да ходи в сервиза за парктроника и електрическите седалки - дреболии, ама дразнаят). Нека правят коли като 124-та(баща ми днес се прибира от командировка с нея и пак почна да я хвали ), пък колко модела ще имат не ме интересува.
Аз пък вместо "покорейчения" модел бих си взел CLS 55 AMG, но пък си го имаме проблема с ония 240. Все пак искрено ти пожелавам да си имаш Мерцедеса, който ти е най на сърцето.



Тема Re: Новата S класанови [re: ADH-Honda]  
Автор HeпoзнaT (kein Wichser)
Публикувано05.07.05 20:44



Позволих си да скенирам една страница от австрийското списание Alles Auto (юли/ август 2005), което въпреки че не харесвам, са дали доста обективно мнение за новата Ес класа:



Подчертаното с червен химикал е от мен. Цитирам: " Новата Command - System за избор на вторични функции фрапантно напомня на БМВ iDrive, както и целия интериор. Странно, защо "Изобретателя на автомобила" намира за нужно такова копиране"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.