Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:16 03.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема nikoi li si niama hal haber ot injekcia be mamkamuнови  
Автор123 23O (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 21:24



abe kajete kakvo da pravia be hora
ebava mi se injectiona smeniah glava diuzi i sega kato mu dam gaz pu6i 4erno i galta ama iako a gorivoto e namaleno do dubka na tihi i daje mi uveli4ava masloto



Тема Бате...нови [re: 123 23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано16.06.05 22:01



...виждам че си ядосан, представям си кво ти е...ама аз наистина не мога да ти помогна...може би 500SEL ще знае нещо по въпроса...




Тема Re: nikoi li si niama hal haber ot injekcia be mamkamuнови [re: 123 23O]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано17.06.05 10:38



Отиди на газов анализи. Опиши подробно как се държи колата. После ще се чудим.



Тема Re: nikoi li si niama hal haber ot injekcia be mamkamuнови [re: 123 23O]  
Автор Двиraтeлиcт ()
Публикувано17.06.05 17:04



По подобни въпроси вече е писано. Виж архива за да не се повтаряме. И какво имаш предвид под
gorivoto e namaleno do dubka na tihi i daje mi uveli4ava masloto

Нещо не го схващам.
Започни с измерване на управляващото налягане.



Тема Re: nikoi li si niama hal haber ot injekcia be mamkamuнови [re: Двиraтeлиcт]  
Автор123 23O (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 18:39



ami na niski oboroti ne mu stiga i gluhne a kato mu podam gaz i pu6i 4erno kato za posledno i mi uveli4ava masloto



Тема Re: nikoi li si niama hal haber ot injekcia be mamkamuнови [re: Двиraтeлиcт]  
Автор123 23O (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 18:42



ami niakoi ako moje da mi kaje to4no po kolko triabva da bude vsiako edno ot naliaganiata a motora mi e 126 500 sel ot 82 godina i e samo k-jetronic



Тема Re: nikoi li si niama hal haber ot injekcia be mamkamuнови [re: 123 23O]  
Автор Двиraтeлиcт ()
Публикувано17.06.05 18:57







Тема Re: nikoi li si niama hal haber ot injekcia be mamkamuнови [re: Двиraтeлиcт]  
Автор123 23O (Нерегистриран)
Публикувано17.06.05 22:15



tova s ni6to ne mi pomaga tam niama nikakuv to4en otgovor ako mojete da mi kajete niakoi sait na bulgarski ili statia za mehani4en injekcion ili puk shema na tozi injekcion to4no 6te vi buda blagodaren no ako moje da pi6e i stoinostite na razli4nite naliagania



Тема Re: nikoi li si niama hal haber ot injekcia be mamkamuнови [re: 123 23O]  
АвторДвиraтeлиcт (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 10:28



Давам ти точни управляващи налягания - какъв е проблема? Защо не вземеш да ги измериш?
"относно управляващото налягане - при студен неработещ двигател 0,5-1 атм. (помпата естествено трябва да работи). По принцип графиката е линейна с разсейване около 0,5 атм. и при 10 градуса е 0,5-0,9 атм., а при 40 1,6-2,1 атм. (това е за W123, но предполагам, че и при W126 е същото и отново се отнася за неработещ двигател). При топъл ДВГ (температурата на охлаждащата течност поне 70 градуса), на празен ход управляващото налягане трябва да е 3,4-3,8 атм. При неработещ е 2,7-3,1 атм. "



Тема Re: nikoi li si niama hal haber ot injekcia be mamkamuнови [re: Двиraтeлиcт]  
Автор12323Oe (Нерегистриран)
Публикувано19.06.05 22:26



mi dokarah gi na tezi niva i stana po zle moje li da sa razli4ni za purata




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.