Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:34 30.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Е 290 ТД  
Автор E29OTD (непознат )
Публикувано08.06.05 00:52



Здравейте. Радвам се, че попаднах и вече съм част от Вас. Купих си Е 290 ТД - автоматик. Ще се радвам на компетентно мнение и оценка за този амтомобил. Благодаря Ви.



Тема Re: Е 290 ТДнови [re: E29OTD]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано08.06.05 10:23



Уелкъм, братче - добре дошъл

Какво искаш да знаеш за този бонбон? пиши какъв е VIN-а , да се похвалиш.
Сигурно нямаш проблеми с нея, но все пак поне консумативите е хубаво да смениш.
Честито!

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Ха ха мнение....нови [re: Mercedes driver®]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано08.06.05 10:44



...какво мнение освен Честитоооооо, страхотна кола!
Тва за мене е великия двигател, с голям въртящ момент, не толкова голяма мощност, вечен
А за VIN-а....пичове, тук е момента да ми кажете какво толкова отдавате значение на тоя код...в смисъл не е ли по-важно да е запазена колата и да ти хареса, от тва какво показва един код




Тема Re:нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано08.06.05 11:55



Виж сега, дали ти харесва една кола или не, или да ли е запазена или не , е едно субективно виждане.

Но, ако имаме един ВИН, с който можеш да видиш какъв е мотора, кога е произведена колата, с какви екстри е произведена , за кой дилър е произведена и т.н., можеш да получиш подробна и обективна информация за този автомобил.

И вместо да седнеш да пишеш неистово какво има по колата ти , просто можеш да напишеш ВИН-а. Оттам все едно , че си се похвалил с две страници текст.

Това ми беше идеята за VIN

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Не бе, аз друго имах впредвид...нови [re: Mercedes driver®]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано08.06.05 12:55



...значи тоя код показва ква е била като нова...ама ти би ли взел някоя неподдържана скапана кола с вин, който сочи там че е перфектната тупалка..била като нова :)
ааа, като говорим за база данни, сега качвам 3 диска с някакъв софтуер каталог само за мерцедес...3 дискаааа! Направо като си представя кво може да има, и ми порастват ушите




Тема VIN: данни?нови [re: Mercedes driver®]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано08.06.05 12:58



Да знаете програма, която да разшифрова тези кодове...в смисъл знам руския сайт, но няма ли нещо, програма, която да няма нужда от интернет?
А другото...на 190-ката къде се намира този код...нали той е различен от номера на шасито?




Тема Re: VIN: данни?нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторe25OД (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 13:02



как ще е различен, "номер на шаси" = "ВИН"...:)



Тема Re:нови [re: Mercedes driver®]  
Автор 2OOTE (КОМБИнатор)
Публикувано08.06.05 13:03



Между другото от два дни не работи VIN чекера на mbclub.ru. Харесах една Е420 /заради нея май ще се откажа от S класата, дето я търся 6 месеца и все не мога да я намеря/ и не мога да я проверя - в момента в който вкарам номера и натисна "найти", ми изкарва "The page cannot be displayed"!
VIN - wdb2100721a180322

Колега E29OTD, извинявай за офтопика. А що се отнася до твоята нова кола - нека да ти е честита и безаварийна! Изборът ти е добър, за мотора съм чувал само хубави неща, може би само малко по-бавно набира и не става да се състезаваш на светофарите!
Автоматика ти с колко скорости е?



Тема Re: VIN: данни?нови [re: e25OД]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано08.06.05 13:26



i se namira na tabelkata otpred do radiatora :-)

ama ti si ia znaesh



Тема Re: VIN: данни?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано08.06.05 14:12



Сега да се разберем - по ВИН никой не си купува кола , без да я види. Но като знаеш какво и кога е излязло от завода , и като гледаш машината пред теб, и почваш да оценяваш разликите - това ми беше идеята.

А чекера на mbclub - не работи , и го знаят това колегите - някакъв техен дерт си е ..

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.