Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:07 16.05.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема interesen ogled na interesna kolaнови  
АвторTERMlNATORA (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 17:39



vidiah ia dnes ...kolata de....
hubava e niama spor luskava....picha se beshe postaral ...doide na ogleda s veche lusnati s silikon gumi...za dvigatelia da ne govorim ...dobre izglegda i dobre zvuchi...abe picha e simpatiaga
smo che kofti neshto se preebala kliuchalkata ta predniat kapak se otvaria s nogica:) gotina uredba (napravo shte otkachi pokriva na kolata):),hubavi gumi s leti dganti 16,nema losho ...e malko podbita ot kamicheta ot pred ...normalno.....
Opisvam vi narochno za kakvo stava vupros da si izgradite predstava...kato cialo kolata izglegda dobre NO ima edin osnoven nedostatuk simpatiagata i iska 15 bona kato plus i dava i komplekt zimni gumi.....
Znachi cenata moge da padne na 13.5 ama choveka si iska letite ganti i gumite i uredbata barabar s kolonata ili kolonite...dobre che niama da si svali klimatronika ...dai da ne mu davam taia ideia ....:)
ha kagete kakvo mislite po vuprosa......na men kolata mi haresa ma ne mi stigat malko parichki do dolnata granica i ne mi haresva che shte ia obeskosti tolkova grubo:):)puk si mislia che i dolnata granica si e malko visochka vchera gledah edna ochilarka 98g(na 16000lv!!!) ma beshe dizel a az ne shta dizel makar che sega shte se vturnete da me ubegdavate che dizela e super...znam!
Shte mi e interesno kakvo shte kagete po vuprosa....

terminatora likvidira na miasto
www.terminators.hit.bg



Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: TERMlNATORA]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано30.05.05 17:57



kato nachalo ochilarkata nai veroiatno e smazvana ili e bila TAXI

a za 124-kata ti nishto ne si napisal/godini,dvigatel,Xtri/

ostava da kajesh che e predi 92 :-)

no i za 95 mi se vijda mnojko 13-14k, no vse pak vsichko si zavisi ot kolata
ima razni smeshnici iskat i po 16K i taka kato gledam si gi prodavat ot poveche ot godina

shtoto ima CENA ISKAM i CENA DAVAM, kato se izravniat ima DEAL , ako ne koi ot kude e



Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: KPAHK]  
Авторterminator (Нерегистриран)
Публикувано30.05.05 18:33



KOLATA E 1995 E220...kupena ot shveicaria...ot nego lichno..picha izglegda stabilen....ama...
kvo drugo ot extrite niama shibidah i koga ...ima klimatronik
loshoto e che ia proverih po VIN v onia cheshkia site i tam mi izleze kato GErmanska 124 dvigatel 2=neshto si za liavata strana na kolata koeto ne razbrah ....tova moge li da mu se viarva....tuka probvah i v ruski site ama toi e neaktiven vremenno
eto go VIN na kolata:WDB1240191J077596
abe terminatora ug se e podgotvil ama neshto nishto ne izliza



Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: terminator]  
Автор HeпoзнaT (kein Wichser)
Публикувано30.05.05 19:19



Приятелю, вин-а казва, че колата не е Е220, а Е200 и не е купена от Швейцария, а от Италия.

"picha izglegda stabilen...." май не е такава стабиляга, какъвто изглежда...

Mach's Maul zu, die Scheiße wird kalt!


Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: terminator]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано30.05.05 20:29



Не мислиш ли , че като станат много "НО"-та , после може да ти остане едно кофти чуство, че не е както трябва всичко???
тоя няма уважение към колата, а си е жив търговец .
Все си мисля, че това НЕ Е ТВОЯТА КОЛА!!!
за пример на мен ми продаваха едно Е220ЦЕ, ама джантите му стрували еди-колко си, па после можело без джантите, ама не му го купили и трябвало с тях... не беше моята кола! Нищо че след месец ме търси да ми я даде с джантите на цена като за без джантите...

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !


Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: BlondNigger]  
АвторTERMlNATORA (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 09:12



mnogo polezno neshto e toia forum shte znaete ....
blagodaria vi za mneniata!



Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: TERMlNATORA]  
Автор 2OOTE (КОМБИнатор)
Публикувано31.05.05 10:37



Ето какво пише за тази машина Mercedes-Benz Club Russia /http://www.mbclub.ru/:

VIN WDB1240191J077596
Код завода 50
Модель E200
Номер шасси (кузова) 1240191J077596
Номер двигателя 111940 10 056874
Номер коробки передач 717413 06 715857
Марка шин
Первый вариант шин спереди CONTINENTAL
Номер заказа 0 4 543 33410
Производитель оптики HELLA
Производитель стеклоочистителя BOSCH
Cab 00000
Дата выпуска 23.12.94
Дилер Италия (543)
Обивка салона Ткань черная+"антрацит"+"графит" (001)
Цвет кузова
744 сверкающее серебро металлик (с 1991)
© Mercedes-Benz Club Russia. Информация предоставлена сайтом мбклуб.ру
Коды опций
240 Индикатор внешней температуры (с 01.03.1982)

291 Подушка безопасности для переднего пассажира
Подушка безопасности для переднего пассажира (с 01.10.1993)
Подушка безопасности для водителя и переднего пассажира

300 Дополнительный бардачок в вещевом отсеке спереди (с 01.05.1988)

341 Дополнительные фонари (с 01.09.1982)

430 Подголовники сзади (с 01.01.1977)

570 Складной подлокотник спереди w202/210 ящик для мелочей с подлокотником (с 01.04.1970)
Складной подлокотник спереди w202 ящик для мелочей с подлокотником

587 Откидной подлокотник спереди
Кондиционер-автомат и электрические стеклоподъемники передних дверей (с 01.01.1977)

593 Атермальные стекла по периметру, обогреваемое заднее стекло, однослойное с ленточным фильтром
Атермальные зеленые стекла по периметру, обогреваемое заднее стекло, закаленное, тонированная полоса (с 01.01.1972)

620 Система контроля вредных выбросов в выхлопных газах
Автомобиль оборудован катализатором (с 01.03.1985)

630 Знак аварийной остановки по стандарту ЕСЕ (с 01.08.1980)

731 Отделка из орехового дерева (с 01.08.1980)

866 Технические изменения 1995 модельного года (с 01.01.1994 по 19.10.1997)

877 Светильник для чтения в задней части салона (с 01.11.1963)

916 Неизвестный код




Ти си прави сам изводите, но май вярно има нещо нередно тук



Тема За пазаркъка (OFF)нови [re: BlondNigger]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано31.05.05 11:13



Ще ме извинявате, но трябва да вметна нещо.

Абе интересно ми е кога ние, българите имам предвид, ще се научим на пазарлък. Кога ще разберем, че цената не е мръсна дума и не е нещо, което трябва да се казва под сурдинка, да се обиждаш, ако не ти хареса и въобще, все едно не сделка правим, а се псуваме.
Питаш някой за цената и той почва да гледа като мишка от брашнян чувал и да ти вика "абе ще се разберем нещо". Кажеш, в някоя фирма, дайте ценоразпис, а те се държат все едно си им поискал разрешение да им бръкнеш в гъза с клещи.
Като ни кажат пък някаква висока, по нашите представи, цена, чак се обиждаме. Е що така? Когато цената ти е висока, казваш го ясно и това е.
Продавача има правото да опита да си продаде стоката на каквато цена си иска, купувача пък може да не я купува, ако не му харесва. Купувача също така е в правото си да предложи по-ниска цена, а продавача да я приеме или не. Това са елементарни неща в пазарлъка.
То всъщност не е само наш проблем де. Това си е дефект на израслите в бивши соц. страни. Имал съм случаи разни гедераци (от бившото ГДР), да се обиждат и чак да почват да ми се карат, като им предложа по-ниска цена, вместо да ми каже просто, че не става и това е.

Та във въпросният случай.
Колегата Терминатор, защо просто не каже на продавача, че колата много му харесва, така, като си е с гуми и уредба, но няма възможност да я вземе на тази цена. Съгласен ли е продавача да свали, до цена, която устройва купувача или не? Ако не, Терминатора да си остави телефона и офертата за цената, в случай, че продавача размисли след време. Да си стиснат ръцете, да си пожелаят лека работа и кой от къде е. После могат да си продължат да си търсят, единият, кола на приемлива цена, другият, купувач.
Не е ли по-просто така, отколкото да се нервираме?

Само Дизел


Тема Между другото за колатанови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано31.05.05 11:20



Конкретно по темата.
Аз не бих взел кола, която има уредба, дето да издъни тавана, но капака на двигателя се отвара с ножица или каквото е там, не можах да го прочета.

Само Дизел


Тема Re: За пазаркъка (OFF)нови [re: Caмo Дизeл]  
Авторterminatora (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 12:00



za sebe si bih kazal che gornoto ti tvurdenie si e absoliutnata istina IZOBSHTO NE ME BIVA DA SE PAZARIA ...naposleduk se ucha da obrushtam vnimanie na detailite pri prodagbata, inache predi biah kato riba na suho-hARESA LI MI kolata lapvam iako i sum mnogo lesen za obrabotka stiga da imam iskanata suma,,,
v konkretniat sluchai ponege cenata e drastichno visoka i po nachalo imah rezervi napravo si mu kazah na momcheto che idvam da ia vidia pone taia kola(ako ste vidiali v edna ot moite temi po povod na taia kola 300_dizel me nahoka che ne sum iskal dage da ia vidia taia kola ,momcheto e negov poznat)
Haresah ia i mu go kazah (koeto si e losha taktika)no mu kazah che i dvata varianta predlagani ot nego sa mi dosta visochki !!Taia kola s gumite i radioto triabva da i se iska ne poveche ot 11=5 taka si mislia az ta da moge da i se svaliat 500 leva ...znam che e nahalno ama lesno chovek moge da si napravi spravka s obshite ceni na podobnite vozila v vestnicite i sam da si vzima reshenie dali cenata e visoka ili ne.....
megdu drugoto ima oshte edin interesen kazus okolo taia kola ...picha osven che ia e kupil ot Avstria (sam si ia e vnesul dokolkoto si spomniam)NE I E PLASHTAL DANUCI OT TOgAVAneshto kato nekoi ot vas da ne spomenavam ..ne che ima neshto losho i az sum se zamislial ama to taia prodagba kakva shte da e...
abe vidia li kakto e v sluchaia che niakoi si ia e luskal (az mu se obadih 30 min predi ogleda i toi kato se vidiahme beshe imal vreme da lusne gumite ot strani s silikon).....neme losho vunshen vid ama....
I vupreki tova shtiah da se hvana ako beshe po guvkav..interesnoto e che dage ne znaeshe kakvo e VIN i se iznenada kato poiskah da go zapisha...
izvodut mi sled vsichko tova e che ne triabva da se burza...:)
onia den puk s edin priatel hodihme na kompresia da proveriavame edna omega 2=4 i vsichko i nared s novi gumi normalno rugdiasala kato za omega 91 kompresia ok ama verigata i skrurca...znachi okaza se che za da se smeni verigata obtegachi t n. triabva da se svali dvigatel:)=osnoven remont strahotia!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.