Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:21 05.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: 3OO_diesel]  
АвторTERMlNATORA (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 14:05



blagodaria !za uslugata!bez ironia !
ot opit znam che toia po sredata nai go otnasia!
nadiavam greshkata da e moia oshte edin put shte se razocharovam ot sposobnostta si da preceniavam horata...shte povtoria momcheto naistina mi se stori svestno!ma pustata mi mnitelnost (paren kasha duha)......
vupreki drebnite i nedostatuci (zabelegki )kolata naistina mnogo mi haresa ne sum gledal dosega takava i ako cenata ne beshe 2x na taia koiato gledah predishniat den niamashe da se zamislia a shtiah da ia vzema.....
znam che gumite i uredbata sa skupi...no az kupuvam kolata (ne che shte mi e priatno da ia vzema bez tiah)bih ia vzel i bez tiah ako cenata i bez tiah beshe ponosima ...a ne me biva da se pazaria puk i momcheto naistina ne beshe nastroeno za pazarluk (koeto govori dobre za kolata)
moga samo da sugaliavam i da produlgavam da tursia~!
nishto lichno 300_DISEL izviniavam se ako sum te zasegnal , ne e bilo umishleno.....



Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: Bad_Dog]  
Автор 3OO_diesel (prosto chovek)
Публикувано31.05.05 14:16



neeene se nervia..prosto uto4niavam...ta hubava kola dava li se evtino...ti bi li si dal ma6inata /ako si re6il da ia prodava6 na niakakva cena/s niakolko K po-nadolu...
ta az moiat MB 86 godina ne go davam za 8k..darja da pod4ertaia 4e mi gi davat na momenta...i kakvo da vzema posle za 8K..poznavam si kolata ne mi e izneveriavala..vlojil sam v neia/komfort i glezotiiki-originalni ot 124 razbira se/...i ne si ia davam ....
taka i s tazi e-klasa..4ovekat e re6il da ia prodade za6toto mu triabvat pari za biznes...no tova dale4 ne govori 4e 6te ia dade za bez pari...vsi4ko si ima cena i toi e opredelil 15k..ima variant za po-nadolu kakto e opisal kolegata bez musika i bez 8 novi gumi s 4isto novite djanti a sas stomanenite originalni+tasove..kakto si ia e kupil....ako be6e diesel az 6tiah da ia vzema..no ne e



Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: TERMlNATORA]  
Автор 3OO_diesel (prosto chovek)
Публикувано31.05.05 14:21



ok..niama ni6to...ne sam ot tezi koito lesno se paliat i se zasiagat..no opredeli cena do koiato tarsi6 hubava kola..to s tova triabva6e da zapo4nem mai



Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: 3OO_diesel]  
АвторTERMlNATORA (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 14:40



mi triabvashe ama i az sum andreshko :)ako kaga che tursia kola do 10 bona smetai chje shte mi predlagat vsiakakvi karuci za taia cena i tia deto ne sa vuznameriavali da im iskat tolkova pak shtiaha da se opitat.....
puk i ne sum kazal che niama da se navia na 11
pazarluk (be sigurno imam orientalski koren)


terminatora likvidira na miasto
www.terminators.hit.bg



Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: TERMlNATORA]  
Авторgreiz (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 22:27



интересува ли те е200,купе,1994година,всички екстри без лети джанти?за 10бона,на фактура?



Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: greiz]  
Автор TERMlNATORA (непознат )
Публикувано01.06.05 22:33



vsichko me interesuva!ne pisa kakuv e motora...tursia vsichko nad 2.2...prosto 2.0 mi se struva slabichka .......
moliqa ti se opishi ia tuk na vseoslushanie dai VIN a da ia vidim pusni snimka ako imash.......abe vsichko ....


terminatora likvidira na miasto



Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: greiz]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано01.06.05 22:39



greiz,
моля те дай номера на рамата и ще му изброим екстрите по колата!
а за терминатор-а : Е200 купе... прилична кола, не очаквай супер спортни постижения, но все пак е 136 коня. моята е 122 коня и поддържа 180 на магистралата при мен... на газ. Предишният собственик я е карал с 200км/ч - аз нямам нерви за това - 180км/ч ме устройват напълно. Не се притеснявай че е тясна - пътувал съм софия - асеновград в моето купе зад шофьора, а аз съм над 190 см и не съм усетил пътя.

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !


Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: BlondNigger]  
Автор TERMlNATORA (непознат )
Публикувано01.06.05 22:52



:)be znam che ne e tiasna!
na mene mi se struva kato stadion vasil levski



Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: TERMlNATORA]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано01.06.05 22:56



в сравнение с корсата... верно е като стадион, ама аз пък вече се оглеждам за старата S-класа. Нали знаеш - човешкото око ....

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !


Тема kola kato stadionнови [re: BlondNigger]  
Автор TERMlNATORA (непознат )
Публикувано01.06.05 23:38



be to az zatova sum se pricelil v po goliam za da ne mi otesnee
s klasata neia niama da moga da ia izhrania inache i moite ochi sa bezdunni




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.