Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 05.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: За пазаркъка (OFF)нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано31.05.05 12:22



Браво!!!
Този анализ на икономическите основи, на принципите в бизнеса и пазарлъка, това много ценно помагало на начинаещия купувач направо го мести в "полезна информация , трикове и хватки"

Много си прав, братче, ама за да се мисли по този начин, човек трябва да си промени съзнанието, а това май не става с едно поколение ( при положение , че живееш в БГ)
Имаше там нещо за битието, дето определя съзнанието....

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re: За пазаркъка (OFF)нови [re: Mercedes driver®]  
Авторterminator (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 12:33



mnooogo me biva mene da razsugdavam ama veche vtira kola (ako mogat da se narekut taka)kopuvam po emocionalniat princip,aide purvata mi provurvia (nishto che mi ia prodavaha za ingekcia a se okaza preustroivana na karborator) ama vtorata nishto che e na 2-3 godinki mi razbi vsichki iliuzii koito niakoga sum hranil che e HUBAVO (niakoga kogato moga da si go pozvolia) da karam nova kola....mamka i i korsa nema den da se kacha na neia i da ne mi padne plastmasovata predna prestilka i ponege e nisko oborotna SE KARA NA TLASUCI(shtoto i na men mi e tegko kracheto de)......

terminatora likvidira na miasto
www.terminators.hit.bg



Тема Re: За пазаркъка (OFF)нови [re: terminatora]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано31.05.05 12:40



Аз нямам предвид ориенталски пазарлък, като на анадолски пазар. Единият да се вайка - Не, не, не, ще са разоря, другият да си скубе косите и да обяснява колко гладни деца го чакат в къщи, като и двамата много добре знаят, че лъжат, като цигани.
Става въпрос за културно обсъждане на цената, без да си досаждате един на друг, без обиди и без да се ядосвате. Предлага се цена и се приема или не. Ако не се приема, евентуално се правят още едно или две предложения и, ако все пак не стане сделката, казвате си довиждане и това е. Със сключена сделка или не, нищо не ви пречи да се разделите, като добри познати.
Не е изключено, същите двама, да се срещнат пак след време, вече с по-близки позиции и да се разберат.

Продавача и купувача не са врагове, те са партньори в сделка. Не случайно се използва тази дума - партньор.
Ей това не знам кога ще го видя в България.

Ама и аз една лекция му дръпнах...

Само Дизел


Тема Re: За пазаркъка (OFF) *DELETED*нови [re: terminatora]  
Автор 3OO_diesel (prosto chovek)
Публикувано31.05.05 12:49



Мнението е изтрито от 300_diesel

Тема Re: За пазаркъка (OFF)нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор HeпoзнaT (kein Wichser)
Публикувано31.05.05 12:51



Абе човек, ти да не си преподавател по икономика??

Mach's Maul zu, die Scheiße wird kalt!

Редактирано от HeпoзнaT на 31.05.05 12:54.



Тема PARTNIORI HAHA :-)нови [re: terminator]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано31.05.05 13:15



kvi partniori tuka v BG

malko sa horata deto sa chestni i si prodavat kolata, i to im lichi ot samoto nachalo
ostanalite samo se chudiat kak da te izmamiat
ako moje da ti prodadat niakoia TOIAGA na 20 godini minavashta za 93g.
edno 90% ot kolite vneseni v BG sa udareni ili napravo razmazani
tuka gi pozakurpiat edna boia i avto mivka da lusne

i posle HAIDE NARODE - chisto nova ot magazina :-)

no taka e nikoga niama da stanem Germanci, dano pone sled vreme da zajiveem kato tiah



Тема Re: za kolataнови [re: 3OO_diesel]  
Автор 3OO_diesel (prosto chovek)
Публикувано31.05.05 13:24



...zabravih da dobaviagumite i djantite sa 15 /originalnite na 124 bubreci novi/..no iavno sled mn ogledi e normalno da sburka6....az li4no karam s 16 i da ti kaja ne sam dovolen...skapi gumi..kolata ne varvi kakto triabva 205/55/16...vse pak e 300 staria 6-tak automatik a s 15 195 e drugo use6ta se



Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: TERMlNATORA]  
Автор 3OO_diesel (prosto chovek)
Публикувано31.05.05 13:25



ne mi e rabota da se namesvam no sled kato az prepora4ah tazi kola mislia 4e moje da dobavia ne6to....
1.kolata ne e vnesena ot nego a ot negov poznat po pora4ka
2.nali ne si misli6 4e 6te ti prodade kolata s neplateni danaci
3.tozi pi4 darji pove4e na tazi kola otkolkoto na jena sii prosto neznam kak o6te ne si e smenil plastmasovoto ezi4e za otvariane na kapaka/praz re6etkata/...po moe nabliudenie ne tarpi takiva ne6ta
4.kolata dokolkoto znam az e ot italia/ne sam siguren/no po miga4ite po kalnicite sam stignal do takova zaklu4enie
5.djantite sa 4isto novi ot ivai djet+8 novi gumi/smetni si sam kolko e stoinostta im/
6.4ovekat e muzikant/da otbelejia/i za nego e nedopustimo da niama ka4estvena musika v kolata/za koiato plati predi 2 meseca 2180lv v toiaga/evala na mom4etata svar6iha si rabotata ka4estveno...nikade ne li4i 4e sa razvivali bolt4e/
7.kato vseki uvajava6t sebe si i klata si 4ovek....nemoje da ti pokaje kolata v mrasno sastoianie...o6te pove4e to ia mie i po4istva prez den na automivka...polaga6tite se za kolata 10 lv prez den/mislia 4e vseki tuk go pravi/
8.ako ti naistina iska6 da kupi6 mrasna kola...dvigateliat osran s maslo...vatre poniknali domati...dvigatelia rabote6t kato kamenotro6a4ka...i voziata i kato s kvadratni gumi....to naistina tazi cena 15k e absurdna
9.ti tarsi6 kola-az prosto te naso4ih kam takava....ottam natatak si e va6a rabotamislia 4e triabva da kaje6 blagodaria/dori i da si ia ogledal samo ni6to lo6o/...i ako naistina prodaljava6 taka da tarsi6 viarvai mi tuk nikoi niama da ti prepora4a ogled na dadena kola...

ne se vrazvai na t8 i t9prosto mi stana gadno 4e az ti napravih usluga a ti ne ia otceniava6...................................................................................
prodaljavai da tarsi6



Тема Re: За пазаркъка (OFF)нови [re: HeпoзнaT]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано31.05.05 13:26



До сега само за преподавател по икономика не ме бяха взимали

Не, тия неща не се учат по икономика.
Учат се през първите седем години.

Само Дизел


Тема Re: interesen ogled na interesna kolaнови [re: 3OO_diesel]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано31.05.05 13:54



Ти пък що се нервиш - човека си каза, че колата е изглеждала много добре и собственика е изглеждал точен - просто цената му е висока. Това, че е измита според мен беше изцяло в положителен смисъл. Не се връзвай за глупости - човека търси, друг предлага - лошо няма.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.