Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 05.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема високопроходимост...нови  
Автор lansky (ИПСБ)
Публикувано17.05.05 12:15



в събота бяхме по троянския балкан.....

мерцедеса се държа най добре...... (една витара и един нисан имаше още в агитката)....






Редактирано от lansky на 17.05.05 12:27.



Тема Re: високопроходимост... [re: lansky]  
Автор Mercedes driver® (Хубав човек)
Публикувано17.05.05 12:30



Какъв човек съм ...
Първата ми мисъл беше - къде с Мерцедес из балканите?
После помислих малко върху снимката - ами то няма нужда от коментар и от сравнение !!
Gelaendwagen - не знам какво значи точно, е връх!!!Това чудо е на въоръжение в няколко армии, а за тези паркетни япончета това не може да се каже.
Браво!
Пиши по -често тук.
А къде бродихте - да не трасирате КОм -Емине?
Два пъти съм почивал в Рибарица и много ми хареса природата.Качих се и до връх Вежен - не пеша, разбира се . Много , много готино...
Ако имаш снимки , дай линк да се накефя още малко.

Ride to live-live to Ride
MB E250 TD OM605


Тема Re: високопроходимост...нови [re: Mercedes driver®]  
Автор lansky (ИПСБ)
Публикувано17.05.05 12:46



чакам ги - тея двете са ми от телефона..., но мога да ти кажа че витарата яко ме изненада - верно - караше я професионален състезател, но тя водеше колоната.... от нея снимаха.....с голям апарат - дано получим снимките - ще ги кача веднага - иначе маршрута беше до беклемето и после по някакъв римски път обратно към троян.... предният ден беше валяло..... емоцията е невероятна.... (и да не си помислиш че тоя мерцедес е мой)



Тема Re: високопроходимост...нови [re: lansky]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано17.05.05 12:58



Оо, от тази зима съм вече на Витара, като съм в БГ, и абсолютно не се учудвам, че те е изненадала. Много хора се мислят, че е паркетен джип, но тя си е много по-истински джип от много други, дето изглеждат далеч по-страшно
Ноо, просто са много малко джиповете, които могат да се сравняват с G-класата.
Браво, завиждам ти за приятното преживяване

Само Дизел


Тема Re: високопроходимост...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано17.05.05 15:40



В интерес на истината имам няколко познати, които заради работата си (поддържат ГСМ клетки на отдалечени места) постоянно карат offroad. Имат следните джипове - G-class, Cherokee, 2 УАЗ-ки, Suzuki Samurai.

Тяхната класация е следната:
1. Samuraj
2. UAZ
3. G-class
4. Cherokee

Според това което ми казаха Черокито е на последно място заради глупавия си 2.5 дизел, който прави проблеми постоянно. Това е мнение на хора, които 5 дена седмично това правят и аз лично го приемам за вярно като не искам да влизам в спорове.



Тема Re: високопроходимост...нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор HeпoзнaT (kein Wichser)
Публикувано17.05.05 16:05



Малееее, ти караш бензинова кола, не е за вярване.
Ама без майтап, не ти ли се натъртва задника от тая измишльотина?

Wichst du noch oder fickst du schon?


Тема Витаранови [re: HeпoзнaT]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано17.05.05 16:54



Ами бензинова е да. Търсих и дизел, има по принцип, но са все от големите Витари, а се търсеше задължително двувратка и накрая се прежалих. Още повече, че всъщност не е за мен, аз само я ползвам по отпуските.
А за возията - е, на задник, изнежен в Мерцедес, всичко друго ще му друса, но иначе Витарата вози по-меко от доста леки коли, особено през дупки и неравности.
Абе много готино автомобилче - и за града и за полето. Само да беше с едино свястно дизелче, цена нямаше да има

Само Дизел


Тема Re: високопроходимост...нови [re: Bad_Dog]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано17.05.05 16:58



Почти съм готов да се хвана на бас, че G-класата е някоя G 230E от ранните 80-те
Иначе няма начин да подредят така класацията.

Само Дизел


Тема Re: високопроходимост...нови [re: Bad_Dog]  
Автор lansky (ИПСБ)
Публикувано17.05.05 17:34



много е странно ....
познавам изцяло автопарка на МТЕЛ... както и автопарка на едната фирма която поддържа Глобулските клетки..... и там как да ти кажа..... няма начин да имат поглед върху така изброените автомобили..... дали не са слушали за половината от тея автомобили на сладка приказка..... (правя им застраховките - за да не се чудиш откъде съм наясно)



Тема Re: високопроходимост...нови [re: lansky]  
Автор Bad_Dog (AE86)
Публикувано17.05.05 19:10



Те поддържат некви конкретни неща по клетките. И не са особено голяма фирма. Лично съм се возил в G-класата (300ТД) и в Черокито. Едната Уазка е бусче, направена на пикап, другата е класическа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.