Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:43 15.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kakva Boq?  
Автор viachy_3OOd (Young driver)
Публикувано11.05.05 21:39



Има ли значение с какъв цвят пребоядисвам кола която не е със заводски цвят ...а тпябва да се пребоядиса цялата??
Имаше много за изкърпване и сега незнам кое е по добре.....да сменя цвета с някой който и отива повече или да остава същия цвят , който също не е лош......
Доста хора казват да запазя последния цвят....?
Вие как мислите ....май са прави.... ?



Тема Re: Kakva Boq?нови [re: viachy_3OOd]  
АвторTERMlNATORA (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 22:39



boiadisvai sus starata i bez tova tia shte se razlichava malko kato e nova i shte e super





terminatora-likvidira na miasto
www.terminators.hit.bg



Тема Абе тук не съм на тва мнение...нови [re: TERMlNATORA]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано12.05.05 08:38



...какво значи по-добре със стария цвят...ами ако е дрисливо жълто?
Не знам, всичко зависи какви са майсторите, ако съм на теб, ще я боядисам в цвят, който ми е на сърцето, в крайна сметка кола не се боядисва всеки ден...ще ти махнат вътрешностите, ще ти я боядисат и отвътре, и коша на двигателя, и ще имаш кола в твоя цвят, а не в нечий друг...това е моето мнение....при всеки случай, успехи!




Тема Оооо, ама пич...ти беше със 123-ка?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано12.05.05 08:40



Ееееее, тогава я боядисай наистина в друг цвят, твой си, да се отличава!
Не си ли виждал това лилавото купе, колко е красиво, я си представи че беше в някъв кафяв металик?




Тема Re: Kakva Boq?нови [re: viachy_3OOd]  
Автор SE7EN (непознат )
Публикувано12.05.05 08:52



Виж какъв цвят е по талон и си я боядисай в някакъв нюанс на същия цвят. Иначе разправии в КАТ за смяна на талона. Например ако е "сив", можеш от сребрист металик до тъмно сив антрацит да си избереш нещо.



Тема Re: Kakva Boq?нови [re: SE7EN]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано12.05.05 09:39



и аз съм на мнение да си избереш твой си цвят , нюанс на този в талона. какво червено бях си избрал за първата ми кола... огнено. ама си беше червено и не ме закачаха полицаите.
А преди това беше едно убито червено... изглеждаше ми като кафяво

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !


Тема Re: Kakva Boq?нови [re: BlondNigger]  
Авторkyuss (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 18:36



Хм,виж там на табелката трицифрения код на боята...после кат идеш при някой дето предлага я Sikkens, я Glasurit, ще разгледаш каталога им-избор огроооомен,ще ти докарат каквато искаш от разните нюанси на ориг.цвят..аз последно кат ходих да питам, искаха 109 за кило Сикенс и 107лв. за кило Глазурит ...как беше..."двукомпонентна водоакрилна" или нещо подобно...RN също били свестни...Успех.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.