Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 30.04.24 
Автомобили
   >> Mercedes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Plss kajete...  
АвторAGM (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 21:45



Imam 190D 1991g.Pri nabirane ot 2-ra kam 3-ta i ot 3-ta kam 4-ta se 4ustva edno pridarpvane na dvigatelq sqka6 neravnomerno mu se podava gorivo.Misleh 4e e s pompata ili duzite nqkakav problem no NE Kazaha mi za nqkakav amortisor na dvigatelq,no ne toz koito e otpred a na dvigatelq nqkade ot dqsnata strana.Nqkoi imal li e podoben problem s vaprosniq amortisor.



Тема Същото придърпване на 124-ката минови [re: AGM]  
АвторMAYBACH (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 22:14



124 200 Д, абсолютно същите проблеми. Мислех, че е от съединителя, който си беше за смяна. Смениха го, придърпването остана. Чувах за някакво еластично съединение между диференциала и нещо си. Спасението за мен е в стила на шофиране-по-полека отпускам съединителя и по-леко газ. Все пак 190 е друга кола, знам ли.



Тема Re: Същото придърпване на 124-ката минови [re: MAYBACH]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано06.05.05 08:56



а аз все си мисля, че това придърпване е от меки пружини на сединителя. хайде някой по-разбиращ верно да каже. аз заради това придърпване само - съединител няма да сменя, та ако ще да се разчуе!!! а за другите тампони и т.н. - проверени са ми и са ок.

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !


Тема Re: Plss kajete...нови [re: AGM]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано06.05.05 16:54



ами че на двигателя има едно малко амортисьорче което обира разни луфтове при лашкането на двигателя. Също така отдолу имате едни гучени демфери, които са слабост специално на 190, но и при 124 - по средата на диференциала. 100 и няколко лв. бяха. Вижте си също и тапоните на двигателя.. оттам също идват такива лашкания



Тема Re: Plss kajete...нови [re: AGM]  
Автор ssch (непознат )
Публикувано11.05.05 15:50



proveri dali nqmash skysan tampon , dvigatelq leji na edni gumeni tamponi, mislq che pti skysan tampon dvigatelq se posukva, ako ima skysan toi ne moje da obira vibraciite i osukvaneto na dvigatelq pri smqnata na skorostite.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.