Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 01.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Реални километри!нови  
Авторbez (Нерегистриран)
Публикувано30.04.05 21:25



Ето това са реални километри! И ми писна от всякакви олигофрени, които продават 10 или 20 годишни Мерцедеси на 150-200 хил.км.! А когато е и дизелов направо ми става смешно!То не, че няма ама са 1 на 1000 и парите които им искат собствениците са сериозни (например 6000 евро за 190Д на 100000 км, ама наистина реални).
Между другото снимката я правих преди 2 дни - автомобила е W123 240TD.





Тема Re: Реални километри!нови [re: bez]  
Автор 5OOsel (W126)
Публикувано30.04.05 21:48



В България където и да отидеш в която и да е автокъща няма да намериш кола която да е над 200000 километра и то разбира се реални :) дори съм гледал 124-ки от тия бежовите които са били таксита през 80те и 90те години на по 120000 километра.... Както се казва без коментар.




Тема Re: Реални километри!нови [re: 5OOsel]  
АвторHeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано30.04.05 22:09



Ами като има толкова будали, не 124 такси, ами 123 такси на 60000 даже ще продават! Карано разбира се от 97 годишен пенсионер, който е изкарвал колата на 2 месеца веднъж и то само до гробището да прелее на бабата!!! Пък да не говорим точно таксиджийските мерцедеси колко ОЧЕБИЙНИ разлики имат по интериора от нормална кола.
Пък и относно превъртените километри- не си мисли, че само в автокъщите в България се въртят километри, в автокъщите в Италия, Германия и Австрия се въртят 2 пъти повече! Става така нареченото двойно превъртане. Веднъж в чужбина от 450.000 на 210.000, после бг- търговеца от 210.000 на 121.000 и после ако първия собственик в Бг препродаде колата, то тогава тя ще бъде на 89.000 с оригиналните гуми още!!!



Тема Re: Христос Воскресе!нови [re: Heпoзнaт]  
Автор Capt.Vimes (ентусиаст)
Публикувано01.05.05 03:21



Хехе,бяхме взели един Кадет дето бил каран от п5нсионер от време на време, но за сметка на товал успял да портоши лявата врата на колата. Ей, страшно вървеше тая кола,грешка нямаше(липсата на серво беше единствения недостатък).



Тема Re: Христос Воскресе!нови [re: Capt.Vimes]  
АвторHeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 09:37



Воистина Воскресе!
Пенсионер влвзе ли е играта, не е чиста работата



Тема Re: Христос Воскресе!нови [re: Capt.Vimes]  
Автор BlondNigger (свой бе :o))
Публикувано01.05.05 10:46



Воистина воскресе!!!
и аз се радвам на легендите за западните пенсионери!!!

АЗ НЕ СЪМ ДЕБЕЛ - ПРОСТО СЪМ НИСЪК !
Guns don't kill people, people do !


Тема Воистина Воскресе!нови [re: Capt.Vimes]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано01.05.05 11:23



Ама сега и аз да си кажа скромното мнение...в смисъл позиция: няма кола на тези години на реални километри, поне както каза пича, едно на 1000000000 е да срещнеш такава кола като тази 123-ка....моята например съм сигурен че не са реални километрите и...боже, та аз я взех 2000-а, кола на близо 15 години, и беше на 200.000
Ха ха то ти става смешно, дизеларка, бивше такси, карана 2 пъти в месеца
Но нали бащата си разбира, той си я тества, а нали знаете, и на 5000000 км да е, ако ти хареса нещо, го взимаш, ако виждаш че е поддържано....та като си представя че сега е на 295 хилядарки, тва за 4 години още 100 хил., е тва е реално, горе долу по 2000 км на месец...ама как да е, аз съм доволен от нея, попаднах на добра кола (за годините си), но има хора, които нямат такъв късмет




Тема Re:нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано02.05.05 14:50



Ami mojat Diesel e na pocti 9meseca i e v momenta tocno na 38.650 kilometra. sega mozete da smetnete na kolko ste bade kato stane na 5godini. Posle kato go prodam na njakoi targovec, toi ste go varne na 50.000km. V kraina smetka darvoto jade poslednia kupuvac. i se cudi zasto kola na 5godini i 50.000kilometra se cuti i skarca ot vsjakade.
Mezdu drugoto sega v germania ste priemat nov zakon spored koito vrastaneto na kilometraza e prestaplenie po NK i ste se vliza v pandelata ako ti go dokazat!



Тема Re:нови [re: 4 Matic]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано02.05.05 22:08



На дядо ми украйната(това е голям черен руски велосипед от моето детсво, а аз съм 77 раждан, няма скорости :) ) е на повече от 200'000 км, камо ли тия коли дето се продават в БГ!!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re:нови [re: Ascona83]  
Автор Capt.Vimes (ентусиаст)
Публикувано02.05.05 23:45



Той с километраж ли е тоя велосипед, че ги е засякъл тия 200,000км?.
А Баща ми си взе в края на миналата година кола. Досега за около 5 месеца колата е изминала около 20,000км. това го разбрах след като забелязах че откакто ходих с нея до София на километража са навъртяни 4,000км (от 26.03 до сега). Ако я продаде след две години, когато колата ще е на около 230,000км на колко ли ще я върне търговеца?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.