Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:20 23.06.24 
Автомобили
   >> Mercedes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Качих си сайта на сървър...нови  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.04.05 09:17



...който май се вижда от чужбина...сори братлета че има някви там сложени от сървъра глупости към всяка страница, ама докато си направя сайта да заслужава да му плащам хост, така ще е
Абе намислил съм до месец да има за всеки модел така както има сега за пурата, 190-ката и 124-ката, ама малко време ще отнеме...но мисля че си заслужава....та, отплеснах се...ето го адреса:






Тема Re: Качих си сайта на сървър...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторHeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 10:23



Браво, добре си се справил!



Тема Данке...нови [re: Heпoзнaт]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.04.05 10:27



...само че той още не е качен целия, в момента качвам снимките, малко бавно става




Тема keep goin'нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано27.04.05 10:58



kakto niakoi kazvashe tuka

niama da e losho da im pozvolish na :www.mercedes-bg.net: da kachat i pri tiah
tvoeto info



i da znaesh che lichno az se chuvstvam obiden shtoto niama info za moiata 190-ka
201.204 102.962



Тема Re: Данке...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторHeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 10:59



Виж си мейла



Тема Кво е тва бе...нови [re: KPAHK]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.04.05 11:08



...верно нямам такива номера в таблицата....ееее, братле кво е тва бе...
А за тва на онзи сайт да качат моето инфо...ми братле, кво да ти кажа, аз права не съм си купил, така че...ама те пък брат, баш до моето инфо са опряли...макар че доста труд съм хвърлил по него




Тема Макар че като се замисля...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.04.05 11:12



...всичко е пари, по 100 лв. на страница може да им взема...хахахахахахаха
Луд съм мамо, ям паркет!
Бе братле, давам им, макар че те са надути, нали са със собствен домейн и флаш, и са тарикати....




Тема Братле... [re: Heпoзнaт]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.04.05 11:13



...ще ги кача, обаче айде утре, защото всички снимки тези от галериите трябва да ги кача до довечера, пък отнемат малко време...




Тема Re: Качих си сайта на сървър...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Caмo ДизeлМодератор (турбо 6-так)
Публикувано27.04.05 11:23



Браво, много добре си започнал, давай нататък

Да вметна само, в техническите данни за 190-ката - за дизелите е написано "Предкамерно впръскване на горивото чрез нафтова помпа Bosch". Това "нафтова помпа" е доста разговорно. По принци помпата се води гориво-нагнетателна-разпределителна. За разлика примерно от на Комън рейла, където е само гориво-нагнетателна. Малко по-дълго става така, но е по технически издържано.
Всъщност довечера, ако не забравя, ще погледна в български учебник за ДВГ, как точно е прието да се нарича помпата на български.

П.П. Онази снимка, дето си седнал на маса, в Созопол ли е правена

Само Дизел


Тема Aaaaa, забравих...нови [re: KPAHK]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.04.05 11:23



...да те питам...защо искаш да им дам тва моето инфо, в смисъл то виж че е някво голямо такова, в големи таблици...те едва ли ще си играят да въвеждат за всеки модел всичко тва...да не са тъпи като мен





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.